Jak posílit imunitu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 07:38
jak posílit imunitu v těhotenství

Prosím s čím máte dobrou zkušenost? jsem co týden nemocná, je to nekonečné :,( trvá to od léta, kdy jsem měla několik antibiotik. Děkuji

Reakce:
blumen
Hvězda diskuse 44092 příspěvků 15.12.17 07:44

Antibiotika znicila strevni mikrofloru a ta souvisi s imunitou. Takze probiotika - Biopron forte a Hylak, muzou se i v tehotenstvi

hapolda
Ukecaná baba ;) 1112 příspěvků 15.12.17 08:43
@blumen píše:
Antibiotika znicila strevni mikrofloru a ta souvisi s imunitou. Takze probiotika - Biopron forte a Hylak, muzou se i v tehotenstvi
tak tak, hylak je sice dost hnusnej na piti ale tak trochu zazracnej :D no a k tomu bych si koupila v lekarne nejakou smesku vitaminu pro tehule. Me takhle zkolila nemoc pri kojeni,( to je uplne jedno jestli tehu nebo kojo, stejne nic poradnyho nemuzes) a zachranilo me prave nejaka smes vitaminu. :palec:
linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 09:08

Hylak je hodně hnusný :)… Biopron beru od srpna, na střeva ok. Na imunitu to nemá efekt a ani zatím wobenzym, který jsem brala po int. 3 měsíce. Ted jsem ho vzhledem ke snažení vysadila a chci přejít na něco šetrného. Směs vitaminu pro těhu si dnes zajedu koupit, pravděpodobně Femibion 1. Ale, aby to stačilo… nějaké bylinky spíš, čaj k tomu? Echinacea se prý nesmí, aloe vera taky ne. Těch omezení je dost

blumen
Hvězda diskuse 44092 příspěvků 15.12.17 09:10

@linda.xxx jestli to chapu spravne, tak se teprve snazite, to bych se neomezovala v nicem. Prvnich 14 dni je stejne vajicko vyzivovano obaly a noc se k nemu nedostane. Je rozdil tehotenstvi a snazeni :nevim:

linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 09:17

Jasný, ale nechci si něco koupit a za měsíc to hodit do šuplíku.

PETRAKIM
Kecalka 146 příspěvků 15.12.17 09:20

@blumen Také zastávám stejný názor, probiotika, ale i prebiotika (bez nich probiotika moc nefungují). Máte v „čudu“ střeva a tím pádem též imunitu. Dobrá je domácí fermetovaná zelenina naložená spolu s obsahem kapslí probiotik a prebiotik. To vásm organismus po pár dnech pěkně nakopne. Jsem těhu a také to baštím, přítel dokonce denně a jsme v cajku oproti přechozím rokům.

linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 09:24

@PETRAKIM :palec:

Lamátko
Závislačka 2550 příspěvků 15.12.17 10:22

Já brala colostrum a super. Rok sem nebyla nemocná když sem ho brala

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Porodní dům v ČR: Bude stejně úspěšný jako v zahraničí?

Nikdy nelze přesně naplánovat, jak bude porod probíhat. V zahraničí už řadu... číst dále >

Články z Expres.cz

Potměšil končí s herectvím! Po operacích znovu chodí, před kameru ale nesmí

Patří k legendám české kinematografie, lidé ho znají nejen jako populárního... číst dále >

Hollywoodský herec Steve Buscemi se rozloučil s láskou svého života

Miloval ji z celého srdce dlouhých třicet let. Teď musel hollywoodský herec... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >