Jak vidíte předčasné volby?

4839
11.8.13 22:36

Jak vidíte předčasné volby?

Neptám se, koho budete volit, to aby mi zas někdo netvrdil, že provokuji. Neptám se ani na současnou vládu, Zemana apodob.
Normálně jsem zvědavá, jak hádáte výsledky (pak to můžem porovnat).
Vyhraje ČSSD (já je volit nebudu, ale asi se shodnem, že to je jasné), mě zajímá další umístění a kdo se podle vás dostane do sněmovny, eventuálně i %.
Já hádám

ČSSD 40
KSČM 23
TOP 22
ODS 6
Lidovci 5
zbylá procenta budou ve zbytku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13802
11.8.13 22:40

Hádám obdobně (možná TOP míň a KSČ víc) a pro mě je to dost šílená představa :poblion:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23860
11.8.13 22:41

Prohodila bych v tvém odhadu TOP a ODS, jinak to vidím stejně.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4839
11.8.13 22:41

@micelinka Brrrrrrrrrr

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4839
11.8.13 22:42

@Gina108 Já si právě myslím, že ODS má odpískáno (můj osobní pohled, nevnucuju).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31695
11.8.13 22:42

Hádám, že do sněmovny se dostanou stejně hrabiví lidé, jako tam byli předtím, jako první si schválí zvýšení platů. a bude to furt stejný, ať je tam Pavel nebo šavel, myslím, že to vyjde nastejno :pocitac: každopádně, politika mě vůbec nezajímá, takže, můj upřímný názor - netuším, jak volby dopadnou :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
31603
11.8.13 22:46

Procenta si netroufám odhadnout, ale troufám si hádat, že to zase bude patová situace mezi koalicí a opozicí, zase to bude stará známá přetahovačka, zda se někomu podaří někoho přetáhnout, jakmile se jeden šprajcne, tak bude prů. er a bude na tom viset spousta důležitých věcí…
Opět se nikam neposunem, protože to bude fifty fifty. Zkrátka ČR je vzácně vyvážená na střed a je na jednu stranu je todobře a na druhou stranu je to naprosto nefunkční.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.8.13 22:47

Hádám taky podobně, jen ODS víc a TOP míň.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
900
11.8.13 23:03

A co kdyz se tam dostane to ANO s Babisem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jemys
11.8.13 23:31

Myslím, že to dopadne špatně - tudíž vyhraje ČSSD :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
2401
11.8.13 23:58

Radsi neodhaduju, nechci si kazit konec leta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1654
12.8.13 00:03

Myslím, že to bude jako vždy.
K moci se dostane ODS - lidí zjistí, že to jsou idioti u koryt a řeknou, že je volit nebudou.
K moci se dostane tedy ČSSD - lidi zjistí, že to jsou idioti u koryt a řeknou, že je příště volit nebudou.
K moci se tedy dostane ODS…tu teď prý lidi volit nebudou ;) :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1532
12.8.13 00:07

@Lenka002 : Už zase? Že si nedáš s tou politikou volno :mrgreen:. Aby ti nepraskla cévka a netahala jsi pak nohu… Jinak, radši netipuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13505
12.8.13 00:08

Jak dopadnou volby je za stávající situace úplně jedno. Bohužel.
Budou-li v pozadí stále stejní lidé vysávající peníze ze státního rozpočtu, nezmění se nic
Odhad píšu jen pro vlastní pobavení, abych se na to potom koukla. :D

ČSSD 36
KSČM 19
ODS 11
TOP 10
KDU-ČSL 7
SPOZ 6
ZELENÍ 3
BABIŠ 3
zbytek
Babiš má dle mého blbé jméno na to, aby uspěl, lidi budou, po té komedii s VV trochu opatrnější. Si myslím teda.
Po letech budu volit asi lidovce. Jen proto, že nevidím jinou, pro mě lepší, volbu. Pokaždý jsem volila ty menší pravicové strany - unie svobody, čtyřkoalice, topka, no, pořád je to jen z bláta do louže. Ti lidovci, pokud se dostanou, tam asi taky nic neukáží, ale fakt nevím.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13505
12.8.13 00:13
@Gladys píše:
Procenta si netroufám odhadnout, ale troufám si hádat, že to zase bude patová situace mezi koalicí a opozicí, zase to bude stará známá přetahovačka, zda se někomu podaří někoho přetáhnout, jakmile se jeden šprajcne, tak bude prů. er a bude na tom viset spousta důležitých věcí…
Opět se nikam neposunem, protože to bude fifty fifty. Zkrátka ČR je vzácně vyvážená na střed a je na jednu stranu je todobře a na druhou stranu je to naprosto nefunkční.

Domnívám se, že už nazrál čas k přeměně poměrného volebního systému na většinový. Dvě strany a hotovo.
Už několik desetiletí se tu řeší patové situace, komedie s přeběhlíky, předčasné volby. Vlády nejsou funkční, reformy v nedohlednu, i Kocourkov se může smát. :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama