Interrupce v 10. Týdnu těhotenství

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:41
Interrupce v 10. Týdnu těhotenství

Ahoj holky, prosim nechci aby mě zde někdo odsuzoval…ale byla jste některá na interrupci v desátém týdnu těhotenství?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Reakce:
Evulina
Neúnavná pisatelka 15820 příspěvků 25.12.18 21:45

Ne, nebyla..
Ale probrala bych ještě sama v sobě, zda je opravdu tak strašně bezvýchodná situace, že se to nedá řešit jinak..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 21:47

Nebyla, ale co chceš vědět?

Ketris
Echt Kelišová 9768 příspěvků 25.12.18 21:52

V 10 tt bych uz neriskovala..

Elzaaa
Stálice 86 příspěvků 25.12.18 21:54

Nebyla, ani bych nesla. 10tt je uz dost. Proc jsi to neresila drive ? Kdyz dite nechces ?

Nora2
Kecalka 177 příspěvků 25.12.18 22:03
@Ketris píše:
V 10 tt bych uz neriskovala..

Neriskovala co?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:06

@Elzaaa na toto jsem se neptala, budu rada když se dal nebudeš zapojovat do diskuze

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:09
rozešla jsem se s ex po sedmi letech a teď mám tri měsíce nového partnera a na dítě s nim se ještě necítím. Nebude mít dr třeba nějaké řeči ze jdu až tak pozdě? @Anonymní píše:
Nebyla, ale co chceš vědět?
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.12.18 22:14
@Anonymní píše:

Jako řeči mít může, ale nebylo by to profesionální a je to přece tvoje věc. Ibterupce se provádějí do 12. týdne.

jezz1e
Kecalka 344 příspěvků 25.12.18 22:15
@Anonymní píše:

Co na to doktor Tě nemusí zajímat - uvidíš ho jeden den. Co to je proti výchově nechtěného dítěte. Řeš, co je dobré pro Tebe/pro dítě. Já byla na revizi v 10 tt kvůli zamlklému těhotenství a průběh byl stejný jako v 7tt. Takže je to opravdu jen otázka Tvého nastavení, jak v budoucnosti poneseš, že ses takhle rozhodla.

terien
Echt Kelišová 9088 příspěvků 25.12.18 22:17
@Anonymní píše:
@Elzaaa na toto jsem se neptala, budu rada když se dal nebudeš zapojovat do diskuze

Tak asi by bylo vhodné napsat co vlastně chceš vědět. Takhle tady bude 10 stránek dohadování a prd se dozvíš.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1339 příspěvků 25.12.18 22:22

Měla jsi to řešit dřív, když víš, že to dítě po třech měsících vztahu nechceš. Kecy asi mít bude. A bude se tě ptát, proč ses tak pozdě rozhodla. Čím starší těhotenství, tím větší riziko.

Origamia
Kecalka 183 příspěvků 25.12.18 22:22
@Anonymní píše:

Asi řeči nebude mít. Proběhne zřejmě utz, kdy už dítě je krásně vyvinuto, bude mít hlavičku, ručičky, nožičky a pěkně s nimi bude mávat, když nebude spát. Dr se te pak zeptá, zda je těhotenství chtěné. Ale ouha, ty se necítíš teď, třeba jindy to vyjde že. Co dalšího bys chtěla vědět?

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 64186 příspěvků 3 inzeráty 25.12.18 22:27
@Anonymní píše:

Jelikoz si zalozila verejnou diskuzi, tak muze k tematu prispet kazdy, i kdyz se ti treba ta reakce nelibi.

s.y.p.t.a
Zasloužilá kecalka 694 příspěvků 25.12.18 22:33
@Origamia píše:
Asi řeči nebude mít. Proběhne zřejmě utz, kdy už dítě je krásně vyvinuto, bude mít hlavičku, ručičky, nožičky a pěkně s nimi bude mávat, když nebude spát. Dr se te pak zeptá, zda je těhotenství chtěné. Ale ouha, ty se necítíš teď, třeba jindy to vyjde že. Co dalšího bys chtěla vědět?

Ano, přesně, jak píšeš. Lékaři už v této fázi hovoří o plodu, který má krásnou lidskou podobu. Oči i nos jsou pěkně viditelné. Plod se v reakci na podráždění začíná hýbat a vnímá také bolest. Buďto si budeš zakrývat oči před skutečností, nebo se postavíš zodpovědně k nově počatému životu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 24 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >