Právní poradna pro odškodnění a náhradu škody
Mgr. Petr Novák
Mám xperia S pokud nehraju hru(večír když uspávám malou) tak baterka vydrží cca 2dny. Dost volám, na net jsem připojená přes wifi.
@Terulisekk píše:
Já mám samsung s8500 a vydrží celý týden:)
A pak ze to nejde ![]()
@zinuška přesně tak:D
Já jsem tím mobilem nadšená- už ho budu mít rok a půl..
jediný co mě na něm štve je to, že se občas „restartuje“
(jednou za týden)..
Ja mam Samsung Galaxy S II. Baterka vydrzi den. Ale telefon se celY den nezastavi. Internet, FB, filmy, hry, cca 1hod. telefonovani. Pripojeni wifi nevypinam, takze kdyz litam nekde venku, tak furt hleda. Nabijim zasadne pres noc.
Je to sice vopruz, ale rozhodne bYch ho nevymenila. PC uz skoro nepoustim.
@isand Take mam Samsung Galaxy S II..A mam to stejne jak vy nekdy nabijim i 2× denne
Ale nemenila bych je to moje laska..
![]()