Jak vypovědět smlouvu u T-mobile

Anonymní
18.7.13 20:20

jak vypovědět smlouvu u T-mobile

Ahojte holky,

vypovídal tu někdo předčasně smlouvu u t-mobile? vím že je tam nějaká pokuta za to zrušení. Volala jsem na T-mobile ale nějak se mi to nezdá pořád mi tvrdí že to vypovědět nelze. Paušál jsem nevyužívala a naskákalo mi tam hrozně moc dluhů asi 8000kč operátor tvrdí že to nejdříve musím zaplatit ale já bych to ráda zahrnula do osboního bankrotu máte někdo zkušenost? díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

172
18.7.13 20:33

Ahojky bohužel nikoho to nezajímá a musíš zaplatit paušál i když jsi ho nepoužívala a vypověďět předčasně můžeš, ale zaplatíš poušál do konce smlouvy takže počet měsíců x cena paušálu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
18.7.13 20:43

@marijenka A jak moc dopředu můžu zrušit smlouvu.Tedy chci ji zrušit až mi dojde, ale nechci, aby mi ji oni obnovili dřív než to stihnu ukončit :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.7.13 20:49

@dajka16 měsíc před koncem smlouvy a je potřeba nechat zrušit i automatickou prolongaci(automatické prodloužení) dávali to jako odměnu zákazníkům, ale je to spíš k vzteku, protože vám klidně smlouvu prodlouží a vy o tom nevíte, a to udělejte kdykoliv jak se dostanete na pobočku t mobilu.. aby vám to náhodou nějaký aktivní člověk neprodloužil..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
18.7.13 20:51

@marijenka Děkuji moc :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.7.13 20:52

Není zač… chvilku jsem tam byla na brigádě a když jsem to viděla tak mi bylo zle, horší je že je to všude stejné… :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
18.7.13 20:55

@marijenka Jo oni spoléhaj na to, že smlouvy nikdo nečte. Já taky nečetla :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
172
18.7.13 20:58

@dajka16 na to taky, a hlavně třeba toto ani není ve smlouvě… je to bonus a myslí si, že tím někoho potěší… :cert: ale je to pak pro toho člověka pro zlost.. :zed: tak přeju šťastné pořízení.. tu výpověď můžete dát buď na prodejně nebo písemně přímo na centrálu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3432
18.7.13 21:04

@marijenka Raděj na prodejně ať mám papír vruce. O tom prodloužení mi nikdo ani neřekl :cert:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama