Jak se rychle dostat na nové příspěvky v diskusi?

10797
9.11.10 08:42

Jak se rychle dostat na nové příspěvky v diskusi?

Ahoj, mám dva dotazy, případně náměty na vylepšení :)

1. je super, jak se u oblíbených diskusí s novými příspěvky zobrazuje to očičko… tj. že tam jsou příspěvky, které jsem ještě nečetla. Nešlo by se nějak rychle dostat na stránku s prvním novým příspěvkem? (třeba kliknutím na to očičko? :) Nebo to nějak jde a já to jenom neumím? Vždycky pak zkusmo proklikávám stránky, abych našla, co jsem ještě nečetla… v případě diskusí, kde přibyde dvacet stránek denně, je to trochu otrava, zvláště s pomalým internetem :)

2. proč se toto očičko nezobrazuje u diskusí z uzavřených skupin?

Díky moc…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

46668
9.11.10 08:56

Eliku, dobrá poznámka :palec: . Taky i přijde nepraktický, že mě to očičko „hodí“ na poslední příspěvek. Pak zjistím, že je nakecáno třeba deset stránek a už mě to nebaví…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
9.11.10 09:37

Taky mě to rozčiluje, Člověk si nepamatuje, na které stránce naposledy četl a když najede na tu poslední, ostatní, které nečetl už pak ani nejsou označené… pak je to opravdu tak, že by se v tom ani prase nevyznalo :( :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6987
9.11.10 10:22

Taky bych byla ráda, kdyby se tohle nějak vyřešilo. To označení nových příspěvků je super, ale když je víc stránek a člověk se netrefí zrovna do té, kterou četl naposledy, je to problém.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
merett
9.11.10 10:32

taky jsem už o tom přemýšlela že místo odkazu na poslední stránku v diskuzi by mohl být odkaz na první nepřečtený příspěvek, často se mi stává že se netrefím a pak už označení nepřečtených zmizí a já hledám kde jsem vlastně skončila :think:

• Nahlásit
  • Citovat
3657
9.11.10 10:52

Eliku super otázečka :palec:
Taky mě to drtí. Možná když nás bude více, dostane se tenhle zlepšovák až do nejpovolanějších rukou :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12383
9.11.10 21:58

Tak funkce by měla být zprovozněna :). Dejte vědět zda funguje jak jste si představovali, pokud se objeví chyby tak pište a opravíme.

Admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
9.11.10 22:08

Super, vypadá to, že bod 1 funguje… :potlesk: :palec: díky moc, to je fofr…

Můžu se zeptat, jestli bude i bod 2? (očičko u uzavřených diskusí?) Teď se zobrazuje jen u otevřených…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12383
9.11.10 22:21

Kde nefunguje?

Elik píše:Můžu se zeptat, jestli bude i bod 2? (očičko u uzavřených diskusí?) Teď se zobrazuje jen u otevřených…

To by právě mělo fungovat analogicky, na jaké stránce přesně nevidíte oči u diskusního tématu?

Admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
10.11.10 10:40

Očička nevidím u diskusí z uzavřených skupin na stránce mých oblíbených diskusí https://www.emimino.cz/…se/oblibena/
(zajímavé je, že v seznamu diskusí dané skupiny očička vidět jsou a prokliknutí funguje :nevim:)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6987
10.11.10 10:58

Mně to v diskuzích funguje, je to super. Díky. :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12383
10.11.10 13:25
Elik píše:
Očička nevidím u diskusí z uzavřených skupin na stránce mých oblíbených diskusí https://www.emimino.cz/…se/oblibena/
(zajímavé je, že v seznamu diskusí dané skupiny očička vidět jsou a prokliknutí funguje :nevim:)

Aha jasně, já koukal všude jinde než přes Oblíbené diskuse. Tady opravdu chyba byla - již by měla být opravená.

Admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10797
10.11.10 16:11

Báááááječný :)
Fakt skvělá práce, díky moc…
Teď ušetřím takovýho času :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12383
10.11.10 17:43

Není zač :). Kdyby něco nefungovalo tak napište.

Admin

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3079
11.11.10 07:47

Ahoj.
Nová funkce prokliknutí oka je skvělá :palec:

Nešlo by ještě,aby na profilu u uzavředné skupiny bylo to oko také?
Abych nemusela otvírat skupinu,pokud tam nový příspěvek není.

Díííky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama