Jak vysvětlil chlapovi, že se má taky starat?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
2453
30.5.26 10:08
@stinga píše: Více

To je smutné, samozřejmě, ale přebíjet to nenávistí není ten nejlepší způsob.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
30.5.26 12:51

@jita22 já tě urazim? :P
A víš, co jsi psala ty mě?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
30.5.26 12:52

@jege zbytečné řešit. Ať si každý myslí co chce. Epipi musí zůstat pospolu :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6599
30.5.26 12:52
@Hanča1234 píše: Více

Holky dost! Takhle ten kapitalismus nevybudujeme! Vecne hastereni jak slipky na dvorku…
Podejte si ruce, pusu, a budte dobre!

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
30.5.26 12:54
@Andelskej_Satan píše: Více

A nejen holky. ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6599
30.5.26 12:54
@Prelesta píše: Více

Zatim se tu hadaji jen holky…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
30.5.26 12:55
@Andelskej_Satan píše: Více

A co Jege a jeho slepice…? ;)

Edit: Nějak se to tady zvrtlo celé… 8)

Příspěvek upraven 30.05.26 v 12:57

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
37331
30.5.26 12:57
@Roxy ivka píše: Více
Ženy nejsou závislé na mužích? A to jsi vzala kde? Málokterá ženská by se bez pomoci chlapa a/nebo dávek v životě obešla, minimálně pokud chce mít děti, takže stavět ženy a muže na stejnou úroveň nejde a těžko vůbec někdy půjde. Každý má v životě jinou úlohu a podle toho by se k tomu mělo přistupovat. :cert:

Je zajímavé, že každá druhá tu má kecy, jak jsou ženy samostatné a nezávislé, a nakonec se stěžují, že nemají čas ani na WC anebo nehty aneb jsme samostatné a nezávislé, ale chlap jenom když nás chlap podporuje a pomáhá nám! :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11418
30.5.26 12:58
@Hanča1234 píše: Více

Vím že nic špatného.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
30.5.26 13:00

@jege a sakra, teď dostaneš kartáč :D
Jelikož, ty přece víš že dítě je obou a že ho oba chtěli stejně a oba mají stejné povinnosti. S právy, je to už jinak. Tam když jde o rozvod tak dítě patří k matce :lol:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
11418
30.5.26 13:00
@jege píše: Více

Co to povídáš? Ženy jsou samostatné a nezávislé, ale pokud si udělají s mužem děti, očekávají že to je společný závazek a ne, sponzoring fakt nestačí.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
30.5.26 13:01

@jita22 ano ano, máš pravdu. Stačí?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2534
30.5.26 13:01
@jege píše: Více

Já bych spíš řekla, že muži a ženy jsou rovnocenní (tedy měli by být), ale mají každý v životě svou úlohu. A navzájem se potřebují (i když si někteří myslí, že ne).

Edit: Hrubka :oops:

Příspěvek upraven 30.05.26 v 13:04

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2027
30.5.26 13:03

@jita22 pokud si udělají s mužem děti, které ten muž chtěl…tak by se měl starat ano.
Ovšem, potom má také stejná práva jako matka a péči i vše ostatní si mají dělit napůl.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

1.2 Spray Max mop box

  • (4.8) + 25 recenzí

Victoria

  • (4.4) + 20 recenzí

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová