Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Když čtu některé komentáře tady, fakt si říkám co za skupinu zakomplexovaných frflen se tu potkalo 😅. Co vám je do toho z jakého důvodu si děti dělala. Na váš názor na tuto věc se vás zakladatelka neptala a pochybuji, že ji zajímá. Ano možná to bude mít zakladatelka těžké, možná, ale bude mít štěstí a najde školku i práci a bude se jí žít líp. Samozřejmě je důležité podívat se na věci reálně, ale ne hned malovat nejhorší scénáře a zůstávat s člověkem se kterým se tvá psychika bude jen zhoršovat. Ty nejlíp víš proč chceš odejít.
Samozřejmě odejdi. Ale budeš muset opravdu zabrat a budeš nato úplně sama. Chlapy se většinou zvednou a pochopí že děti jsou jediné důležité. To jest bude se chtít podílet dříve nebo později. Jelikož už máme rovnoprávnost a finančně se může postarat jakékoliv pohlaví a malolete zvládne ten druhý rodič… Tak pokud je trochu normální jak bude dítěti alespoň tři přijde pravděpodobně nějaký druh střídavý péče. Manželé nejste tak proběhne soud jen ohledně péče. A je pravděpodobné že jeho rodiče přestanou být oporou tobě ale budou oporou jemu a pokusí se mu pomoci aby v jakékoliv formě mohl a své děti pečovat. Život není lehký ale máme jen jediný. Ono co si budeme povídat zajistit rodinu také není nic jednoduchého pro ženu i pro muže. Hlavně jen Vy víte jestli se třeba nemůžete vystřídat a zajistit rodinu vy a on bude na rodicaku. Bohužel život není peříčko, také jsem skoro rozvedený a furt od mamci kluků poslouchám jak se zvedne. Důležité jsou děti a nepřijít o ně. ale. Ale myslím že je napovazenou že jste si pořídili další dítě v posledním čase..,.,…