Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Myslim, že za čtyři dny udělej test, po vynechané menstruaci. Tím se to rozsekne.
@Weronka2 Já jsem trochu špinila 3dny, od 5.dne po oplodnění..Pak už byly // na testu ![]()
Růžový výtok a bolest vaječníku, takhle jsem to měla asi 5 dní a bylo to cca 14 dni po styku ![]()
@GirlsNick Ono se dost často stává, že v den očekávané MS přijde jen špinění, což by 14dní po oplodnění mohlo být ono.. ![]()
Nidace bývá nějaký 3-9den max.
A to by u zakladatelky klidně mohlo být..
Holky, můžete mi prosím poradit?
Minuli víkend ovulace, v sobotu v noci. Ráno sexík. V neděli na večír ta samá bolest. Od čtvrtka pobolívání v podbřišku, vodoví výtok. Včera ráno ukrutná bolest jako při ovu bolestivý levý vaječník, citliví podbřišek stále. Mám to poprvé bojím se aby to nebyla cysta… mohlo to být uhnizďování, že by se mimi zavrtávalo? Dnes už vše v pohodě. Žádná bolest popíchávání…