Ivf leden 2021

19.11.20 16:18

Ivf leden 2021

Cauky holky, tak koho čeká ivf v lednu 2021 :oops:??? Nam to uniklo o dva dny, než nám to schválilo vzp, tak můžeme jít až v lednu na ivf :think:
A co vy? Měl tady i někdo předtím nějaký pokus? My budeme mít první až v lednu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
677
20.11.20 08:10

Ahoj mě čeká na konci ledna třetí ivf 😊

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
20.11.20 08:59
@Kpodhradska píše:
Cauky holky, tak koho čeká ivf v lednu 2021 :oops:??? Nam to uniklo o dva dny, než nám to schválilo vzp, tak můžeme jít až v lednu na ivf :think:
A co vy? Měl tady i někdo předtím nějaký pokus? My budeme mít první až v lednu

Ahoj, já ted budu stimulovat ale protože vše půjde na zamrazeni tak také až v lednu transfer. u mě tedy už třetí pokus ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
20.11.20 09:05

@Uspavacka trojka je šťastný číslo 😀to určitě dopadne :oops: já teda mam děsný strach, ty pokusy jsou rychle pryc :nevim: pak by nám zůstal už jen jeden :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 10:30

@Janča3030
Tak to je šťastný číslo :oops: jak již bylo zmíněno :smiling_face_with3_hearts:… To máme stejné mi taky na konci ledna.. U mě tedy to bude poprvé a popravde jsem trochu nesva jak nevím do čeho půjdeme :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 10:34

@Uspavacka tak to jsem ani nevěděla že se to takhle taky dělá :oops: já jsem takový lajk, kterého vše zajímá… Jak se říká do třetice všeho dobrého :andel: :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
20.11.20 10:39

@Kpodhradska a kam chodíš? ja měla svá pokusy v pronatalu v Kolíně ale ted budeme jezdit do genetu na letmou, potrebuju změnu a snad nám tam pomůžou, v Kolíně si moc rady nevi a přeci jen nejsme tak velký město

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
58
20.11.20 12:14
@Kpodhradska píše:
@Uspavacka tak to jsem ani nevěděla že se to takhle taky dělá :oops: já jsem takový lajk, kterého vše zajímá… Jak se říká do třetice všeho dobrého :andel: :kytka:

Dekuju, i tobe hodne stesti, mam PCO tak je lepší počkat na mrazene:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
51
20.11.20 14:16

Ahojky holky, přidám se k vám. Jsem v průběhu stimulace a příští týden mě čeká opu. Bohužel kvůli špatne reakci mi tento měsíc transfer nevyjde a vypadá to ze ani příští měsíc, jelikož jsou svátky, tak to vypadá, ze půjdeme až v lednu na transfer. Je to me první IVF.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 15:35

@Janča3030 teď jsme začali jezdit do Pronatalu České Budějovice :kytka:… Byli jsme na vstupní a různé věci, IUI nám kvůli příteli nedají ale nevadí :think: a teď jsme čekali 14 dní na schválení od VZP ale bohužel už je to 19 dní a stále zpracovávají a já to mám každý den dostat :think: takže čekáme až do ledna, protože v prosinci to nejde :nevim:
To lze takto měnit? Možná hloupá otázka :nevim: zatím jsme to ještě ne postupovali, tak se ptám snad na vše :D jsme se snažili 3 roky a nakonec jsme zvolili už tuto cestu 8) mě je 26 a příteli 27…vubec nevím co nás pořádně čeká ale 9.12 mám jet pro léky na leden

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 15:37

@Alenkaalca dobrý den, tak to mě mrzí… Mohu se drze zeptat jak špatné reakci? Omlouvám se že se takto ptám, ještě jsem žádnou stimulaci nedělala, tak snad Vas to neurazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
20.11.20 15:39

@Kpodhradska ivf můžeš podstoupit kde chceš pokavad už to daný centrum neposlalo zadost samozřejmě a dostala si leky, nám to v pronatalu dvakrat nevyšlo, nejsem tam spokojena takže chceme zkusit gennet, peníze to jsou naše takže ano můžeš do jakyholiv centra at už té tam gynekolog pošle…je to jen na tobě ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 15:41

@Janča3030 Pronatalu nevyslo? A ty jo :( :( a já měla na výběr art či Pronatal repro… No a doporučení mého gynekologa a známé doktorky jsem šla tam :think: :think: :think: :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.11.20 15:42

@Uspavacka omlouvám se že se ptám ale co je PCO? Doufám že to nijak neurazí :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
677
20.11.20 15:45

Tak ono většinou kazdej jde tam co to ma nejblíž, my ho měli za barakem tak sem si říkala ze je to jedno ze to napoprvé hned vyjde a ono prd :( známy to ale tady vyslo napoprvé, je to různý.. ;) Já mam ale vysoký amh 22 a silný pcos, jeden vejcovod, leidenskou mutaci a asi je to na ne moc a nevi si moc rady nebo jsme měli prostě smulu :nevim: ale každopádně chceme zkusit štěstí jinde :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat