Jak napsat vtipně na svatební oznámení

11
24.3.14 21:04

Jak napsat vtipně na svatební oznámení

Mám dotaz, můžete mi poradit, jak napsat na svatební oznámení nebo nějak k němu, že nechceme dary ke svatbě, ale peníze. Jednou jsem to někde četla, ale už si nepamatuji, jak to znělo.
Chtěla bych, aby to vyznělo jasně, ale i vtipně. Nemáte stím nějakou zkušenost? Děkuji.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25218
24.3.14 21:06

Stačí použít google…
https://www.google.cz/search?…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4151
24.3.14 21:10

Pokud si vzpomínám, nejvíc se mi líbilo toto „opékač topinek i hodiny s kukačkou už máme, proto jako svatební dar přijímáme hotovost v jakékoliv výši“

nebo prostě napsat svatební dary zasílejte na… a vypsat číslo účtu

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7899
24.3.14 21:15

My měli tento text: Svatebčané naši milí, dovolte nám prosbičku, raději než věcné dary, naplňte nám kasičku. Mnohokrát Vám děkujeme za každičký halíř, stokrát lepší než nést domů stodesátý talíř.

ale neměl jsme to na oznámení ale z druhé strany pozvánky ke svatebnímu stolu.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5345
24.3.14 21:16

Kamoska měli: k čemu výbava, prachy jsou prachy:-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5345
24.3.14 21:17

@mamartina jeeee to je :palec: :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7899
24.3.14 21:19

Jo a spoustu inspirace nejen na tuto bísničku jsem sbírala tady www.beremese.cz

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1224
24.3.14 21:19

@mamartina
to je dobrý :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25218
24.3.14 21:22

Jinak my to říkali, když jsme rozváželi oznámení, páč se nás každý ptal, jestli chceme nějaký dar anebo se rovnou ptali „jako dar chcete asi peníze, že?“. Mě to bylo blbý, ale je to dneska tak běžný, že to vyplynulo ze situace.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
7899
24.3.14 21:22
  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2406
24.3.14 21:31

V dnešní době už každý rozumný člověk řekne, že dá někomu jako svatební dar peníze. jinak se každý zeptal pro jistotu… :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11
24.3.14 21:33

Děkuji za inspiraci, všem. :-) :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
4151
24.3.14 21:35

Já se hlavně děsila, aby nám někdo nenechal namalovat obraz u nějakýho lidovýho umělce :jazyk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1052
24.3.14 21:47

My měli:
Nevíte si rady s dary?
Malá nápověda je už tady.
Na domeček, autíčko,
přispějte nám maličko.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
8303
27.5.17 01:56
@Kralicek3 píše:
Mám dotaz, můžete mi poradit, jak napsat na svatební oznámení nebo nějak k němu, že nechceme dary ke svatbě, ale peníze. Jednou jsem to někde četla, ale už si nepamatuji, jak to znělo.
Chtěla bych, aby to vyznělo jasně, ale i vtipně. Nemáte stím nějakou zkušenost? Děkuji.

toho si neber, ten ma decko s cigankou :potlesk: :potlesk: :potlesk:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová