Jak moc jsou vaše děti hlučné?

elot
9.3.16 07:45

Jak moc jsou vaše děti hlučné?

Máme tři děti a někdy si říkám, že musíme být hrozný sousedé. Neustále je u nás „kravál“!Když si hrají tak mluví hrozně nahlas, malý neustále pobíhá a poskakuje. Občas se někdo vzteká nebo brečí nebo se o něco bouchne a zase pláč. :zed:.A tak dokola celý den. A nejhorší je, když si pořád předávají nemoci a nemůžeme chodit ven a ty co jsou zdravý, tak mají síly na rozdávání! Potřebuju uklidnit, že je to normální a nebo nějaký návod jak je zklidnit :nevim: Potichu jsou jenom u pohádek, ale ty jim pouštím jenom ráno a večerníček. Dík za rady :D

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

3103
9.3.16 07:49

Je to normální neboj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
458
9.3.16 07:50

To je všude stejné :P :P :P :P :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 07:52

Mám dvě děti - 3 a 1,5 roku. A je to to samé. Malý navíc strašně rád piští. Je to příšerný zvuk. Dělá to z radosti, nebo když chce upoutat pozornost, evidentně ho to baví a malá se to s nadšením už naučila taky. Jediný co můžu poradit je prostě je zaměstnat čímkoli. Jenže to nejde 24hod denně… :nevim: Asi budeme muset počkat až z toho vyrostou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.3.16 07:55

U nás je to to samé :lol: Bydlíme v paneláku a dost lituji tu paní, co bydlí pod náma. Chudák :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
974
9.3.16 07:59

Mám zatím jen jedno, ale je to u nás stejné :mrgreen: Malý je hrozně živý a navíc ještě upištěný, přesně jak píše @eloiska . Sousedi pod námi mají naštěstí také malé dítě tak to chápou. Jen jsem moc zvědavá jak to zvládnou až se nám za pár dní dní narodí druhé :mrgreen: ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1073
9.3.16 08:04

Moc :mrgreen:
Počítám dny kdy konečně dostaneme povolení ke stavbě, hrozně mi to v bytové leze na nervy, kvůli sousedům i nám :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5225
9.3.16 08:04

Normálka. My máme děti 3, 5,8 a 11 je to stejný. Akorát s tím rozdílem, že bydlíme v RD, tak je to každému šumák, co je u nás za řev. :lol: Ale ty nemoci, to chápu, my jsme takto doma už kolik týdnů a už mi z toho hrabe. Aktuálně marodím já, všechno chytnu od dětí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24102
9.3.16 08:06

@elot No jak kdy, ale zatím jsou celkem klidní. Učím je, aby nedupali, i když pod námi nejsou sousedi, ale stejně, hlučná jsem spíš já, když se třeba uklízí pokojíček :D
Nicméně sama nemám ráda hluk, tak se snažím děti trochu krotit, když se rozjíždí. Venku jim však nechávám volnost, ať si křičí, jen je učím, aby nekřičeli po bytovce, nehodlám poslouchat stížnosti sousedky.
Nad námi bydlela donedávna rodinka s 3 dětmi a to byl mazec. Kolikrát jsem tu řvala(vzteky) do polštáře, protože děťátka hodinu něčím mlátila do topení, čůraly z balkonu a podobně. Jednou jsem na ně vlítla asi v 11 večer, že už by to mohlo stačit, že bychom chtěli spát, myslela jsem, že jsou tam sami. Kdepak maminka seděla na gauči a bylo jí to šumák. Jako jsou to děti, mají se smát, a vejskat, ale troška solidárnosti k sousedům by neuškodila.

Příspěvek upraven 09.03.16 v 08:10

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
9.3.16 08:06

Strašně hluční jsou! :cert: :cert: :cert: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
elot
9.3.16 08:11

Za chvíli se budeme stěhovat do svého bytu, tak nechci udělat hned špatný dojem :) Ale je to asi marný! U nás není klid ani když je zabavím. Nejmladší jim to vždycky kazí :D Nejlepší je když si každý hraje sám, ale to je málokdy. A nebo když jsou starší ve školce, což je kvůli nemocem taky málo.

• Nahlásit
  • Citovat
elot
9.3.16 08:14

@lleennttiillkkaa tak takový extrém nejsme. Chodí spát po večerníčku a po ránu je taky klid. Já je taky pořád krotím, ale dlouhodobý efekt to nemá :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
5934
9.3.16 08:17

U nás je taky hluk a to máme jedno dítko, jako snažím se ho usmerňovat…ale do toho chlap hraje šipky, to je zvuk, který slyším až k výtahu do mezipatra a když nejsem doma střílí ze sportovní zbraně. :zed: :roll:

ttt

Mikina

fda 180 Kč
  • 40, 42

Lodičky

fda 200 Kč
  • 40

Maxi sukně

fda 400 Kč
  • 42, 44
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1606
9.3.16 08:18
@elot píše:
Máme tři děti a někdy si říkám, že musíme být hrozný sousedé. Neustále je u nás „kravál“!Když si hrají tak mluví hrozně nahlas, malý neustále pobíhá a poskakuje. Občas se někdo vzteká nebo brečí nebo se o něco bouchne a zase pláč. :zed:.A tak dokola celý den. A nejhorší je, když si pořád předávají nemoci a nemůžeme chodit ven a ty co jsou zdravý, tak mají síly na rozdávání! Potřebuju uklidnit, že je to normální a nebo nějaký návod jak je zklidnit :nevim: Potichu jsou jenom u pohádek, ale ty jim pouštím jenom ráno a večerníček. Dík za rady :D

Ahoj, ja mam zatim jen jedno dvoulety, ale kdyz na to prijde, vyda za stado slonu. Porad se ho snazim brzdit, protoze bydlime v panelaku, ale moc to nepomaha. Kdyz ma svuj den, tak naschval vresti, lita, hopsa, jindy zas tancuje, hraje na detske piano a nahlas zpiva,…, proste sileny. Takze chodime hodne ven. Doma se snazim zabavit ho nejakou cinnosti, ale moc to nepomaha. Nikdo kdo prijde na navstevu neveri, ze je takovy, protoze se vsech stydi a je jak beranek. Taky moc nevim, co s tim. Porad domlouvam, zakazuju, kdyz treba vylozene naschval jen pisti, odvadim pozornost, ale vydrzi to jen na chvili. Jindy ma teda i dny, kdy je v klidu, ale stejne me desi, co sousedi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
46669
9.3.16 08:19
@elot píše:
Máme tři děti a někdy si říkám, že musíme být hrozný sousedé. Neustále je u nás „kravál“!Když si hrají tak mluví hrozně nahlas, malý neustále pobíhá a poskakuje. Občas se někdo vzteká nebo brečí nebo se o něco bouchne a zase pláč. :zed:.A tak dokola celý den. A nejhorší je, když si pořád předávají nemoci a nemůžeme chodit ven a ty co jsou zdravý, tak mají síly na rozdávání! Potřebuju uklidnit, že je to normální a nebo nějaký návod jak je zklidnit :nevim: Potichu jsou jenom u pohádek, ale ty jim pouštím jenom ráno a večerníček. Dík za rady :D

Děti máme dvě a je u nás jekot pořád. Kluci jsou hluční dost. Když nehlučí hlasem, tak aspoň skáčou a běhají. V paneláku. A když hlučí už fest, začnu tady hlučet i já, abych je zklidnila (což moc dobře nejde).
Asi jsme taky hrozní sousedé, na druhou stranu ti nad námi jsou stejní, též mají dvě děti a dusot a řev je u nich taky 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama