Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, potřebuju poradit, takhle marodím za 4 roky poprvé- jsem poctivka. Te´d mi ale mimi udělalo čáru přes rozpočet, a to doslova. Protože máme hypotéku a naše výplaty jsou nachlup, abychom měli co jíst, potřebuji poradit jak dlouho zůstat doma na nemocenské, aby se to vyplatilo. Doktorka mi napsala 3 týdny- prozatím, moje mamka říkala, že budu hodně ztratná na penězích, že lepší je 4-5 týdnů. Já se však chci vrátit, co nejdřív do práce. Co si myslíte vy, které jste byly nemocné nebo o tom něco víte? Kolik týdnů je nejlepších? Děkuji.
Ahoj, spočítej si to tady, jaká bude nemocenská podle doby kdy budeš doma. Musíš tedy znát hrubou mzdu za posledních 12 měsíců (třeba na výplatních páskách nebo pokud máš +- stejnou mzdu každý měsíc)
http://www.vyplata.cz/…mocenske.php?…