Jak využít skleničky od příkrmů?

28.1.20 15:36

Jak využít skleničky od příkrmů?

Ahoj holky, od příkrmů tu mám milion skleniček. Co s níma? Vyhazujete je nebo je ještě nějak využíváte? Je mi líto je jen tak vyhodit… Dekuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

28.1.20 15:40

@lichylichozrout vyhazuju, ty víčka se pak při zavařování pak už často špatně přicucnou :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 15:41

To záleží, jaká mají víčka, jestli se do nich dají znovu zavařit třeba marmelády (myslím, že třeba od Hamé jsou taková), tak bych je využila na toto, nebo do nich třeba vyrobila domácí příkrmy, ale jestli mají jen ta víčka, která nejdou znovu sterilovat, tak mě žádné větší využití spousty skleniček nenapadá, leda třeba pár jako kořenky nebo tak. :think:

Příspěvek upraven 28.01.20 v 17:35

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12215
28.1.20 15:43

Vydrží jen ty od hellou na dalši vyžití (marmelády, domácí přesnídavky..)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1540
28.1.20 15:53

My vyhazujeme do tříděného odpadu - jak tu padlo, kvůli víčkům na zavařování nic moc. Využít by to šlo možná třeba na nějaké vázičky pro školkové děti na kytičku pro maminku, jinak mne využití nenapadá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49420
28.1.20 15:55

Ty s těmi jednorázovými víčky jsou naprd, občas v nich něco zamrazím, občas jednorázově na něco využiju (kelímek na vodu, základ svícnu nebo stojánku na tužky, když s dítětem tvoříme), jinak vyhazuju. Zavařuju do šroubovacích od jihočeských jogurtů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 16:03

Hipp jsou blbý ale ty velké Hami ujdou. Mám v plánu si do nich udělat vývar a dát do mrazáku. Není to blbost? Nějaké rady? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3246
28.1.20 16:08

@Bubla Bůčková tak kromě toho, že vám ta sklenička může prasknout, tak asi nic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 16:10
@Cenarius píše:
@Bubla Bůčková tak kromě toho, že vám ta sklenička může prasknout, tak asi nic.

Aha, dá se tomu nějak předejít? Tak si mám koupit nějaké v obchodě? Nebo se to dává do plastu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
28.1.20 16:14

@Bubla Bůčková do mrazáku úplně v klidu můžeš dát… Jen to nedávej úplně plný po okraj.. já takhle dělala malýmu příkrmy, který jsem mixovala, teď už mu to davam na kousky takže mrazim v malých dozach.. ale skleničky v mrazáku nepraknou, mám vyzkoušený :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
28.1.20 16:15
@Cenarius píše:
@Bubla Bůčková tak kromě toho, že vám ta sklenička může prasknout, tak asi nic.

Když se to nedá plný po okraj tak nepraskne.. :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 16:17

Děkuju, to sem si i myslela. No já tam stejně nic nemám jiného, jestli to teda nepraskne stylem vodikova bomba :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49420
28.1.20 16:18

@Bubla Bůčková já taky občas mrazím. Uvařím něčeho tři porce, jednu na dnes, druhou na zítra, třetí zamrazím a vytáhnu jindy. Nikdy nic neprasklo, ani u jednoho dítěte, neplním až po okraj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
758
28.1.20 16:28
@ugluk píše:
@Bubla Bůčková já taky občas mrazím. Uvařím něčeho tři porce, jednu na dnes, druhou na zítra, třetí zamrazím a vytáhnu jindy. Nikdy nic neprasklo, ani u jednoho dítěte, neplním až po okraj.

Ano, taky tak dělám. :andel:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28.1.20 19:51

Vyhazuji. Pár si jich nechala dcera na korálky)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama