Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Babanku na nějaké velké diskuzi o testech,ne na emimi,jsem vypátrala,že fakt suverénně nejlepší je Baby Test(růžová krabička,modrý název)=asi 25Kč a Best 2 Tests=kolem 30Kč.Pokud se ti tam ta čárečka objevila,pomalu se těš.Kamarádka byla 3T těhotná,po inseminaci,testla 2× těsně před návštěvou lékaře-ta čárka tam byla až po dlouhé době-,a měla tam 3 mimísky,kteří už byli vidět!!!!
Co se narkózy týče…to je v poho.Mám za sebu několik operací,a vím že jsem v poho,když nejsem uspaná déle než 1/2 hodiny ![]()
Ahoj holčiny,
Weli , ta narkóza je fakt krátká a úplně v pohodě. Mně to přišlo jako 5 min, ale manža pak říkal, že to trvalo asi půl hoďky. A hlavně žádný strach, ne jako já.
Je úplně zbytečnej! A jak říká Barbánek, Ty třeba žádnou narkózu potřebovat nebudeš, protože do tý doby budeš těhu!! ![]()
Barbánku , nevzdávej to! Slabá čárka je taky čárka,ne? Hlavně že tam je!! ![]()
Mně je dneska už mnohem líp. Pořád mi trochu bolí břicho, ale jde to. Proti pondělku je to paráda. To jsem chodila bolestí ohnutá jak babka, co ji berou záda.
Včera a dneska mám dovču. Zrovna přemýšlím, že asi zavolám svý vedoucí, že si ji prodloužím do zítřka. V pátek mám krátkou, to už tam přežiju. ![]()
ahoj Barbanku, tak to moc blahopreji! ktery den po transferu jsi testovala? manzel chce cekat az do centra… ale ja bych chtela byt pripravena…
no, oni nam je nezamrazili protoze je mel v moci, ale v den odberu je tam nemel, tak sel jeste jednou a mel je v ejakulatu a pry krasne… a ted nam zamrazili asi 4 embryjka.
holky, co delate (nebo spis nedelate) v tech 14 dnech klidu? me se nechce furt lezet… a citim se normalne, myslite ze to znamena ze zadne zmeny nenastaly? dik za rady. Misa
Ahoj Míšo!
Včera jsem byla 14.den po ET, dříve to nedoporučujou, já to ale nevydržela a testla i dřív a nic, fakt to nemá dřív cenu.
Koukej ležet a nic moc nedělat
! Embryjkám může trvat třeba až týden, než si v tobě najdou hezkou polohu, to je jasný, že nic necítíš a je ti fajn, ale vydrž to, je to krutý (a moc dobře vím o čem mluvím), bude to nejdelších 14 dní v tvým životě, ale VYDRŽ TO!!! Držím pěstičky! Pa pa
Ahojky berušky.
Trošku mne opustila naděje.
Dnes na UTZ vysoká sliznice…no ale…při vnitřním vyšetření jsem bolestí téměř omdlela.Nedalo se to vůbec ovlivnit…doktorka mne okamžitě poslala do nemocnice…poprvé si říkám naštěstí..to mimi nebylo…hCG negativní,ale mám praseckou sedimentaci=fakt jsem si uhnala příšerný zánět-který podle primáře každým dnem postupuje výš a výš-tzn. 3týdny zpoždění MS=teď už zánět vaječníků.A to to začalo obyčejnou mykózou.Po vyšetření jsem začala okamžitě krvácet a povídali něco o za pět minut dvanáct!Odmítla jsem hospitalizaci=já hloupá.Jednoznačně označili za viníka mou superschopnou gynekoložku.Modlím se modlím,ať je to brzy v pohodě=v úterý putuji do CAR a po zaléčení snad ihned dostanu léky ke stimulaci.Přeji všem krásné sny a ať jsme všecičky brzy těhu ![]()
Welinko, to mě mrzí a je mi tě moc líto. Doufejme, že všechno dopadne dobře a budeš v pořádku. Držím palce.
Barbanku , jak to vypada u tebe?
Ahojky, přidávám se k Vendule.
Welinko , je mi to moc líto. Jak to mohla nechat dojít Tvoje dr. tak daleko? Nechápu! ![]()
Barbánku , kdepak jsi? Jsem zvědavá a taky už mám úplně fialový palce od toho, jak Ti je držím, aby tam ta 2. čárka byla silnější! ![]()
Ahoj holčičky moje zlatý… boubelatý… ![]()
Weli, to je teda pořádnej fičák, aspoň že to nedopadlo hůř!
Já jsem dnes opět testla, druhá čárka tam pořád je, ale pořád stejná, taková „vyblitá“, v pondělí jdu na krev tak uvidím…
Ahoj Barbanku,
moc držím pěstičky, ať to tam je už konečně zřetelné.
Leona.
Ahojky holčiny moc Vás tu zdravím.Jak jsem už psala mám // .Dneska jsem dělala další test a nestačila se divit druhá čárka naskočila snad okamžitě to byla rychlost jasná nádherná barevně stejná jak 1 testovací.No nádhera mám hroznou radost.V pondělí jdu na UTZ a krev.Holčiny já už jsem tak zpitomnělá že mi asi nebudete věřit ale já už testovala i manžela jestli náhodou třeba test není špatný.NO MĚ PĚKNĚ V HLAVĚ ŠIBE CO? pravda -manžel tam čárku neměl
.Všem Vám mooooooc držím palečky at máte radost jako já hlavně neblbněte jako já a netestujte manžela
![]()
ahoj Barbanku, ja docela odpocivam, jen treba obcas umyju nadobi, jdu na chvilinku se psem, ale moc ne… spis se stara manzel… byl trochu nastvany, ze kdyz on mi rikal ze mam lezet, tak jsem ho neposlouchala a nekdo to napise na diskuzi a uz lezim jak pribita
)
sestricka v centru rikala ze zas az tak lezet nemusim, ale nemam chodit na dlouhe tury a valet se v horke koupeli…
trochu me tlaci bricho, ale to mozna ze jím a nehybu se…
tak to je fajn ze mas porad dve carky! a kolik mas vlastne vlozenych embryjek? ja dve? pozna se to hned na kontrole jestli se uchytily obe?
a mam jeste jeden dotaz, kdyz je umele, tak je to rizikove, nebo normalne chodis do prace? dik za info…
preji hodne zdravicka! misa
Já jsem sice z diskuse inseminace, ale pročítám si i vás, protože nás to čeká zkraje příštího roku, pokud se nechytí včerejší IUI.
Stelli, takhle jsem se dlouho nenasmála
To s tím testováním manžílka, to je skvělé
Ale je mi úplně jasný, jak člověk v naší situaci plaší a plně tě chápu
![]()
Ahoj Šelmina
Ahoj holky,
já jsem vám jen chtěla napsat svou zkušenost. Jsem po dvou mimoděložních těhotenství. V srpnu jsem byla na IVF v Iscare a při prvním pokusu to dobře dopadlo. Odběr vajíček mě celkem bolel,ale dá se to vydržet. Embryotransfér už nebolel. Ležela jsem čtyři dny a pak jsem už začala něco dělat, ale nenáročného. Po deseti dnech jsem si udělala test a měla jsem tam velmi sloboučkou čárku, skoro nebyla ani vidět. Trochu jsem se lekla, ale ona i ta slabá stačí. Tak se nebojte, když bude hodně slabá. Hlavně to chce pozitivně myslet a věřit, že to dobře dopadne. Moc vám všem držim palečky, protože vím, co to je. Pa Karolína