Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Dámy, chci si koupit novou dlouhou bundu, takovou tu kabátkovou, ale nechci v ní vypadat jak v pytli. Dříve jsem měla Orsay, ti se letos teda moc nepředvedli, tak se dívám jinde. Hodně se mi líbí tyto bundičky s vyšitým logem na rameni RS… Ale co je to prosím za značku, víte?
Případně doporučte nějakou pěknou
Díky.
@AndreaS92 píše:
@kecalena nevidim foto
až v ní zase někoho uvidím, tak vyfotím…nebo se rovnou zeptám ![]()
@kecalena píše:
až v ní zase někoho uvidím, tak vyfotím…nebo se rovnou zeptám
No ne, tak ze pises libi se mi TYTO bundicky
tak koukam kde uvidim foto jake bundicky
tak nemuzu poradit, co je to za znacku kdyz nevim, jak vypada ![]()
@AndreaS92 píše:
No ne, tak ze pises libi se mi TYTO bundickytak koukam kde uvidim foto jake bundicky
tak nemuzu poradit, co je to za znacku kdyz nevim, jak vypada
myslela jsem jako tento typ
Ahoj včera jsem si koupila v butiku Comtessa… perfektně sedí a nedělá z Tebe buřta
a mají od každé barvy cca 5 střihů… nemohla jsem vybrat ![]()
Pokud je to rs, může to být z nějaké motorové stáje
Jako má např. audi ![]()