Jak zvlnit mikádo?

9.11.19 22:02

Jak zvlnit mikádo?

Hezký večer,

Brzy jdeme na focení a tak mě napadlo, že bych krapet zvlnila své mikádo. Čím, abych nebyla jak ovečka? :lol: :) co říkáte na Automatickou loknovací kulmu *** Nebo máte jiné tipy? :)

Edit admin – smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13449
9.11.19 22:10

No tak zrovna s tímhle za tu ovci budeš. Jestli chceš jen lehký vlnky, tak je nejlepší žehlička a líp to drží než z kulmy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9.11.19 22:15

@terien nějaká taková? Nebo obyč? :relaxed:️ ***

Edit admin – smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13118
9.11.19 22:21

Obyčejnou žehličkou, jenom tahnes vlasy přes hranu. Z kulmy ať už normální nebo téhle budeš jako ovce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
9.11.19 22:34

Já vlním takto. Je to jednoduché ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
686
9.11.19 22:46

Pred focenim bych nedělala extra změny. I jsem se u fotografky ptala a ona doporučuje změny ucesu tak mesic pred. My se jednou ostrihali asi 3 dny pred a bylo to horsi.

Jestli si vlny nedelas, tak bych spis zasla ke kadeřnici, nez kupovat kulmu nebo žehličku.

Ja treba po navlneni vypadám hur a nelibi se mi to na me.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12395
9.11.19 23:33
@iamlenka píše:
Já vlním takto. Je to jednoduché ;)

možná na dlouhé vlasy, já je mám pod ramena a po téhle metodě jsem vypadala jak rozpláclý květák.. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
992
9.11.19 23:49

@Tamtama taky mám vlasy pod ramena a nikdy v tom nebyl problém. Záleží jak moc obtočíš vlasy kolem čelenky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12395
10.11.19 00:41
@iamlenka píše:
@Tamtama taky mám vlasy pod ramena a nikdy v tom nebyl problém. Záleží jak moc obtočíš vlasy kolem čelenky…

zkoušela jsem utahovat víc i míň, ale pokaždý to bylo na vrchu upláclý, až kam jsem měla čelenku, a od ní ostré, zlámané cosi, co trčelo o všech stran.. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13449
10.11.19 07:53
@Sarka.951 píše:
@terien nějaká taková? Nebo obyč? :relaxed:️ https://www.avon.cz/…detail/79907?…|04|pla|mix|smartshopping~google&gclid=CjwKCAiA5JnuBRA-EiwA-0ggPZo3ZHjV0-EieKee7vjX5n_t_KBRcencSoA76FKbumst6yBtvyD3×oCgPoQAvD_BwE
Úplně obyčejná. Ale jestli jsi to nikdy nedělala, tak řekni kadeřnici.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama