Jak se efektivně seznámit

Napsat příspěvek
Velikost písma:
107006
21.10.23 11:56
@Arturie píše:
Jj, takhle bych vyfotila tebe. Dve mouchy jednou ranou. Odradis nekočkare a bude to takovy tajemny.Edit: mam na foceni hodne rekvizit, treba ted jsem ziskala kristalovou kouli :mrgreen:

přesně

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
107006
21.10.23 11:58
@Arturie píše:
Jj, takhle bych vyfotila tebe. Dve mouchy jednou ranou. Odradis nekočkare a bude to takovy tajemny.Edit: mam na foceni hodne rekvizit, treba ted jsem ziskala kristalovou kouli :mrgreen:

ja jsem ted na seznamování. k.o…tak jestli se ještě někdy vzpamatuju :D

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.23 12:04
@marin píše:
Tak zase na druhou stranu to uplne není o tom si to takhle definovat. To tak zásadní roli nakonec nehraje. Svoje zaliby tam zakladatel napsal, tak pravdepodobne by je rád sdílel i se svojí budoucí partnerkou.

Záliby? Jako že chodí na procházky a do kina? Tak to jo, to se vůbec nekryje s asi tak 80 procenty ženské populace :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Mango_Lassi
21.10.23 12:11
@Anonymní píše:
Záliby? Jako že chodí na procházky a do kina? Tak to jo, to se vůbec nekryje s asi tak 80 procenty ženské populace :lol:

A co ženská populace ráda dělá?

  • Citovat
  • Upravit
Anonymní
21.10.23 12:20
@Mango_Lassi píše:
A co ženská populace ráda dělá?

80 procent padesátnic napíše, že chodí občas do divadla a na procházky. Ne jenom samozřejmě, ale to navíc tady chybí.

  • Citovat
  • Upravit
Sonarka
21.10.23 12:21
@Venetia píše:
K cemu je ta vylepšená fotka na seznamce…kdyz ten clonek pak vypadá jak vypadá?
Pak není divu, ze si všichni stezuji, ze na rande pak přijde někdo jiny. nemělo by to byt obráceně?

Já mám výhodu, že na fotkách vypadám blběji, než v reálu… ať dělám, co dělám :lol:

  • Citovat
  • Upravit
7006
21.10.23 12:24
@Mango_Lassi píše:
A co ženská populace ráda dělá?

Tak já třeba chodim dlouhý treky, hodně zpívám a hraju na kytaru a od včerejška jezdím na chopperu. Takovou ženskou každej nedá, a já nechci někoho, kdo tyhle věci bude nějak tolerovat, protože mám prsa a on je horňák, já chci, aby ho aspoň něco z toho fakt bralo a zbytek mi přál.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.23 12:25

Do kina, ne do divadla

  • Citovat
  • Upravit
31195
21.10.23 12:25
@marin píše:
Ten už jsme jednou psali. :mrgreen: Ale to bylo jen o vzhledu. :P Tak ještě by se tam mělo něco doplnit, aby to bylo atraktivní pro případné zájemkyně. :lol: Typy tady máš. :jazyk:

To je dobrý já uz si pár seznámení zažil :mrgreen:. Ale ty by sis ho mohla napsat, tady je takových skvělých mužů hledající ženu svých snů. Třeba hned tady pan zakladatel, noo? :P

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24148
21.10.23 12:26
@Anonymní píše:
80 procent padesátnic napíše, že chodí občas do divadla a na procházky. Ne jenom samozřejmě, ale to navíc tady chybí.

Taky treba rady cestují, nektera muze mit rada zahradu, kytky, mit treba domaciho mazlicka, srazy veteranu, galerie, vystavy. Plavani treba muze byt spolecny konicek, to je takovy nenarocny. Nebo treba koncert, ted bude mit Habera, ale to je spis holcici zalezitost. Je toho milion.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
24148
21.10.23 12:28
@Sonarka píše:
Já mám výhodu, že na fotkách vypadám blběji, než v reálu… ať dělám, co dělám :lol:

To si nemyslim. Mam s tebou par fotek a za me dobry!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
31195
21.10.23 12:28
@Arturie píše:
Muze mit jenom kulatejsi oblicej, nemusi byt nutne tlusta. Ale obecne ten primy pohled do kamery ala obcanka slusi malokomu. U tebe bych doporucila zakryt pulku obliceje. Treba si dej pred oblicej zmrzku, klidne to muze zaostrit na ni.

A co si dát pytel na hlavu? :jazyk: Nebo kuklu :pankac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
21.10.23 12:29
@Arturie píše:
Taky treba rady cestují, nektera muze mit rada zahradu, kytky, mit treba domaciho mazlicka, srazy veteranu, galerie, vystavy. Plavani treba muze byt spolecny konicek, to je takovy nenarocny. Nebo treba koncert, ted bude mit Habera, ale to je spis holcici zalezitost. Je toho milion.
@Arturie píše:
Taky treba rady cestují, nektera muze mit rada zahradu, kytky, mit treba domaciho mazlicka, srazy veteranu, galerie, vystavy. Plavani treba muze byt spolecny konicek, to je takovy nenarocny. Nebo treba koncert, ted bude mit Habera, ale to je spis holcici zalezitost. Je toho milion.

Tak ono je to jedno, když zakladatel je stejně fejk. Ale napsat, že ho baví procházky a kino je prostě nic neříkající nuda, ne koníčky. :roll:

  • Citovat
  • Upravit
Mango_Lassi
21.10.23 12:30
@Anonymní píše:
Tak ono je to jedno, když zakladatel je stejně fejk. Ale napsat, že ho baví procházky a kino je prostě nic neříkající nuda, ne koníčky. :roll:

Tak zase co čekat, když někdo napíše, že je „obyčejný chlap“, že.. Prostě nuda a šeď

  • Citovat
  • Upravit
31195
21.10.23 12:31
@Arturie píše:
To si nemyslim. Mam s tebou par fotek a za me dobry!

Potřebujeme dokumentaci ať jsme v obraze 8)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová