Reklama

Jak posílit imunitu v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 07:38
jak posílit imunitu v těhotenství

Prosím s čím máte dobrou zkušenost? jsem co týden nemocná, je to nekonečné :,( trvá to od léta, kdy jsem měla několik antibiotik. Děkuji

Reklama

Reakce:

blumen
Hvězda diskuse 41248 příspěvků 15.12.17 07:44

Antibiotika znicila strevni mikrofloru a ta souvisi s imunitou. Takze probiotika - Biopron forte a Hylak, muzou se i v tehotenstvi

hapolda
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 15.12.17 08:43
@blumen píše:
Antibiotika znicila strevni mikrofloru a ta souvisi s imunitou. Takze probiotika - Biopron forte a Hylak, muzou se i v tehotenstvi
tak tak, hylak je sice dost hnusnej na piti ale tak trochu zazracnej :D no a k tomu bych si koupila v lekarne nejakou smesku vitaminu pro tehule. Me takhle zkolila nemoc pri kojeni,( to je uplne jedno jestli tehu nebo kojo, stejne nic poradnyho nemuzes) a zachranilo me prave nejaka smes vitaminu. :palec:

linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 09:08

Hylak je hodně hnusný :)… Biopron beru od srpna, na střeva ok. Na imunitu to nemá efekt a ani zatím wobenzym, který jsem brala po int. 3 měsíce. Ted jsem ho vzhledem ke snažení vysadila a chci přejít na něco šetrného. Směs vitaminu pro těhu si dnes zajedu koupit, pravděpodobně Femibion 1. Ale, aby to stačilo… nějaké bylinky spíš, čaj k tomu? Echinacea se prý nesmí, aloe vera taky ne. Těch omezení je dost

blumen
Hvězda diskuse 41248 příspěvků 15.12.17 09:10

@linda.xxx jestli to chapu spravne, tak se teprve snazite, to bych se neomezovala v nicem. Prvnich 14 dni je stejne vajicko vyzivovano obaly a noc se k nemu nedostane. Je rozdil tehotenstvi a snazeni :nevim:

linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 09:17

Jasný, ale nechci si něco koupit a za měsíc to hodit do šuplíku.

PETRAKIM
Kecalka 147 příspěvků 15.12.17 09:20

@blumen Také zastávám stejný názor, probiotika, ale i prebiotika (bez nich probiotika moc nefungují). Máte v „čudu“ střeva a tím pádem též imunitu. Dobrá je domácí fermetovaná zelenina naložená spolu s obsahem kapslí probiotik a prebiotik. To vásm organismus po pár dnech pěkně nakopne. Jsem těhu a také to baštím, přítel dokonce denně a jsme v cajku oproti přechozím rokům.

linda.xxx
Nováček 7 příspěvků 15.12.17 09:24

@PETRAKIM :palec:

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2427 příspěvků 2 inzeráty 15.12.17 10:22

Já brala colostrum a super. Rok sem nebyla nemocná když sem ho brala

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Ovčáčkovi tleskali v Máte slovo: Prezident už nebude nikam kandidovat, uklidnil

Je to muž, který miluje záři reflektorů a projevy na veřejných místech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >