Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Cvičením toho nedosáhneš. Takové břicho stojí velké odříkání v jídle.
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.
Najdi si plán pro Fitnessky.. Tohle je foto před soutěži, kdy to pak stojí hodně ztrát na jídle. A podívej se třeba na příběh Pazderkove, co vše musela udělat
@Anonymní píše:
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.
To říká skoro každý. Evidentně se musíš omezit víc, abys neměla na břiše tukovou vrstvu. Můžeš cvičit jako divá, ale pokud tam je tuk, břicho nebude nikdy ploché.
Tak ono záleží i jaké máš genetické dispozice. Tohle je hodně „hladové“ a hodně vydřené…
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.
Ahoj, raději anonym. Mám takovou postavu (opravdu téměř totoznou, az na ty prsa, ty mam malé, plus vyrysovanejsi břicho. Mám ale už 2 děti. A jak se píše - odříkání v jídle. Bohužel. Břicho je téměř celé o jídle. Já - teda nedá se říct, že si něco odrikam - spíš žijí takovým živ. stylem, neberu to jako dietu, prostě se cítím dobře. Cvičím 4× týdne cca posilování, kardio málo, nebo dm tam běh na vyčištění hlavy. Nejím pečivo, ani moc ne přílohy. Hodně bílkovin, hromadu zeleniny, ryby atd. Piju jen čistou vodu. Dám si čokoládu, jasný, ale třeba 2-3kosticky, ne půl tabulky. Jsem už zvyklá, jsem zdravá, mám plno energie. Na tento styl jsem najela před několika lety, ale postupně, ne najednou.
@martina.se toto opravdu není foto před soutěži. To by ta žena vypadala jinak. Holky, co soutěži bikiny fitness mají opravdu svaly. Toto je prostě stihla holky, co pravidelně cvici, určitě ne soutěžní fitnesska
na obrázku je bikini fitness a ani tady nemá formu před soutěži, ale klasický stav
tohle se mi ale už nelíbí moc.
@cascades píše:
Cvičením toho nedosáhneš. Takové břicho stojí velké odříkání v jídle.
Ale houby..zalezi na tele, nekdo pro to nemusi delat nic extra a nekdo musi drzet prisny jidelnicek a sedrit se z kuze
No hele, zadarmo to nebude. Bez pořádnýho cvičení a jídelníčku se něčeho takového nedočkáš. Ale už i na můj vkus je tahle slečna štíhlá moc…
@Anonymní píše:
@cascades sladké třeba nejím vůbec, alkohol také nepiju a ani limonády, piju jen vodu a bylinkové čaje, nejím tučné, mastné věci.
A jak vypadas?
@Anonymní píše:
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.
Proč..?
@Anonymní píše:
Ahoj, raději anonym. Mám takovou postavu (opravdu téměř totoznou, az na ty prsa, ty mam malé, plus vyrysovanejsi břicho. Mám ale už 2 děti. A jak se píše - odříkání v jídle. Bohužel. Břicho je téměř celé o jídle. Já - teda nedá se říct, že si něco odrikam - spíš žijí takovým živ. stylem, neberu to jako dietu, prostě se cítím dobře. Cvičím 4× týdne cca posilování, kardio málo, nebo dm tam běh na vyčištění hlavy. Nejím pečivo, ani moc ne přílohy. Hodně bílkovin, hromadu zeleniny, ryby atd. Piju jen čistou vodu. Dám si čokoládu, jasný, ale třeba 2-3kosticky, ne půl tabulky. Jsem už zvyklá, jsem zdravá, mám plno energie. Na tento styl jsem najela před několika lety, ale postupně, ne najednou.
Tohle hrozne obdivuju! Kez bych mela takovou vuli!!! Achjo. Me ceka dat dolu aktualne 14kg po porodu, dalsich 6kg z toho predchoziho a vubec nevim, jak to udelam, protoze ja mam to jidlo proste tak rada! ![]()
Takové břicho není jen o jídle a cvičení, ale i o genetice a stavbě těla.
Postavu jak na foto mít nebudu nikdy..
Příspěvek upraven 28.02.21 v 01:37
Holky poradily byste mi, jak se dopracovat k takhle božské postavě? Stačilo by mi to ploché břicho. Jaké cvičení, je mi jasné, že na stravě to záleží taky.