Jak dlouho Vám trvala nidace/uhnizďování?

5040
21.8.19 16:33

Myslim, že za čtyři dny udělej test, po vynechané menstruaci. Tím se to rozsekne.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
746
21.8.19 17:56

@Weronka2 Já jsem trochu špinila 3dny, od 5.dne po oplodnění..Pak už byly // na testu :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1699
21.8.19 21:42

Růžový výtok a bolest vaječníku, takhle jsem to měla asi 5 dní a bylo to cca 14 dni po styku ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
746
21.8.19 21:53

@GirlsNick To už je na nidaci dost pozdě.. :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1699
21.8.19 22:10

@Agáta 84 Nevím, takhle jsem to měla :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
746
21.8.19 22:16

@GirlsNick Ono se dost často stává, že v den očekávané MS přijde jen špinění, což by 14dní po oplodnění mohlo být ono.. ;)
Nidace bývá nějaký 3-9den max. ;) A to by u zakladatelky klidně mohlo být..

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1699
21.8.19 22:32

@Agáta 84 Budem ji fandit :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3237
24.2.20 07:16

Holky, můžete mi prosím poradit?
Minuli víkend ovulace, v sobotu v noci. Ráno sexík. V neděli na večír ta samá bolest. Od čtvrtka pobolívání v podbřišku, vodoví výtok. Včera ráno ukrutná bolest jako při ovu bolestivý levý vaječník, citliví podbřišek stále. Mám to poprvé bojím se aby to nebyla cysta… mohlo to být uhnizďování, že by se mimi zavrtávalo? Dnes už vše v pohodě. Žádná bolest popíchávání…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

K2 Complex

  • (4.8) + 80 recenzí

Quattro+

  • (4.7) + 70 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová