Jak probíhala inseminace při úspěchu a jak při nezdaru?

23
5.7.05 16:31

Inseminace

Ahoj holky,
prosím o Vaše zkušenosti s inseminací. Byla jsem na ní minulej pátek a tak mě zajímá jak to u Vás probíhalo jak při úspěchu tak nezdaru. Po tom jsem totiž trochu špinila, pak zas ne a teď už zase 2 dny špiním, tak nevím co se to ve mě zase děje, jestli mám naději a nebo jsem jen zblbá z hormónu, pozorovali jste něco takovýho?

A dostali jste nějaký další prášky? já měla injekce fostimonu, narostly mi 3 krásné folikuly a sperjmijky byly taky super, prý by nám to mělo vyjít, ale stejně je to pouze 40% úspěšnosti…
díky moc předem
Lucka 01

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1296
5.7.05 17:28

V neděli to byli tři týdny, co jsem podstoupila první inseminaci. A vypadá to dobře. MS nedorazila. A mám 5 pozitivních testíků. Ve čtvrtek jdu na ultrazvuk. Po inseminaci jsem taky špinila, měla výtok a bolesti v podbřišku, které mám dodnes.
Dostala jsem před inseminací Clostilbegyt, pak injekci Pregnylu. A na správné uhnízdění Utrogestan.

Držím ti moc palce, aby ti vše vyšlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
18.7.05 14:33

inseminace

Ahoj hokky, taky mam tyden po IUI, ale narozdíl od vas, ja si moc nefandim, jsem z toho cela takova smutna. Zadne priznaky nemam, jen obcas bolest v podbrisku a ke vsemu jsem dostala nejakou kvasinkovou infekci, ale bylo mi receno, ze to nic neni a nema to na IUI vliv, tak nevim. Co vim je jen to, ze to cekani je hruza, nevim jak to nesete vy, ale ja se na to snazim nemyslet a nejak mi to nejde. Ale zarazilo me, ze jste nektera z vas dostala nejake tabletky na uhnizdeni, to ja jsem dostala 7 injekciMENOGONU a pak jen IUI, ale zadne tabletky, nevite jestli to davaji pokazde, ze by na me zapomeli? :(

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
19.7.05 08:34

IUI

Ahoj holky,
taky jsem tento zákrok v neděli 17. podstoupila. Úspěšnost prý 10-15% což mi teda na náladě moc nepřidalo :( Při samotném zákroku to zabolelo a bolesti jsem měla celou neděli. Potom to ustalo a teď prostě jenom čekáme a to je fakt šílený.....nevím, asi jsem pesimista ale nevěřím, že se to podaří. Léky jsem taky žádné nedostala. Pouze na začátku stimulace Clomhexalem.
U nás to vypadá na problém u mě, při postcoitálním testu 0 živých spermií, manža spermio na jedničku, takže inseminace je jediná možnost a to ještě trnu abych nevytvářela protilátky i proti embriu.
Ať vám to vyjde a nebo ať nám :wink: to vyjde!
Fifi

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
20.7.05 12:27

Je škoda, že už sem žádná nezajdete :? zajímalo mně jak jste dopadly, vzájemně pokecat jak se snáší to čekání… :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
225
20.7.05 14:33

Fifka

Ahoj Fifko:-)
nemam sice IUI za sebou, ale pravdepodobne me to brzy ceka :(
Ja mam problem, ze mam polycysticke vajecniky a anovulacni cykly.
Minuly mesic me bohuzel hyperstimulovali, takze si tento cyklus budu muset dat od vsech leku a injekci pauzu, aby to nebylo pro telo moc.
V patek jdu na kontrolu po MS, tak se uvidi co dal.
Snazime se s manzelem uz pres rok a pul.
A u vas je problem , kde? Nebo to neni jasna pricina?
Jsem ti moc vdecna za tvoje informace o prubehu IUI. Vazne.
Klidne napis, budu dnes dlouho v praci.
tulipanka :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.7.05 17:22

ahoj holky, tak ja jsem 8. den po iui a priznaky stale nikde, i kdyz me zacaly z niceho nic bolet prsa, ale to mivam i pred MS, tak nevim, jinak MS cekam pristi ctvrtekjo a taky me poboliva obcas bricho, ale to ne jako u MS, ale je to trochu jina bolest, tak mi nezbyva nez jen cekat a cekat, ach jo, to je fakt hruza, task se mej a kdyz tak sem nektera pisnete, potesi to papa petra23

• Nahlásit
  • Citovat
1296
20.7.05 17:26

Holky nevzdávejte to. Mě taky po inseminaci bolelo břicho jako před MS vlastně občas pobolívá dodnes a to jsem dnes 7tt+4. Prsa mě taky bolely.

Držím Vám palce. Určitě to vyjde.

Mikina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.7.05 17:35

ahoj mikino, diky za podporu,jsem jak na trni, asi to znas, ale prekvapilo me, ze se to nekomu povede hned na 1. pokus, to byl i tvuj pripad? ja nikoho takovyho neznam, tak asi proto jsem k tomu zatim skepticka, diky za odpoved petra 23

• Nahlásit
  • Citovat
1296
20.7.05 17:56

Ahojky,
taky jsem se divila, že se nám to povedlo na první pokus. U mě byl problém v tom, že u mě neprobíhala ovulace. Manžel spermiogram docela v pohodě. Já jsem už od začátku nějak v podvědomí cítila, že se to povedlo. Právě proto musíte věřit. Ale taky samozřejmě ve mě cosi hlodalo. A jěště navíc mám to šťestí v tom, že pracuji ve zdravotnictví, takže jsem si 16 dní po inseminaci nechala nabrat krev na HCG. A bylo to jasný ( 638 ).

Držím moc a moc palce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.7.05 18:52

Mikina

Ahojky Mikino!
Tak to je vazne parada, kdyz ti to vyslo hned na prvni pokus :-)
To se do toho budu vrhat hned s vetsim optimismem.
Vsem ostatnim drzim palecky, at se mimiskove drzi :-)
tulipanka

• Nahlásit
  • Citovat
1296
20.7.05 18:57

Palce mi určitě držte. Taky doufám, že se mě už mimísek nepustí.
Zítra si jdu poslechnout srdíčko a podívat se jestli rosteme, tak jak máme. Tak mám taky docela nervy.

Mějte se krásně. A hlavně NEVZDÁVAT TO !!!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
20.7.05 19:11

mikino, tak ja ti drzim palecky, hlavne at se vse vydari, jsem taky cela nedockava, myslis, ze kdyz moje skoro svagrova dela zdravotni sestru, ze by mi mohla taky nabrat krev a udelat ten test? diky za odpoved

• Nahlásit
  • Citovat
1296
20.7.05 19:43

Určitě to může. Zkus se jí zeptat. Já pracuju v domově důchodců a nikdo v laboratoři se nedivil, proč z důchoďáku chce někdo těhu test.
A doktor se to ani nedozvěděl. Papíry přímo z laboratoře jsem dostala do ruky rovnou. A hned odpoledne jsem věděla výsledek protože jsem si do laboratoře zavolala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.7.05 09:03

Ahoj všichni!
U nás zatím vypadá, že jediný „problém“ jsem já. Při postcoitálním testu doktorka přišla na to, že všechny manželovi spermie jsem „zabila“. On má spermiogram nadprůměrně dobrý, dokonce mu dělali i test, jak jsou schopné sperime oplodnit vajíčko a to je taky OK. Takž teď prý zkusíme několik inseminací a když se nepovede, tak se bude pátrat dál. Nemáte některá zkušenosti s tímto „zabíjením“ spermií? Strašně doufám, že to je jediná překážka a jednou se to po IUI zadaří. Teď jsem po prvním, teprve 4 den :? Jinak snažíme se přesně rok.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama