Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Jo to jsem jednou vecer asi po 10ti hodinach v praci koukla na fb a tam mi kamos v poledne psal: makej lenoro a nevysedavej furt na tom fb nebo to na tebe bonznu sefovi
Pry jsem mela cely den zeleny puntik
Na pc jsem porad prihlasena, ale mam ho vyply. Na mobilu taky, apku nemam, jen messenger.
@Manka Rumcajzovic jako já fakt nechápu na co tam teda ta funkce „vypnout chat“ je??? Ale je zajímavé, že u některých přátel nevidím čas, kdy tam byli naposledy, tzn. musí existovat něco někde, kde se to dá vypnout…to není možný přece
@fantagiroo tak až na tuhle kouzelnou funkci přijdeš, tak dej vědět, mě se to tam zobrazuje u všech…už tam chodím minimálně právě kvůli tomuhle…
@Manka Rumcajzovic já myslím, že tohle dělá messenger, kvůli tomu jsem si ho odinstalovala a zprávy čtu jen z notebooku. Šla jsem spát, rozloučila se a asi za deset minut jsem se jen podívala na čas na mobilu. Okamžitě píp zpráva „neříkalas, že jdeš spát?“
tahle ztráta soukromí mě tak neskutečně vytočila, že jsem messenger odinstalovala. opravdu nemusí všichni vědět o každém mém prdu ![]()
Já teda messenger nemám, ale zajímalo by mě, jak to funguje? To je nějaká aplikace mimo facebook…třeba jenom na čtení a psaní zpráv??
@fantagiroo je to mobilni aplikace. Uz to doslo tak daleko, ze pokud nemam nainstalovany messenger, zpravy na fb si vubec z mobilu nemam moznost precist. Takze se dostanu z mobilu na fb, ale pokud vidim, ze mam zpravu a kliknu na ni, automaticky to po me zacne chtit instalaci messengeru bez toho, abych si zpravu mela moznost vubec precist
Holky dá se na fb zablokovat je určitá osoba? Aby mě nemohla vyhledat, neviděla moje příspěvky atd?
@sandra001 Dá, v nastavení. Dáš blokování. Napíšeš její jméno a je to. Ve výsledku pokud je to opravdu magor, tak si nijak nepomůžeš, jednoduše si založí nový profil nebo tě bude kontaktovat přes známé. ![]()
@sandra001 jo jde to, taky mam bloklejch par lidi, ale uz nevim jak se to dela
@Serpentini píše:
@sandra001 Dá, v nastavení. Dáš blokování. Napíšeš její jméno a je to. Ve výsledku pokud je to opravdu magor, tak si nijak nepomůžeš, jednoduše si založí nový profil nebo tě bude kontaktovat přes známé.
Tak to zkusím, no snad bude klid. Děkuji ![]()