Jak se staráte o svoje vlasy?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2505
3.2.19 15:24

Jako většina vlasy umyju 1× týdně, když už se mi zdá, že by mi vlasy sežraly hlavu :D šamponem co je doma a pak maska… nakonec na vlhké vlasy vetřu ten olej od Gliss Kurr jak psaly holky :) Na konečky a vlasy jsu jako nové :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2129
3.2.19 15:54
@Štrample obecná píše:
@luca241 Ten arganový olej používáte i do kořínků? Nejsou pak vlasy brzy mastné? Ptám se proto, že bych ráda taky něco na lesklejší vlasy, ale zároveň se ty moje hodně rychle mastí…Hodně jsem trpěla v minulosti na mastné lupy a akné v pokožce hlavy.

Já si myju vlasy vždy ráno,takže večer před mytím si to větru právě hlavně ke kořínkům kvůli tomu ekzému a ráno umyju.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová