Jak dlouho se vyplatí být na nemocenské?

3241
31.10.08 14:37

Jak dlouho se vyplatí být na nemocenské?

Ahoj holky, potřebuju poradit, takhle marodím za 4 roky poprvé- jsem poctivka. Te´d mi ale mimi udělalo čáru přes rozpočet, a to doslova. Protože máme hypotéku a naše výplaty jsou nachlup, abychom měli co jíst, potřebuji poradit jak dlouho zůstat doma na nemocenské, aby se to vyplatilo. Doktorka mi napsala 3 týdny- prozatím, moje mamka říkala, že budu hodně ztratná na penězích, že lepší je 4-5 týdnů. Já se však chci vrátit, co nejdřív do práce. Co si myslíte vy, které jste byly nemocné nebo o tom něco víte? Kolik týdnů je nejlepších? Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1772
31.10.08 14:43

Ahoj, spočítej si to tady, jaká bude nemocenská podle doby kdy budeš doma. Musíš tedy znát hrubou mzdu za posledních 12 měsíců (třeba na výplatních páskách nebo pokud máš +- stejnou mzdu každý měsíc)
 http://www.vyplata.cz/…mocenske.php?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová