Jak se dopracovat k takovéto postavě?

Anonymní
27.2.21 21:36

Jak se dopracovat k takovéto postavě?

Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
276
27.2.21 21:39

Cvičením toho nedosáhneš. Takové břicho stojí velké odříkání v jídle.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 21:42

@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.

• Citovat
  • Nahlásit
16072
27.2.21 21:44

No a co sacharidy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63040
27.2.21 21:44
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

Najdi si plán pro Fitnessky.. Tohle je foto před soutěži, kdy to pak stojí hodně ztrát na jídle. A podívej se třeba na příběh Pazderkove, co vše musela udělat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
276
27.2.21 21:45
@Anonymní píše:
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.

To říká skoro každý. Evidentně se musíš omezit víc, abys neměla na břiše tukovou vrstvu. Můžeš cvičit jako divá, ale pokud tam je tuk, břicho nebude nikdy ploché.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
870
27.2.21 21:46

Tak ono záleží i jaké máš genetické dispozice. Tohle je hodně „hladové“ a hodně vydřené…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 21:47
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

Ahoj, raději anonym. Mám takovou postavu (opravdu téměř totoznou, az na ty prsa, ty mam malé, plus vyrysovanejsi břicho. Mám ale už 2 děti. A jak se píše - odříkání v jídle. Bohužel. Břicho je téměř celé o jídle. Já - teda nedá se říct, že si něco odrikam - spíš žijí takovým živ. stylem, neberu to jako dietu, prostě se cítím dobře. Cvičím 4× týdne cca posilování, kardio málo, nebo dm tam běh na vyčištění hlavy. Nejím pečivo, ani moc ne přílohy. Hodně bílkovin, hromadu zeleniny, ryby atd. Piju jen čistou vodu. Dám si čokoládu, jasný, ale třeba 2-3kosticky, ne půl tabulky. Jsem už zvyklá, jsem zdravá, mám plno energie. Na tento styl jsem najela před několika lety, ale postupně, ne najednou.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
27.2.21 21:54

@martina.se toto opravdu není foto před soutěži. To by ta žena vypadala jinak. Holky, co soutěži bikiny fitness mají opravdu svaly. Toto je prostě stihla holky, co pravidelně cvici, určitě ne soutěžní fitnesska :) na obrázku je bikini fitness a ani tady nemá formu před soutěži, ale klasický stav :kytka: tohle se mi ale už nelíbí moc.

• Citovat
  • Nahlásit
2808
27.2.21 21:57
@cascades píše:
Cvičením toho nedosáhneš. Takové břicho stojí velké odříkání v jídle.

Ale houby..zalezi na tele, nekdo pro to nemusi delat nic extra a nekdo musi drzet prisny jidelnicek a sedrit se z kuze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2016
27.2.21 22:06

No hele, zadarmo to nebude. Bez pořádnýho cvičení a jídelníčku se něčeho takového nedočkáš. Ale už i na můj vkus je tahle slečna štíhlá moc…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2808
27.2.21 22:08
@Anonymní píše:
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.

A jak vypadas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7780
27.2.21 22:11
@Anonymní píše:

Proč..?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
27.2.21 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonym. Mám takovou postavu (opravdu téměř totoznou, az na ty prsa, ty mam malé, plus vyrysovanejsi břicho. Mám ale už 2 děti. A jak se píše - odříkání v jídle. Bohužel. Břicho je téměř celé o jídle. Já - teda nedá se říct, že si něco odrikam - spíš žijí takovým živ. stylem, neberu to jako dietu, prostě se cítím dobře. Cvičím 4× týdne cca posilování, kardio málo, nebo dm tam běh na vyčištění hlavy. Nejím pečivo, ani moc ne přílohy. Hodně bílkovin, hromadu zeleniny, ryby atd. Piju jen čistou vodu. Dám si čokoládu, jasný, ale třeba 2-3kosticky, ne půl tabulky. Jsem už zvyklá, jsem zdravá, mám plno energie. Na tento styl jsem najela před několika lety, ale postupně, ne najednou.

Tohle hrozne obdivuju! Kez bych mela takovou vuli!!! Achjo. Me ceka dat dolu aktualne 14kg po porodu, dalsich 6kg z toho predchoziho a vubec nevim, jak to udelam, protoze ja mam to jidlo proste tak rada! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1120
27.2.21 22:29

Takové břicho není jen o jídle a cvičení, ale i o genetice a stavbě těla.
Postavu jak na foto mít nebudu nikdy..

Příspěvek upraven 28.02.21 v 01:37

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat