Pocasi a rizeni autem

Anonymní
10.2.20 08:40

Pocasi a rizeni autem

Ahoj maminky jak to mate s pocasim a rizenim autem ja sem dnes mela jet do prace ale nedalo se to tak sem zavolala sefovi ze mi neni dobre jak ste na tom vy jeli jste?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1021
10.2.20 08:44

:mrgreen: jo, by mě šéf zariznul nepřijet :mrgreen: můžeš jet autobusem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1724
10.2.20 08:48

Zařídila jsem si chripku a jako pojistku i pro dítě. Jinak by mi to bylo fuk. Většinu trasy jezdim ve městě.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10.2.20 08:52

Ještě jsem v posteli, pojedu tak za 20 minut, tady není nic hroznyho. nebo půjdu pěšky, mám to pět minut :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2242
10.2.20 08:52

Vzhledem k tomu, že bydlíme téměř na horách a většinu zimy je zde sníh a led a musím sjet min 5 km z kopce na čistou silnici, tak jsem si už zvykla a počasí mě nerozhází.

Jaké bylo počasí, že se to nedalo? U nás sice fouká velmi silný vítr, ale jinak je hezky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
10.2.20 08:53
@Anonymní píše:
Ahoj maminky jak to mate s pocasim a rizenim autem ja sem dnes mela jet do prace ale nedalo se to tak sem zavolala sefovi ze mi neni dobre jak ste na tom vy jeli jste?
:pankac: :mrgreen: :mrgreen: Ty jsi hustá!
Ne, normálně jsem jela, dokonce v tom největším poryvu. Stěrače stírají, světla svítí, gumy mám zimní, tak o co jde? Se ti spíš nechtělo vůbec ven, co? :mrgreen: Celkem chápu, že některé ženy mají problém řídit na sněhu/náledí. Ale v dešti??
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
394
10.2.20 08:53

8o No tak já bych si netroufla do práce nepřijet jen kvůli počasí… Kdybych se neodvážila autem, tak existují i jiné způsoby. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9560
10.2.20 08:56
@Anonymní píše:
Ahoj maminky jak to mate s pocasim a rizenim autem ja sem dnes mela jet do prace ale nedalo se to tak sem zavolala sefovi ze mi neni dobre jak ste na tom vy jeli jste?

Tak tohle nikoho z mých kolegů nenapadlo. Všichni dorazili na čas a to jeden dojíždí 80 km. A jsme středočeský kraj, takže tady to ráno okolo 6.-7. docela kulminovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3362
10.2.20 08:57

To by muselo byt pres noc ze napadlo pres metr snehu a fakt by to neslo. Jinak nechapu… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
10.2.20 08:58
@ivašot. píše:
Tak tohle nikoho z mých kolegů nenapadlo. Všichni dorazili na čas a to jeden dojíždí 80 km. A jsme středočeský kraj, takže tady to ráno okolo 6.-7. docela kulminovalo.

Přesně - Praha, půl sedmá až sedmá to šlehalo jako divý a v práci jsou všichni - jak ti, co jezdí autem, tak MHDéčkáři :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
10.2.20 09:00

@unuděná tak jelikoz muzu pracovat z domova kancelarskou praci tak mu to bylo jedno chodim jen dva dny v tydnu :) jinak sem na matersky

• Nahlásit
  • Citovat
11234
10.2.20 09:00

Hm, tak to seš zaměstnanec roku :palec: :potlesk: fakt by mě nenapadlo kvůli počasí nepřijet do práce :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11234
10.2.20 09:01
@Anonymní píše:
@unuděná tak jelikoz muzu pracovat z domova kancelarskou praci tak mu to bylo jedno chodim jen dva dny v tydnu :) jinak sem na matersky

tak to je jiná no :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10950
10.2.20 09:02
@Anonymní píše:

Aha, takže jsi tu jen chtěla rozvířit diskuzi :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13157
10.2.20 09:03

Jé, ale to je super nápad! U nás lije jak z konve, jsem poštovní doručovatelka, tak že bych se na to taky vyprdla? :think: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama