Jak často chodí váš muž do hospody, či popíjí doma?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.19 21:23
Jak to chodí u Vas doma?

Jen se zeptám, jak často Vas přítel /manžel chodí na pivo s kamarády, nebo třeba spíše pije sám doma? Počítám do obojího i tvrdej, jako vodku z dzusem doma nebo panáka v hospodě.. Jen mě zajímá jak je to jinde.. Jestli jsem fakt náročná.. :roll:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
Lalelale
Závislačka 4104 příspěvků 07.04.19 21:25

Můj doma nepije vůbec, ani pivo třeba ke guláši. S kamarády se napít chodí občas, třeba jednou za x týdnů. Což většinou je bujaré, ale vzhledem k řídkosti mi to nevadí. Pít sám doma není ok

pikola
Generální žvanilka 20465 příspěvků 07.04.19 21:27

Občas si dá pivo doma, tak dvě. Tvrdý nepije vůbec, večer do hospody chodí tak jednou za půl roku s kolegama nebo když je nějaký večírek (ale pořádně :mrgreen: ), když jsme venku dá si někdy pivo v hospodě na zahrádce.
Já chodím tak jednou měsíčně s holkama na víno, doma nepiju vůbec.

katyna1984
Zasloužilá kecalka 756 příspěvků 07.04.19 21:27
@Anonymní píše:
Jen se zeptám, jak často Vas přítel /manžel chodí na pivo s kamarády, nebo třeba spíše pije sám doma? Počítám do obojího i tvrdej, jako vodku z dzusem doma nebo panáka v hospodě.. Jen mě zajímá jak je to jinde.. Jestli jsem fakt náročná.. :roll:

Doma prakticky nepije, výjimečně když přijde návštěva, dá si sklenku dobrého rumu. Do hospody chodí cca 1× týdně, někdy na pivo, někdy na malinovku, jak má chuť. Já se na ty večery vždycky těším, neb když usnou děti, je doma krásné nerušeně ticho :D

Božislava
Závislačka 2684 příspěvků 07.04.19 21:27

1 pivo denně, doma, velkopopovický kozel nebo jihočeský budvar -podle nálady, plechovka nebo láhev. Teď ty!

Anna85
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 07.04.19 21:28

Doma nepije vubec. Mame doma maximalne vzdy par lahvi putovniho alkoholu.
A do hospody tak jednou za 14 dni, ale neni to pravidlo. Ale teda nevraci se odtud po ctyrech :) .

Kiminkkka
Stálice 77 příspěvků 07.04.19 21:28

Ahoj :mavam:
u nás se pije doma při práci. Bydlíme v domečku, máme mini „hospodářství“ a je pořád co dělat. Když se pracuje tak musí být otevřeno pivečko, bez toho to nejde. Občas se otevře i nějaká flaška a dáme si i po štamprli. Jinak takové chození do hospody moc neznám (3× za rok je u nás hodně) a to myslím sebe i muže ;)

ProfZav
Ukecaná baba ;) 2004 příspěvků 07.04.19 21:28

Vyloženě na pivo tak 4× ročně. Spíš sportuje tak 3× týdne průměrné a tam si většinou pár piv dá. Tvrdej výjimečně, doma vůbec kromě slivovice, když je nachlazeny, jinak když mají po sezoně ukončeno, tak si pár panaku dá. Doma si dáváme víno spolu, ale teď jsem těhotná a on sám si dát nechce. Jsme spolu přes sedm let a za tu dobu přišel domů v pro mě "nepripustnem " stavu asi 3×. Vadilo by mi, kdyby denně vysedaval v hospodě a nebyl s námi. Sportovat ale často chodíme s ním, takže nás to pivo s chlapama nijak neomezuje.

Alladina
Zasloužilá kecalka 937 příspěvků 07.04.19 21:29
@Anonymní píše:
Jen se zeptám, jak často Vas přítel /manžel chodí na pivo s kamarády, nebo třeba spíše pije sám doma? Počítám do obojího i tvrdej, jako vodku z dzusem doma nebo panáka v hospodě.. Jen mě zajímá jak je to jinde.. Jestli jsem fakt náročná.. :roll:

Nepije vůbec. I kdyz si někam vyrazi. Proste abstinent. Nejsi náročná.

JaninaMam
Kecalka 430 příspěvků 07.04.19 21:30

Doma si dá semtam pivo max 2, tvrdé sám vubec, do hospody jde tak 1 za měsíc s chlapama z prace, ale to jde max na 3 hodky a bez tvrdého, přijde v uchazejicim stavu domu :D

Příspěvek upraven 07.04.19 v 21:31

mrav
Nadpozemská drbna 26516 příspěvků 07.04.19 21:30

Dám si večer skleničku, nebo dvě vínka, na pivo chodím, jen když je v létě žízeň.

Netopýr1
Zasloužilá kecalka 914 příspěvků 07.04.19 21:31

Doma nepije vůbec a do hospody tak jednou za 14 dní. Ale nepřijde opilej. Dá si dvě tři piva

Faris
Kecalka 104 příspěvků 07.04.19 21:33

Nepije vubec, ani doma, ani jinde. S kamarady chodi pres den na obed nebo na kafe a pak jdou zase vsichni do prace. Kdyby si doma otevrel pred spanim pivo, nevadilo by mi to.

Netopirek
Echt Kelišová 9045 příspěvků 07.04.19 21:35

chlap skoro vůbec. V lednici máme teda pivo pořád, ale některé si tam pobudou i rok :mrgreen:
zato víno u nás jede. Ale víc já než chlap. Já piju tak jednu, dvě skleničky za večer. Chlap zas o víkendu dá i šest. ¨
Na pivo chodí jednou za uherák.
Ale pro každého je standard něco jiného

Dina31
Kecalka 179 příspěvků 07.04.19 21:35

My si vetsinou dame v patek cca 3 drinky vodka s dzusem, chlap vetsinou s redbullem. Do hospody chodi opravdu malo. V tydnu nepije vubec. Obcas jde na tah s mym svarou a to vetsinou stoji za to :roll:. Rozhodne pije min jak ja. :think:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama