Jak zhubnou boky, zadek a stehna

Anonymní
10.2.20 22:10

Jak zhubnou boky, zadek stehna

Ahoj maminky jak zhubnout boky zadek a vnitrni stehna? Bricho trochu jde ale tohle ani nahodou a nechce se to hnout nevite jak na to krome behani mam velkou šelest na srdci a behat nemohu bohuzel :/ moc dekuji za rady

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

273
10.2.20 22:17

Tak místo běhání hodně chodit, třeba i do schodů. Tohle jsou i u mě problémové partie :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
207
10.2.20 22:21
@Anonymní píše:
Ahoj maminky jak zhubnout boky zadek a vnitrni stehna? Bricho trochu jde ale tohle ani nahodou a nechce se to hnout nevite jak na to krome behani mam velkou šelest na srdci a behat nemohu bohuzel :/ moc dekuji za rady

Cvičením, jedině, bez toho to nepůjde. Nejlépe začít v posilovně s trenérem, pak sama. A pak ty tisíckrát omílané omezit cukry, více bílkovin, zeleniny. Jen né žádné diety, musí to být trvalá změna jídelníčku. Pak to jde samo. Hubni max.4 kg měsíčně, jinak hrozí jojo efekt. Držím palce :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6655
10.2.20 22:41

Zavidim!! Jak ja bych si prala, aby slo dolu bricho. Mne pada zadeh a stehna samo s minimalnim usilim, mala uprava jidelnicku a uz mi plandaji kalhoty a bricho se ani nehne. :/ ale jinak ano, chozeni, schody, drepy, vypady… a celkove zdrava strava v primerene mire no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1063
10.2.20 22:42

Já se hačkuju. Taky mám problém se stehny a vnitřní stranou stehen :zed: v pase mám cca 65cm zadek mi nevadí, jen ty stehna :?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12786
10.2.20 22:47

Mně pomohly NW hůlky. Ale základ je samozřejmě jídlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
37
11.2.20 06:33

Já se snažím zpevnit, ale moc se mi to nedaří. Dala jsem dolů zatím 5kg a vnitřní strana stehen je fuj. Máte tip na cviky?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 10:49

Hubnutí nefunguje lokálně… musíš prostě dát dolů tuk. Co půjde první, je dáno geneticky, s tím nic neuděláš. Zkus si zadat svoje údaje sem - https://www.michaljoseftoth.cz/kalkulacka, výsledné hodnoty pak do kalorických tabulek a zapisuj si každé jídlo. Většinou z toho hodně rychle zjistíš, kde je chyba… ono stačí dát si „normální“ jídlo 3× denně, k tomu jednu sušenku, večer dvě sklenky vína a máš v sobě 2200 kalorií, z toho většinu z cukrů. To jde pak váha nahoru raz dva…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 11:05

Běhání na vnitřní stehna a na zadek nepomůže, bohužel. Pokud při hubnutí první zhubneš na zádech a bříšku, tak je to cesta na dlouhou trať. Také budu sledovat téma.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama