Jak zvýraznit tmavnoucí blond bez barvení

9506
14.5.18 13:49

Jak zvýraznit tmavnoucí blond bez barvení

Netušíte jak? Potřebovala bych zvýraznit synovu hodně světlou barvu vlasů, ne barvu, něco co neublíží, jasně, že nechci barvu na vlasy. Děkuju.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23454
14.5.18 14:06

Zvýraznit do světla nebo do tmava? Šla bych po bylinkách - heřmánek, dubová kůra, ibišek, kopřiva, černý čaj…eventuálně henna.
našla jsem toto:
https://ceskozdrave.cz/…oradime-vam/

Jinak se přiznám, že dítěti bych vlasy nebarvila, proč? ;)
Ještě pochopím holku puberťačku, co touží po melíru :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
167
14.5.18 14:11

Ono bohužel děti mají většinou blonďaté vlasy a postupem času ztmavnou :/..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
274
14.5.18 14:18

Žádný přírodní zázrak neexistuje, heřmánek, citron apod (vlastní zkušenost, ovšem v dospělosti).. V létě pomáhá sluníčko, popř. s mokrými vlasy jít na sluníčko, cíleně bych ale dítěti nic takového s vlasy nedělala. Pokud má ztmavnout, ztmavne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
14.5.18 14:39
@tasa píše:
Netušíte jak? Potřebovala bych zvýraznit synovu hodně světlou barvu vlasů, ne barvu, něco co neublíží, jasně, že nechci barvu na vlasy. Děkuju.

Chceš udržet tu světloučkou blond nebo to ztmavit? Na udržení blond existujou šampony na blond vlasy, pomáhá oplachování v heřmánku a potom teda šisování vlasů v létě. Vždycky jsem říkala, že nejlepší barva na vlasy je týden u moře.:-)
Jestli jde o to, aby trochu ztmavly, tak oplachování odvarem z kopřiv nebo pivem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
14.5.18 22:44
@Jeremi píše:
Chceš udržet tu světloučkou blond nebo to ztmavit? Na udržení blond existujou šampony na blond vlasy, pomáhá oplachování v heřmánku a potom teda šisování vlasů v létě. Vždycky jsem říkala, že nejlepší barva na vlasy je týden u moře.:-)
Jestli jde o to, aby trochu ztmavly, tak oplachování odvarem z kopřiv nebo pivem.

Zesvetlat. nemas tip na konkretni sampon?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
15.5.18 06:56
@tasa píše:
Zesvetlat. nemas tip na konkretni sampon?

Z DM Balea řada More blond.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
15.5.18 21:33
@Jeremi píše:
Z DM Balea řada More blond.

Je, dekuju, mas to vyzkouseny?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
901
16.5.18 12:44
@tasa píše:
Je, dekuju, mas to vyzkouseny?

Mám. Ještě mají takový sprej na zesvětlení, co funguje na bázi peroxidu, ale na tom píšou, že až od 16 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9506
17.5.18 18:55

@Jeremi zkusim to prvni, dik

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu