Jak ukončujete hádky?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mamotazku
Stálice 52 příspěvků 05.08.19 20:30
Jak ukončujete hádky?

Ahoj, jakou větou ukončujete hádku, nebo nepříjemnou konverzaci. Já vždycky jenom čumím a nezmůžu se na slovo. :roll: :pocitac: :cert: :)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
axelina
Závislačka 2913 příspěvků 05.08.19 20:39

@mamotazku take mlčením a odchodem… a vetsinou na truc udělám přesny opak než se po mne chce a mam z toho hroznou radost :mrgreen:

warita
Extra třída :D 12164 příspěvků 05.08.19 21:10

To asi zalezi na tom, s kym se clovek posteka.

Janli
Extra třída :D 10199 příspěvků 05.08.19 21:13

“Končím debatu. Pokračovat budem až oba vystydnem. Teď to nemá smysl řešit.”

warita
Extra třída :D 12164 příspěvků 05.08.19 21:24

Ja jsem v tomto smeru dost nedospela. Pokud jde o manzela, tak vetsinou oznamuju, ze tahle diskuze pro mne skoncila a pak trucuju, t. j. mame tichou domacnost, nez on uzna, ze mozna prepiskl. Pak jsem i ja ochotna uznat, ze jsem mozna reagovala prehnane. Nikdy nedelam prvni krok, na to jsem prilis hrda. Neni to zadna charakterova vlastnost, na kterou bych mela byt hrda, vim.

Ale treba hadky s jinymi lidmi byvaji dost jine. S kazdym clovekem ma clovek jiny vztah a muze si dovolit neco jineho.

Kriss Tina
Extra třída :D 12230 příspěvků 05.08.19 21:28

Nehádám se, s chlapem nebo rodinou nemám proč a když mě vytoci někdo jiný tak se párkrát nadechnu a nechám to být. S blbcem se nemá smysl hádat…

Bubla Bůčková
Echt Kelišová 8524 příspěvků 05.08.19 21:34
@axelina píše:
@mamotazku take mlčením a odchodem… a vetsinou na truc udělám přesny opak než se po mne chce a mam z toho hroznou radost :mrgreen:
:lol:
bigl
Ukecaná baba ;) 1677 příspěvků 05.08.19 21:41

@warita Měla jsem to stejně jak ty, ale po 20-ti letech vztahu už to manžela přestalo bavit, aby přišel vždycky on. Takže situace mě donutila ohnout hřbet. Tobě se to stát nemusí, ale ta „hrdost“ se dá hrát jen do tehdy, když to s tebou partner hraje a ohýbá ten hřbet on. Určitě není chyba vždycky na jeho straně.
A pokud to přepískneš ty a omluvíš se jako první, tak to není o ztrátě hrdosti, ale o síle osobnosti.
Zpětně mám pocit, že jsem se paradoxně chovala jak malé dítě, teď, když se dokážu omluvit (to neznamená ponížit), tak si kolikrát připadám daleko víc hrdě a nad věcí.

warita
Extra třída :D 12164 příspěvků 05.08.19 21:46

@bigl vubec nebudu predstirat, ze mam vyzralou osobnost.

Ja si taky myslim, ze to manzela casem prestane bavit. Jak se pekne rika, se dzbanem se chodi tak dlouho, nez se ucho utrhne… pokusim se na sobe zapracovat.

welovefashion
Ukecaná baba ;) 1312 příspěvků 99 inzerátů 05.08.19 21:53

Tak nejlepší je ukončit hádku sexem, ale to většinou nedopadne, takže když se nedokopeme ke smíru tak mlčením, kyselym ksichtem a když to dopadne dobře tak omluvou, objetim, pusou nebo i tim sexem… Ale my se hádáme když už tak na etapy, takže nejdřív to ticho a pak ten smír, neradi necháváme nedoresené věci ve vzduchu :wink:

mamotazku
Stálice 52 příspěvků 05.08.19 21:58

Možná jsem to špatně napsala, chtěla jsem spíš větu, kterou použít, když se s někým nechci bavit a chci ho slušně odbít.

blumen
Hvězda diskuse 55021 příspěvků 05.08.19 22:00

@mamotazku slusne asi ne, ale at mi da uz pokoj, zaviram dvere a odchazim. My chceme na konci klid oba :mrgreen:

stinga
Echt Kelišová 9190 příspěvků 05.08.19 22:02

@mamotazku větu neporadím, já se nafouknu jak balón :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.08.19 09:40

Nehádám se. Vlastně za tu dobu, co s partnerem žijeme ani nebyl k něčemu takovému důvod. Nevznikají mezi námi žádné konfliktní situace. Někdy si až říkám, jestli je to vůbec normální :mrgreen: A když docházelo k nějakému konfliktu s bývalými partnery nebo s jinou osobou, tak jsem většinou jen argumentovala, v klidu napočítat do 10 a najít jádro pudla. To se mi kdysi kdosi smál, jestli vůbec umím na někoho houknout. No asi neumím a nepříjde mi to nutné, když chci hledat argumenty a klidné řešení situace.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 21648 příspěvků 06.08.19 09:50

Jak kdy, jak s kým :lol: :lol:
V mizivém počtu smírem, ale většinou štěkáním něco o „prd*elích“ a třísknutím dveří.
Jinak u nás doma často ukončuje hádku chlap, prostě se sebere, řekne, že to nemá smysl a odejde (do hospody, něco dělat na zahradu,…) já natřískaná adrenalinem nevím, co by… :lol:

Ale já se obecně snažim řešit věci v klidu a vyhroceným hádkám se vyhýbám, takže když už k tomu dojde, tak většinou nevím, co dělat, hrozně rychle se to vygraduje, že na sebe štěkáme fakt jak psi a stejně rychle se to zase uklidní. Někdy si za hodinu ani nevzpomeneme, někdy to pak hnije dva dny, když máme oba pocit, že jsme byli v právu a ten druhý se má omluvit… :roll:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama