Jak na skvrnu na kočárku?

58
23.7.06 12:19

Jak na skvrnu na kočárku?

Ahoj, potřebovala bych poradit. Dcerce se povedlo vyrobit úplně úžasnou skvrnu na kočárku. Nejdříve si vylila do kočárku čaj a pak tak dlouho kopala nohama, až jí pustila barva na semišových botách a ta, jak jinak, zůstala na látce kočárku jako obrovský barevný flek.
Chtěla bych se proto zeptat, jestli se vůbec dá taková zabarvená skvrna odstranit a jakým způsobem. Zatím jsem to zkoušela vyčistit jen vodou a mýdlem, ale bez valného úspěchu. Máte s tímto někdo nějaké zkušenosti? Mnohokrát děkuji za rady. Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

andela
23.7.06 14:55

kamarádka měla zašpiněný kočár od šmíru, a dostala to dolů mýdlem - Lanzou a kartáčkem, a pak to řádně spláchla vodou. Já se chystám taky prát, pořídila jsem si pastu - univerzíál. prac. prostředek Mika expres, tak uvidím zda to pomůže.
Ale obarvený flek - nevím nevím … zkus to ještě tím mýdlem, nebo práškem a hoooodně spláchnout vodou. Nebo jestli ti jde ten vnitřek sundat - já bych to hodila do pračky.

• Nahlásit
  • Citovat
99
23.7.06 15:10

Ahoj, mě se podařilo ušpinit kočár borůvkama a skvrny pustily s pomocí kyseliny citronové.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
808
23.7.06 19:09

Ahojki

tak moje mrňata jsou fakt čuníci, tak jednou za 2 měsíce peru kočár v žlučovém mýdle. Pomocí kartáče a teplé vody zatím pustilo všechno - a dokonce barva ani není vybledlá… A kočár dávám vyždímat do pračky - jednou jsem tam dala vyprac i kočár (tedy to, co se dalo sundat z kostry), ale musela jsou ho stejně vydrbat kartáčem, protože ty skvrny nepustily..

Vvik od Květňátek 2005

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
58
23.7.06 19:35

Holky, moc díky za tipy, hned zítra to nějak zkusím vyčistit. Snad to alespoň trošku pustí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama