Jak vysvětlil chlapovi, že se má taky starat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
6698
26.5.26 17:27

Manžel mi zrovna psal SMS, že jede. Přijede a vezme dítě ven. No někde to holt jde.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
26.5.26 17:51

@Temnástranasíly manžel asi má čas, když nebezi rekonstruovat. Co myslíš.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Pyžamožrout
26.5.26 18:09
@Hanča1234 píše: Více

Zas ta rekonstrukce to je nějaká posedlost ne

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
26.5.26 18:11

Baví mě představa, jak ten brutálně unavený muž sedí tři hodiny v hospodě namísto toho, aby jel domů, půl hodiny se věnoval děcku, spáchal hygienu a šel o dvě hodiny dříve spát. :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Ephemeral
26.5.26 18:12

Já teď dělám rekonstrukci, kde mi to celé dělá tým řemeslníků. Asi taky založím relevantní diskuzi :lol:

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
26.5.26 18:15
@Ephemeral píše: Více

Ale prd, zdejší obhajoba mužů z nich dělá tak příšerná jelita, že jsem kvalitnější kakanec do vlastního asi ještě neviděla. Dej pokoj s logikou. :mrgreen:

  • Citovat
  • Upravit
Ephemeral
26.5.26 18:18
@Velryba černá píše: Více

Tak víme, že takoví muži existují. Jen nevím, proč to musí tak hlasitě manifestovat.

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
26.5.26 18:20
@Ephemeral píše: Více

Potřebují pofoukat bebínko?

  • Citovat
  • Upravit
Ephemeral
26.5.26 18:24
@Velryba černá píše: Více

Po kolikáté už? Pomohlo to minule?

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
26.5.26 18:25
@Ephemeral píše: Více

Pravděpodobně nikoli, když je potřeba pokračovat.

  • Citovat
  • Upravit
1634
26.5.26 18:26
@Velryba černá píše: Více

Mě baví představa muže typu jege, který netuší, v kterém šuplíku doma co má, nikdo ho neučil přebalovat a koupat dítě, nikdo mu nedal 100% spolehlivý návod, jak se zachovat ve všech krizových situacích, které s děckem mohou nastat a po super náročné směně v práci ještě zoufale stepuje před záchodem, který mu zasedla zlotřilá švagrová. A pak se diví, že nemá sex… :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
26.5.26 18:26
@Hanča1234 píše: Více

Nepsala jsi náhodou:
„Končím v práci.
Zítra papa  :srdce: “

To ten den teda rychle utekl. :think: :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2028
26.5.26 18:28

@Prelesta aby ti nebylo smutno :srdce:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Ephemeral
26.5.26 18:30
@ambruše píše: Více

Vždyť má ve skutečnosti život úplně na pytel - nikdo ho nerespektuje, manželka s ním nespí, švagrová mu řídí život, atd. Tady si akorát vyleva frustraci a vztek.
My víme, že si za to může sám, on ví, že si za to může sám, ale jaksi mu nic nezbývá, než tyhle výkřiky na netu.

Příspěvek upraven 26.05.26 v 18:30

  • Citovat
  • Upravit
Velryba černá
26.5.26 18:30
@ambruše píše: Více

Jo, mne první dítě naučila sestra v porodnici koupat asi tak, že se hystericky bála vzít ho do rukou nahaté. :D Poněvadž řekla, že jdeme koupat a tak jsem tu žoužel vcelku logicky svlékla a takto odbornici podávala.

Příspěvek upraven 26.05.26 v 18:37

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová