Jaká je to značka - zimní kabát - bunda ?

91
7.12.15 11:43

Jaká je to značka - zimní kabát - bunda ?

Dámy, chci si koupit novou dlouhou bundu, takovou tu kabátkovou, ale nechci v ní vypadat jak v pytli. Dříve jsem měla Orsay, ti se letos teda moc nepředvedli, tak se dívám jinde. Hodně se mi líbí tyto bundičky s vyšitým logem na rameni RS… Ale co je to prosím za značku, víte?
Případně doporučte nějakou pěknou :-) Díky.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5593
7.12.15 11:47

@kecalena nevidim foto :nevim:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.12.15 11:53
@AndreaS92 píše:
@kecalena nevidim foto :nevim:

až v ní zase někoho uvidím, tak vyfotím…nebo se rovnou zeptám :-)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
7.12.15 11:57
@kecalena píše:
až v ní zase někoho uvidím, tak vyfotím…nebo se rovnou zeptám :-)

No ne, tak ze pises libi se mi TYTO bundicky :nevim: tak koukam kde uvidim foto jake bundicky :D tak nemuzu poradit, co je to za znacku kdyz nevim, jak vypada ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
91
7.12.15 12:19
@AndreaS92 píše:
No ne, tak ze pises libi se mi TYTO bundicky :nevim: tak koukam kde uvidim foto jake bundicky :D tak nemuzu poradit, co je to za znacku kdyz nevim, jak vypada ;)

myslela jsem jako tento typ

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
552
7.12.15 12:23

Ahoj včera jsem si koupila v butiku Comtessa… perfektně sedí a nedělá z Tebe buřta :lol: a mají od každé barvy cca 5 střihů… nemohla jsem vybrat :mavam:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
abver
7.12.15 18:18

Pokud je to rs, může to být z nějaké motorové stáje :lol: Jako má např. audi :palec:

http://boutique.audi.cz/…duct/id/1441

  • Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová