Jak přežít poslední týdny?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Abilka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 13.02.14 20:22

:mrgreen: hezké…to brzy použiju :D

verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.14 20:29

Super rada! Taky to použiju : „Nesmím nic dělat, jinak zkrachujeme…“ to je dobrýýý :potlesk: holky dík za uklidnění. prostě si připadám jak nemehlo už :cert:

Abilka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 13.02.14 20:32

@verulicek to chce klid…já mám ještě 5 týdnů, já toho ještě stihnu zdemolovat! :dance:

Sker
Stálice 90 příspěvků 13.02.14 20:35
@Abilka píše:
@verulicek to chce klid…já mám ještě 5 týdnů, já toho ještě stihnu zdemolovat! :dance:
:mrgreen:
verulicek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.02.14 20:37
26lenka
Kelišová 6907 příspěvků 13.02.14 21:07

Já jsem 31tt a připadám si stejně. Zatím jsem teda nic nezničila, ale nějak nedokážu odhadnout své nové rozměry a dost věcí shazuju pupkem na zem. A ta zem je tak daleko… :mrgreen:

Abilka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 13.02.14 21:21

@26lenka přesně :mrgreen:

Aries6
Generální žvanilka 21980 příspěvků 5 inzerátů 13.02.14 21:28
@verulicek píše:
Musím oživit diskusi. Právě jsem vstoupila do 37. týdnu a mám pocit, že pokud se neodstěhuju někam jinam, náš byt brzo lehne popelem. Nutno podotknout, že jsme si 6 let žili bez jakýchkoliv havárek..Ale za poslední týden se mi podařilo: naprosto zdemolovat náš odpadkový koš, pod rukama mi doslova vyhořela mikrovlnka, utrhla jsem kohoutek v koupelně a dneska zničila víko od rychlovarné konvice. Už jsem v koncích. Tohle se mi nikdy nedělo. Máte někdo podobnou zkušenost? Místo abych měla deprese z porodu tak řeším, jak vůbec „přežít“. Začínám být fakt nebezpečná :zed:
:mrgreen: A je to koncem těhotenství??? :) Tak na nic nešahej a nech se obskakovat. Já teda umírala těma klasickýma věcima - otoky, nadváha, horka… a malá si to nakonec ještě o 8 dní protáhla :roll: tak pevné nervy přeji
Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 16.04.18 14:56

Ahojte holky, dovolím si obnovit diskuzi, i když teď
spíše „for fun“ :mrgreen: pojďte zavzpomínat a popovídat o tom, jak jste prožily/přežily poslední dny před porodem :P

Boudová
Kelišová 6034 příspěvků 16.04.18 15:04

@Kuliočka já teprv půjdu do 30. Týden ale do 19. Jsem blila. A zatím je mi pořád zle. Do toho jsem sama na dceru 2,5 let a hyper psa. Manžel jezdí jen na víkendy. To mě teda nechá hodně odpočívat. Mám tehotenskou aplikaci aplikace na mobilu a koukám každý den na odpočítávani. Ještě 79 dni. Ale už jsem k. o.

Russet
Extra třída :D 12193 příspěvků 16.04.18 15:17

Bylo před Vánoci, takže úklidem a pak dokupováním věcí a háčkováním deky do kočárku.

formankova83
Kecalka 168 příspěvků 16.04.18 15:20

Tak ja to mam do TP 32 dni a uz se nemuzu dockat :),ale zaroven mam i takovy vnitrni strach :) a muzu rict ze jsou dny, kdy opravdu prezivam :)natekle vsechny koncetiny a bolest tam dole mi davaji najevo ze uz se nam to blizi :),ale kdyz srovnam svuj 1 porod pred 16 lety a druhy pred 13lety, neda se to srovnavat, predtim jsem ani nevedela ze jsem tehu a ted??funeni, boleni a tezkej lenoris :)

Zwetta
Kecalka 460 příspěvků 6 inzerátů 16.04.18 15:25

No já mám termín tento víkend.. :mrgreen:, a na jednu stranu to chci mít za sebou a na stranu druhou se toho všeho krapet bojím no.., hlavně mi nějak pořád nedochází, že pak už budem pořád jen 3.., prostě hlava to zatím nepobírá.. :oops:

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 16.04.18 15:31

@Boudová jej, tak to tě lituju, já o žádných nevolnostech ani nevěděla. Tak držím palce ať to brzy přejde :kytka:

Kuliočka
Stálice 56 příspěvků 16.04.18 15:40

@Russet to jsi mela o zabavu dobre postarano :palec:

@formankova83 já s čím porovnávat teda nemam a az prave na dny, kdy to pres den prezenu s aktivitou, ani skoro nevim, ze by me melo neco trapit. :think:

@Zwetta taky mi to ta hlava az tak nebere. Hlavne si neumim predstavit, ze uz mi tu bude lezet v postylce a ze se mi nebude kazdou chvili na brichu boulit rucicka ci kolinko :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >