Jaké jídlo jíst před pitím alkoholu?

Anonymní
28.11.20 09:09

Jaké jídlo jíst před pitím alkoholu?

Ahoj, jelikož se nám blíží Silvestr tak by mě zajímaly vaše osobní rady a tipy, jak nemít další den kocovinu. :lol:
Jaké jídlo je nejlepší jíst ten den?
Jaký alkohol by se raději kombinovat neměl?
Má se začínat od piva až po tvrdé? :D
Jak nezvracet v ten večer? :D
Jak to máte vy? Rady, tipy, sem s tím! :palec: :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6217
28.11.20 09:13

Tak to ma kazdej jinak. Musis vedet sama jak na tom ses. Nebo hodlas pit poprve v zivote?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4377
28.11.20 09:21

Jídlo spíš vydatnější (zeleninový salát to nezachrání). Držet se jednoho druhu - ideálně ne čistý tvrdý, zvláště, když nejsi zvyklá, prokládat to hodně vodou. A nejlépe nepít tak, aby ses opila nebo jen proto, že to dělá okolí, nestojí to za to. Můžeš zkusit i nějaký Birrel, Radler…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
648
28.11.20 09:21

Nesnasim povinné oslavy opijeni na Silvestra atd. O půlnoci si dame přípitek večer podle nalady popijime vino koukame na film nebo si jdeme lehnout. Kdyz jsme jeste chodili na oslavy tak klasika chlebicky listove testo grilovani. Jestli se zmastis budes zvracet atd atd je jen na tobe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3475
28.11.20 09:25

Jak jako ma se zacinat od piva po tvrde? Jak nezvracet? Hledas manual?
Ja piju vino, nic jineho. Takze i na silvestra budu pit vino. Vim, ze u me jsou 3 sklenicky ok, tak nejak strop, kdyz si dam vic, zrejme mi bude blbe rano. Snad vis, co sneses ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3639
28.11.20 09:35

Za me co nejmastnejsi, idealne pizzu. A jinak, co to je za otazky? Ty pijes poprve? Nemichat nic, pokud nemas zkusenosti, me nevadi zmatlat pivo a vino, ale nepiju vubec zadnej tvrdej. Dej si jedno a toho se drz, kdyz uz ucitis opilost, dej si nealko. Jedina rada, jak nemit kocovinu, je nepit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3639
28.11.20 09:37

Jo a co je hlavni, pit pomalu, ne to do sebe nasypat najednou. Pak neodhadnes miru opilosti a sklati te to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5953
28.11.20 09:39

Znam cloveka, co kazdou pijatyku zacina panakem olivovyho oleje, aby se tolik alkohol nevstrebaval.
Potom da klidnr dve lahve zeleny a je fit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2273
28.11.20 09:45
@Azeretereza píše:
Za me co nejmastnejsi, idealne pizzu. A jinak, co to je za otazky? Ty pijes poprve? Nemichat nic, pokud nemas zkusenosti, me nevadi zmatlat pivo a vino, ale nepiju vubec zadnej tvrdej. Dej si jedno a toho se drz, kdyz uz ucitis opilost, dej si nealko. Jedina rada, jak nemit kocovinu, je nepit.

Jeste lepsi nez pizza je treba domaci spek, bucek apod. Takze kdyz si dam pred odchodem poradnou porci bucku a behem vecera uzobavam spek, tak muzu na svych 50 kilo vypit co chci a jsem v pohode. Kdyz si dam zeleninovy salat, tak vypiju 2 piva a uz se motam :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9870
28.11.20 09:45

Moje zkušenost jídlo mastnější a tučnější. Pokud piješ vyjímečně, tak se zmastíš že všeho, pokud máš trochu trénink, tak je nejlepší zůstat u jednoho druhu. Buď jen víno, pivo a nebo panáky prokládat hooodně velkým množstvím vody. Pokud to smícháš, kocovina tě pravděpodobně nemine.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6027
28.11.20 09:48

Kdo nemá novoroční kocovinku, jako by neslavil :mrgreen: :lol: proto jdu letos dobrovolně do práce :D :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20316
28.11.20 09:53

Jídlo spis tucnejsi a jist i behem toho piti :D a co se tyce kombinovani, to musis sama vypozorovat co ti sedne. U nas treba chlap nesmi kombinovat nic, většinou jede jenom panaky (max kombinuje treba ruzne prichute palenky), ja zas nemuzu jen jeden druh, takze jedu vsechno mozne, akorat teda nepiju vino a pivo, to je pak v kombinaci s tvrdym sebevrazda :mrgreen: nejlepší jsou koktejly, z toho mi není zle nikdy a to micham pokaždé nejaky jiny :lol: no a prokladat to nealkem, idelane treba mezi kazdym druhym alko vypit sklenici čisté vody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
317
28.11.20 09:56

To má přece každý jinak, základní rady zná asi každý, tučné jídlo, pít jeden druh alkoholu, prokládat nealkem a jídlem. Někde jsem snad četla, že i chlorella nebo spirulina? teď nevím, jedno z toho, by mělo pomáhat od kocoviny. Já jsem třeba slabší kus a nepomůže mi absolutně nic, snad jen malé množství alkoholu prokládat velkým množstvím vody, nebo za mne léty prověřená zkušenost, nejlepší, že nejlépe předejdu kocovině, když vynechám alkohol :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
362
28.11.20 09:57

Dej si škvarky, ty jsou top 😂
A já třeba piju skinny bitch. Je bez kalorií a jedná se jen o čistou vodku, sodu a limetku.
Nesnáším panáky s colou a podobné sladké bomby, z toho bolí hlava ještě týden.
Prostě musíš sníst něco hodně mastného a pak hodně pít vodu. Samozřejmě musíš i vědět, kde máš hranici. Pokud piješ jen na Silvestra, tak tě to nezachrání 😂

Jo a ještě je dobré pít jen slivovicu a zapíjet vodou. Ale já jsem z Moravy, pražským bych to bez zkušeností moc neradila 😂

A ještě jedna malá rada. Nezačínej bublinkama/pivem/vínem. Začni hned tím tvrdým ale fakt pozvolna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24654
28.11.20 10:19

Tak nějak. Pokud nejsi zvyklá, což dle dotazu vypadá, že nejsi je ideální nemíchat nic. Takže něčím začít a toho se držet celý večer a je jedno co si vybereš. Piva můžeš vypít nejvíc, vína méně, tvrdého ještě méně. Jídlo je asi jedno jaké, pokud nemáš v plánu zkoušet pít s někým stylem, kdo dýl vydrží. Tam je vhodné něco mastného, ale je to jen chvilková záležitost, ne na celý večer.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat