Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Jako většina vlasy umyju 1× týdně, když už se mi zdá, že by mi vlasy sežraly hlavu
šamponem co je doma a pak maska… nakonec na vlhké vlasy vetřu ten olej od Gliss Kurr jak psaly holky
Na konečky a vlasy jsu jako nové ![]()
@Štrample obecná píše:
@luca241 Ten arganový olej používáte i do kořínků? Nejsou pak vlasy brzy mastné? Ptám se proto, že bych ráda taky něco na lesklejší vlasy, ale zároveň se ty moje hodně rychle mastí…Hodně jsem trpěla v minulosti na mastné lupy a akné v pokožce hlavy.
Já si myju vlasy vždy ráno,takže večer před mytím si to větru právě hlavně ke kořínkům kvůli tomu ekzému a ráno umyju.