Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@Isana30 ty blaho, letí to neskutečně 😱 držím palce na screeningu, takže pohlaví ještě nevíte? 😁
@Lenka123981 no teď jsem přišla z poradny a doktorka mi řekla co to je, nicméně viděla asi moje “nadšení”, tak se mě snažila uchlácholit, že to na tom screeningu v pondělí bude vidět líp, ale už se mi to potvrdilo po druhé, měly by to být dvě holky. Což asi chlapa doma porazí ![]()
@Isana30 no tak to je hustý gratuluji konečně někdo se mnou drží basu v holčičím kolektivu
![]()
@Buchtaa2 no jestli máš k čemu, chlap až to zjistí, tak mě vystěhuje i s miminama, tolik ženských doma nepřežije 🙏🏻 🫣
@Isana30 snad je to psané s nadsázkou a bude rád
budete na něj v přesile, to není na škodu ![]()
@Buchtaa2 to už jsme právě teď, on má dvě dcery ve střídavce z předchozího manželství a já mám dceru ve svojí péči. Pět holek jsem nechtěla moc ani já, ale co nadělám, kdežto u něj to bude vyloženě zklamání, už to vidím. ![]()
@Isana30 tyyyyyjo to bude doma babinec 🤣 🤣 🤣 hlavně ať jste v pořádku to je nejdůležitější ❤️
@Isana30 Ahooj, moc gratuluju ke slecnam ![]()
Hele, u nas reakce na kluka byly desny, bylo mi to lito, ale doporucuju si z toho nic nedelat. Stejne to nezmenite a nejdulezitejsi je, aby byly zdravoucke!
![]()
@Hvezdicka727 Ahoooooj))) a co tyy, jak se dari? Vsechno ok? Kdy mas 2. screen? Me to ceka pristi tyden ![]()
Ahoj holky, chtěla bych se zeptat, zda je tohle pozitivní test? Já jsem si totiž vždy myslela, že při pozitivním testu musí být čárka stejně silná jako testovací, ale už se Vás musím raději zeptat, protože se mi to objevilo už druhý den to stejné. Děkuji za odpověď
@lapaletka u nas vse ok, snad, screening mame zitra. Uz ani nezvracim, obcas neco citim. Tak snad to bude dobre
co u vas? ☺️ uz neco kupujes?
@Lj90 myslim ze je to pozitivni ![]()
@Hvezdicka727 Tak drzim moc pesti, at je vsechno v poradku:)))
Nechtela jsem nakupovat nic zatim, ale kdyz vidim ty ceny, tak asi pomalu zacnu ![]()
Jen fusak je drahy jak svicka ![]()
A tyy?