Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@j.a.n.i1 nemusíš být detektiv..už se to tu párkrát řešilo..kdo používá mobilní aplikaci, občas než naskočí stránka, tak se nejprve objeví nick, a pak to teprv překlikne na anonym.. řešilo se to i s adminy ale nevím jak to dopadlo, nějak mě to nezajímalo..
nevim jestli mám odtajnit o koho jde, jestli se před tím třeba nechce nějak obhájit i přes ten anonym..
Protože když jsem zjistila o koho jde, tak teto diskuze vůbec nerozumím.. ![]()
@smurfka píše:
@j.a.n.i1 nemusíš být detektiv..už se to tu párkrát řešilo..kdo používá mobilní aplikaci, občas než naskočí stránka, tak se nejprve objeví nick, a pak to teprv překlikne na anonym.. řešilo se to i s adminy ale nevím jak to dopadlo, nějak mě to nezajímalo..
nevim jestli mám odtajnit o koho jde, jestli se před tím třeba nechce nějak obhájit i přes ten anonym..![]()
Protože když jsem zjistila o koho jde, tak teto diskuze vůbec nerozumím..
Takže jsme si tu jentak psaly pro nic, trochu divná zábava. Odtajni to. Mmch toto se smí reagovat anonymně a pod nickem, měla jsem za to, že ne.
@Origamia
tak pokud to někdo nezjistí ( nebo tě nenapráská adminovi - jinak oni to nesledují každou diskuzi ) tak můžeš v jedné diskuzi psát pod svým i pod anonymem..jde to..
@Nora2 píše:
Asi to, že nemusí zažívat několik hodin zbytečně bolesti a utrpení a pro matku to bude předpokládám taky lepší.
ve 24 tydnu musis taky porodit. Je to asi lehci porod, protoze hlavicka je mensi, ale netrva to nutne kratsi dobu a co jsem slysela, boli to pekelne tak ci tak. Vima toho ve 24 tydnu se potrat dela jenom pokud je ohrozen zivot matky. Vse ostatni uz musi odnosit.
@warita Vim o minimalne 2 pripadech, kdy neslo o ohrozeni matky a potrat byl na zaklade konsilia proveden pozdeji nez ve 24. tt.
@rozand píše:
@warita Vim o minimalne 2 pripadech, kdy neslo o ohrozeni matky a potrat byl na zaklade konsilia proveden pozdeji nez ve 24. tt.
dobre, nevim o nicem takovem, ale muze byt. Bezne to ale neni.
@ludmilaadamkova Jednomu z deti chybel zivotne dulezity organ, ihned po porodu by zemrelo a doktori seznali, ze je zbytecne matku zatezovat donasenim takoveho ditete. Druhe na tom bylo podobne, jen s prognozou s ne tak rychlym koncem.
@terien píše:
Tak o tom se můžeme bavit při nějaké vadě, ale pokud máš potvrzeny DS, ES apod., tak to asi nebude o tom, že se narodí zdravé dítě.
no jo, ale i u Downa máš různé stupně postižení a řada Downíků je začlenitelná a socializovatelná. A žádný dr ti z amnia neřekne, jak na tom bude to které dítě ![]()
I ten Edwards - hrozná dg, ale jsou děti, které pár let přežívají a užívají si rodičovskou lásku. Chápu, že matka nemá sílu a svědomí ten život ukončit. A dokážu chápat i opak. Ty situace jsou hrozně těžké.
anonymní zakladatelka v této diskuzi píše pod svým vlastním nickem kde si sama sobě radí…
že to baví lidi, dělat z ostatních blbce