IVF+ET/KET únor-duben 2022

Napsat příspěvek
Velikost písma:
266
6.2.22 14:02

@Velinel já 4.2 tak to budem testovat skoro stejně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
422
6.2.22 14:17

@Alexkisss 16.2 mám jet na kliniku s ranní močí a na krev. Ale určitě testnu před někdy. Nevydrzim to :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
868
6.2.22 16:13

@Ardilera
Ahoj, ty jo zarazila mě tvoje dávka gonalu 8o já mám taky 29 let amh mnohem nižší než ty jen 0.4 a měla jsem bemfolu 300j a při druhém puregon 250j na léky taky reaguji dobře 13 vajicek, někde jsem četla že podle studií se nedoporučuje dávat víc jak 225j protože z tebe pry více vajíček stejně nedostanou a navíc maximální dávka hormonů snižuje kvalitu vajíček… U nízkého amh hodně doktorů naopak doporučuje minimalku… Každopádně přeji ať vám to vyjde :kytka:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
6.2.22 18:34

@Velinel já jdu az 18.2 na krev u nás a pak se budeme objednávat na utz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
422
6.2.22 19:06

@Alexkisss tak držím palečky :hug:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.22 20:41

@Alexkisss Ahoj, zatim jsem jeste netestovala, ale zvazuju to, KET probehl 1.2.. Necitim zadne zmeny, tak uvidim..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
6.2.22 21:07

@FazolkaBrnenska tak to už ses 5 dni od ketu to už by mohlo byt něco vidět na testu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7539
6.2.22 21:24

@FazolkaBrnenska ja jsem den pred tebou a mám tam dusika.tak zkus ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6.2.22 21:33

@baru-ska fuuu, to je supeeer.. no, chtela jsem byt zodpovedna a vydrzet.. ale.. tak zitra testnu.. achjo.. snad tam neco bude.. :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
7.2.22 07:19

@FazolkaBrnenska určité bude už něco vidět

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
7.2.22 07:21

To byla noc holky každou chvíli curat zle mi bylo říkala sem si z čeho jak sem byla ospalá a pak si říkám vsak sem těhotná 😂

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
7.2.22 07:21

@baru-ska a kde je fotecka?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7.2.22 07:24

@Alexkisss jooooo, je tam :srdce: :srdce: :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7539
7.2.22 07:44

@Alexkisss tady :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
266
7.2.22 08:16

@FazolkaBrnenska sup fotecku

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Recenze center asistované reprodukce na eMiminu

Jak byli ženy a muži spokojení s lékařskou péčí?

Narodilo se vytoužené miminko? Přečtěte si hodnocení všech českých center asistované reprodukce nebo přidejte vlastní.

Poradna pro neplodnost, reprodukční medicínu a genetiku

Ikona - Kateřina Veselá

MUDr. Kateřina Veselá Ph.D.