Inseminace – máte zkušenost?

8041
21.4.07 21:48

inseminace

ahoj všem
pomalu se smiřujeme s tím,že budeme muset absolvovat inseminaci.
Vše je jinak v pořádku,jen mám problém s hustým hlenem,který brání spermiím doputovat k vajíčku...... Řekli jsme si,že to zkusíme po létě,tak chci nasbírat nějaké informace.
Máte někdo zkušenosti speciálně s CARem v Motole?
Už od narození jsem tam léčená,tak je to pro mě snadnější.

Děkuji za vaše příspěcky a zkušenosti :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

533
24.4.07 19:52

Ahoj denny!

S Motolem zkušenosti mám, znám doktory a jsou moc fajn, specielně Dr.Feldmár - pokud budeš moct, objednej se k němu, ordinuje ve středu:))
Já jsem se dneska dozvěděla, že od příštího měsíce taky stimuluju a bude inseminace, ale v Gennetu - mám tam kamarádku a v Motole pracuji, tak aby se to nerozkřiklo.

Jsem z toho paf, žila jsem v domění, že je všechno v pořádku a teď tohle…Snažíme se s manželem 7 měsíců.Ty už mimi máš, podle fotky, jak to že to teď nejde?
Měj se moc hezky.Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
26.4.07 16:00

ahoj Zuzko
ty pracuješ v motole jako sestřička????
No jsem ráda,že mi s tím poradíš…kdo je tam jako dobrej.
Já jsem s Motolem celkově spokojená a navíc mám cystickou fibrozu a od narození jsem v léčení tam,tak by asi byla blbost chodit jinam.
No jinak mám už Kubíčka,pocedl se rychle…ani to nechápu,tak to beru jako zázrak.Teď jsem na tom po fyzické stránce …SUPER,mám 58 kg,pravidelný cyklus,ovulaci.....a nic,10měsíců :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
29.4.07 14:04

ahoj Zuzko…mohla bych tě ještě poprosit o radu.......

Dělala jsem si ve středu - to jsem byla 9DPO - těhutest FourYou Comfort.Má citlivost 20mlU/ml. (u ostatních ,jak jsem četla,je 25mlU/ml)
Objevila se mi tam hodně slabá čárka,bohužel nevím,po jak dlouhé době,koukla jsem na něj až po půl hodině.Předtím se mi tam nic neobjevilo,ale pak mi to zase nedalo..... :roll: Jsem hrozná,vim :lol:
Tak jsem si druhý den udělala z ranní moči Mamatest - ten ForYou totiž něměli -no a nic tam nebylo.....o té citlivosti jsem se to dočetla až odpoledne,kdy jsem študovala ty příbalové letáky .(To byl teda čtvrtek)
V pátek mi ho teda lekárnice objednala a v sobotu 12DPO jsem teda dělal z ranní moči a objevila se tam zase ta slabá čárka,ale už do cca 10minut.
Tak teď nevim.....kdybych byla těhu,tak by měla ta čárka sílit.....
jestli se ale zahnízdilo dýl a test zachytil i tak malé množství??????
Jsem z toho nějak mimo,dostat to mám romanticky na prvního máje,ale ty dva dny budou nekonečný…a v ovukřivce žádný impantační pokles nemám :roll:

…a jestli by ty výsledky testu mohlo ovlivnit,že tenhle měsíc inhaluju TOBI
antibiotika na pseumonadu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
533
30.4.07 06:55

Ahoooj Denny!
Vypadá to hooodně nadějně, ale abys měla jistotu, prostě umluv svého gyndaře na odběr krve na HCG! Tam by to už mělo být vidět!A dneska si ještě kup některý z dražších testů -př-Clear Blue nebo myslím rapid Clear.A dej mi hned vědět, moc ti držím palečky!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8041
30.4.07 09:47

ahoj Zuzko
díky moc.....ale dneska jsem se dělala Mamatest-má stejnou citlivost jako Clearblue a ten Rapid ani ten FouYou už v lekárně nemají,všechno jsem jim už vykoupila :lol: :lol: No zkrátka,na mamatestu nic…
Ach jo.Vyčítám si,že jsem vůbec testovala a že jsem kupovala ty citlivější testy,akorát mě to zblblo.Ke gyndařovi bych ani nešla,už slyším,co by mi na to řekla.Zítra uvidím,to bych to měla dostat… :roll:

zuzko…psala jsem ještě SZ,četla si jí? Díky pa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1673
6.2.09 16:56

Ahoj,chtěla jsem se zeptat:
Dneska jsem 13 den po inseminaci a braly mě krev!Vysledek zněl „slabě pozitivní“!Vůbec z toho nejsem moudrá.Měsíčky zatím nepřišly.Mám jít na další krevní test v úterý.
Setkaly jste se s tím někdo???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
7.2.09 10:35

Ahoj Judita74, chtěla jsemse zeptat jak probýhá inseminace a jakou dobu sis píchala nebo brala hormony a po nich kolikátej den si šla na inseminaci, taky mě čeká inseminace ale první musim na laparoskopii pak hormony a pak inseminace, tak by mě zajímal průbeh, a v jakym caru si byla??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
7.2.09 10:52

Judito , 13dni po IUI je dost brzy na krev. Mne dr. rikala, ze mam prijit az tyden po vynechani MS, ze driv to stejne nema cenu. Takze to vychazelo cca 3 tydny po IUI. A delala sis tehotensky test?

Simco , ja jsme brala hormony 5-9DC (Clostilbegyth) prvni 3cykly. Pak jsem absolvovala laparku+drilling vajecniku a hormony nebyly uz potreba, protoze foliky dozravaly sami.
Vetsinou jsem kolem 13DC zacala chodit na UTZ, aby dr. hlidali dozravani foliku a tak spravne nacasovali IUI. Cca den a pul pred IUI mi pichli Pregnyl na uvolneni vajicka a pak sup na IUI.
Drzim palecky, at vse dobre jde a brzy se dockas // :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
124
8.2.09 10:18

ahoj já brala taky clostil. 3. cykly a neměla jsem žádne folikuli tak proto mi řekla dr že po laparce budu brát hormony.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1673
8.2.09 12:35

Dusicko,dělala jsem si test a byl negativní,ale je fakt asi brzy.Dneska 29.DC

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
VERONIKA
8.2.09 15:10

Judi - u nás v CARu se chodí na KO 14 dní po IUI a okamžitě ti berou krev, další KO je za týden opět s odběrem krve a UTZ!
Já jsem měla slabě pozitivní krevní test!
Jak máš vysoké HCG?

• Nahlásit
  • Citovat
23
9.2.09 14:53

Ahojte holky,
přeloskala jsem všechny vaše odpovědi a mám na Vás jeden malý dotaz.Zítra jedu ne ultrazvuk protože mě čeká 1.IUI.
(Mám za sebou jedno IVF kde jsem nějak velice dobře zareagovala a odebrali mi 43 vajíček.Přešla jsem k jinému doktorovi a zkoušíme to od začátku to jenom tak jako aby Vám to trochu přiblížila.)
Někde jsem četal že je IUI bolestivé.Některé holky říkali že ne.Ráda bych Vás poprosila o vaši zkušenost.
Mějte se hezky a děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4823
9.2.09 15:42

Romi , absolvovala jsem IUI 6× a snad kazde bylo jine. Zalezi na dr. a asi i na tom, v jakem rozpolozeni jsi Ty.
Vim, ze mi po jednom IUI bylo tak zle, ze jsme se malem ani nedosourala k autu. Ale asi za 2 hodky uz to bylo OK.
A jina IUI jsem „ani necitila“.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1673
9.2.09 16:11

Veru,mě taky řekly,že mám přijít 14 dní po IUI,ale já počítala i ten den,co mi to dělaly,takže jsem vlastně došla 13 den.Nevím,jak bylo vysoké HCG,jsem se nějak zapoměla zeptat.Zítra jedu na kontrolní odběry,tak jsem zvědavá…Menzes zatím nepřišla,tak si myslím,že je to dobrý znamení.A tobě to koukám vyšlo,jak píšeš,že jsi taky měla slabě pozitivní test?????Asi jo,že?
Romi,mě to teda trochu bolelo,ale dalo se to vydržet.Pak jsem byla zbytek dne taková přepadlá.Ale co by člověk pro to nevydržel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama