Jak se dopracovat k takovéto postavě?

Anonymní
27.2.21 21:36

Jak se dopracovat k takovéto postavě?

Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
395
27.2.21 21:39

Cvičením toho nedosáhneš. Takové břicho stojí velké odříkání v jídle.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.21 21:42

@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.

  • Citovat
  • Upravit
19984
27.2.21 21:44

No a co sacharidy?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
72725
27.2.21 21:44
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

Najdi si plán pro Fitnessky.. Tohle je foto před soutěži, kdy to pak stojí hodně ztrát na jídle. A podívej se třeba na příběh Pazderkove, co vše musela udělat

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
395
27.2.21 21:45
@Anonymní píše:
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.

To říká skoro každý. Evidentně se musíš omezit víc, abys neměla na břiše tukovou vrstvu. Můžeš cvičit jako divá, ale pokud tam je tuk, břicho nebude nikdy ploché.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
13256
27.2.21 21:46

Tak ono záleží i jaké máš genetické dispozice. Tohle je hodně „hladové“ a hodně vydřené…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.21 21:47
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

Ahoj, raději anonym. Mám takovou postavu (opravdu téměř totoznou, az na ty prsa, ty mam malé, plus vyrysovanejsi břicho. Mám ale už 2 děti. A jak se píše - odříkání v jídle. Bohužel. Břicho je téměř celé o jídle. Já - teda nedá se říct, že si něco odrikam - spíš žijí takovým živ. stylem, neberu to jako dietu, prostě se cítím dobře. Cvičím 4× týdne cca posilování, kardio málo, nebo dm tam běh na vyčištění hlavy. Nejím pečivo, ani moc ne přílohy. Hodně bílkovin, hromadu zeleniny, ryby atd. Piju jen čistou vodu. Dám si čokoládu, jasný, ale třeba 2-3kosticky, ne půl tabulky. Jsem už zvyklá, jsem zdravá, mám plno energie. Na tento styl jsem najela před několika lety, ale postupně, ne najednou.

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
27.2.21 21:54

@martina.se toto opravdu není foto před soutěži. To by ta žena vypadala jinak. Holky, co soutěži bikiny fitness mají opravdu svaly. Toto je prostě stihla holky, co pravidelně cvici, určitě ne soutěžní fitnesska :) na obrázku je bikini fitness a ani tady nemá formu před soutěži, ale klasický stav :kytka: tohle se mi ale už nelíbí moc.

  • Citovat
  • Upravit
6654
27.2.21 21:57
@cascades píše:
Cvičením toho nedosáhneš. Takové břicho stojí velké odříkání v jídle.

Ale houby..zalezi na tele, nekdo pro to nemusi delat nic extra a nekdo musi drzet prisny jidelnicek a sedrit se z kuze

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2424
27.2.21 22:06

No hele, zadarmo to nebude. Bez pořádnýho cvičení a jídelníčku se něčeho takového nedočkáš. Ale už i na můj vkus je tahle slečna štíhlá moc…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6654
27.2.21 22:08
@Anonymní píše:
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.

A jak vypadas?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
10952
27.2.21 22:11
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.

Proč..?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1177
27.2.21 22:27
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonym. Mám takovou postavu (opravdu téměř totoznou, az na ty prsa, ty mam malé, plus vyrysovanejsi břicho. Mám ale už 2 děti. A jak se píše - odříkání v jídle. Bohužel. Břicho je téměř celé o jídle. Já - teda nedá se říct, že si něco odrikam - spíš žijí takovým živ. stylem, neberu to jako dietu, prostě se cítím dobře. Cvičím 4× týdne cca posilování, kardio málo, nebo dm tam běh na vyčištění hlavy. Nejím pečivo, ani moc ne přílohy. Hodně bílkovin, hromadu zeleniny, ryby atd. Piju jen čistou vodu. Dám si čokoládu, jasný, ale třeba 2-3kosticky, ne půl tabulky. Jsem už zvyklá, jsem zdravá, mám plno energie. Na tento styl jsem najela před několika lety, ale postupně, ne najednou.

Tohle hrozne obdivuju! Kez bych mela takovou vuli!!! Achjo. Me ceka dat dolu aktualne 14kg po porodu, dalsich 6kg z toho predchoziho a vubec nevim, jak to udelam, protoze ja mam to jidlo proste tak rada! :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1567
27.2.21 22:29

Takové břicho není jen o jídle a cvičení, ale i o genetice a stavbě těla.
Postavu jak na foto mít nebudu nikdy..

Příspěvek upraven 28.02.21 v 01:37

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová