IUI a IVF 2024

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1600
21.1.24 10:51

@Natyy7 tak už to čtu že kolem 19.dne i později ;) nějak mi to nedošlo že už embryjko má 5 dní vlastně.. Zase jsem o něco moudřejší, tak budu doufat že to klapne v tomhle cyklu a budeme se s mužem radovat z těhu :dance:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8
21.1.24 11:11

@Babyno držím palce, ať vám to vyjde :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1600
21.1.24 11:20

@Natyy7 Děkuji :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2564
21.1.24 12:03

@Babyno KET bývá nejčastěji v přirozeném cyklu, takže se chodí na utz a hlídá dominantní folikul na píchnutí Ovitrelle a KET je pak 7.den od ovitrellu což odpovídá 5dpo - 5dennímu embryjku. Hrozně tedy záleží kdy má která ovulaci pokud kolem 14dc tak KET bývá kolem 19.dc…. Já si třeba počkala až do 28dc :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7539
21.1.24 12:21

@Ardilera a já zas naopak byla 16 dc :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
153
21.1.24 13:20

@SlečnaMarie
@Kaj.maňačka Já bych měla jít na ET v úterý, včera jsme měli stále 3 hezká embrya, tak snad. :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1600
21.1.24 14:30

@Ardilera děkuji, mám za sebou 2× IUI, já mám ovu pokaždé asi jinak tak uvidíme ;) hlavně aby folik vůbec byl už se těšíme až bude v bříšku prďolka malá :oops:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
546
21.1.24 15:21

Ahoj holky, nezbyl Vám prosím některé Menopur? :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
21.1.24 17:12

Ahoj holky už 3 dny my jde s pochvy bílý hustý vytok mám 3 dny do mantruace ale žádné náznaky že by přišla nepocituji mylite že to IUI vyšlo a nebo ne jsem 10 den po a těhotenské testy zatím negativni tak máte některá zkušenost?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7539
21.1.24 18:16

@Verunka635 ahojda já mám jen zkušenost že jak jsou v cyklu doplněné nějaké hormony ovitrelle, progesteron atd. tak všechny výtoky, boleni bricha i prsou můžou být zavadejici ;) počkat na test.. taky mám zkušenost že pokud víš který den byla ovulace, tak 11 dpo, maximálně 12 dpo už tam. dusik byl :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
21.1.24 18:42

@baru-ska ovulaci jsem měla 11.1. Takže nechápu nevím co je to dpo jestli by jsi mi to mohla vysvětlit děkuji moc ❤️

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
297
21.1.24 18:46
@Verunka635 píše:
@baru-ska ovulaci jsem měla 11.1. Takže nechápu nevím co je to dpo jestli by jsi mi to mohla vysvětlit děkuji moc ❤️

dpo znamená den po ovulaci.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
84
21.1.24 18:47

@Kaj.maňačka děkuji

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1311
21.1.24 19:34

@Babyno taky držím palečky :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7539
21.1.24 20:02

@Verunka635 jak psay holky. Dny po ovulaci.. ;) držím palce ať tam zítra nebo pozítří máš dusika :andel:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová