Jak se bránit - DPD a odesílatel se sídlem mimo ČR

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
1.12.21 11:47

Jak se branit, dpd a odesilatel oponeo se sidlem imo CR

Ahoj,

Muz nakupoval docela drahou polozku na netu, nasel webovky, ktery jsou ceske, ale nezkontroloval si recenze ani nic o firme, zbozi cca za 10K.
Poslali cast zbozi, ktera je nam bez druhe pulky k nicemu, mame cislo baliku pres DPD, druhy balik nikdy nedorazil, jsou to uz 3 tydny, v obj kdyz kliknu na dpd na obj je ze je na ceste a je tam ze je v Polsku, je to polska firma se sidlem v Polsku, ma jen ceske webovky, tel cislo se nejde dovolat, odkazuji tam na mail, na ktery nikdo nereaguje.

Psala jsem i na DPD a ze si to mam resit s tou firmou, ze balik nikdy do CR nedorazil, ale ten balik jako obj maji v systemu, nemeli by to resit i oni? Nevim uz kam se obratit. Mate nekdo zkusenost? Jedna se o firmu OPONEO.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28725
1.12.21 12:04

To budeš muset řešit s tou firmou, DPD může mít balík v systému, ale fyzicky ho nikdy nemuseli dostat. Mě už se to stalo několikrát, že už balík měl svoje číslo, dal se sledovat, ale fyzicky ho přepravní společnost dostala třeba až po týdnu. Jinak firmu neznám, ale po zadání do googlu mi vyskakují samé špatné recenze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat