Půjdete do obchodů?

4853
27.11.20 15:19

Půjdete do obchodů?

Ahoj.
Jen zvědavost :mrgreen:.
Pokud otevřou obchody, půjdete se mačkat mezi ty davy? Nebojíte se v tomto případě nákazy?
Já bych chtěla do CA koupit dceři poukázku, do knih, potřebuji zimní boty, ale asi nepůjdu, vidina množství viru je děsivá :,(.
Jak to máte vy?
Dárky už mám přes net.
Jen ty knihy si chci,,očuchat,, a boty vyzkoušet.

Tchýně nepůjde ani omylem, maminka se nemůže dočkat, táta a tchán nechodí ani bez Covidu. MM má na nákupy mě :lol:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6593
27.11.20 15:25

Jo půjdu. Těším se, nejenže konečně vypadnu z baráku i jinam než do potravin, ale zároveň moje děti potřebuji boty, bundy, trika,.. dárky vyřešeny skoro mám, ale ještě něco dokoupim. Viru se nebojím, na místě je opatrnost, nikoliv hysterie.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4417
27.11.20 15:26

Pro mě není nakupování kultura, takže nakupuji jen nezbytně nutné věci bez ohledu na covid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5962
27.11.20 15:30

Půjdu jen do potravin, jako vždycky a ještě nerada (nákupy v prosinci fakt nemiluju i bez covidu). Nevím, proč by mělo být riziko větší v obuvi nebo v knihkupectví, než v Kauflandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
27.11.20 15:31

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
27.11.20 15:33

Ano. Musím nakoupit plno věcí k Vánocům a syn nemá rukavice 6-rok. :( Nemůžu se dočkat. A určitě se nechám ostříhat. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6076
27.11.20 15:34

@Lenka002 já už se upřímně těším na fotky front před obchoďáky, jako na jaře před ikea :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2259
27.11.20 15:35

@Lenka002 ja teď určitě nepůjdu. Dárky už mám nakoupené přes internet a ty davy lidí v obchodech nesnáším :mrgreen: ať je covid nebo ne :mrgreen:
Já půjdu shopovat až v lednu. Cca 2 týdny předtím než všechno zase zavřou 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14441

Prošla jsem dnes kolem druhé obchodním centrem v Praze na Andělu a to, co jsem viděla, mě utvrdilo, že do obchodu fakt nepolezu, pokud to nebude životně nutné. A to jinak nakupování miluju. Pokud v pondělí otevřou obchody, lidi je vezmou útokem. O tohle fakt nestojím… Stejně si myslím, že neotevřou. Vláda si pro to od včerejška připravuje půdu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
753

Ano půjdu. Potřebuju zimní bundu a co sem si objednala s netu mi nesedělo. A už nemám chuť objednávat a pak lítat na poštu nebo kdekoliv jinde a vracet zpět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7104
27.11.20 15:37

@Lenka002 Do potravin chodím. Pokud budu potřebovat něco v jiném obchodě, tak půjdu. Pravda, podobně jako např. do vlaku, si asi nevezmu roušku, ale respirátor. Nejde mi o mne, jde mi o blízké a spolupracovníky. Nerad bych se stal nositelem nákazy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
49192
27.11.20 15:38

Ani náhodou, ani kdybych prošoupala poslední boty a potřebovala nový. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2284
27.11.20 15:41

Pokud nutně nemusím, nechodím ani bez covidu. Takže ne, nepůjdu :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4658
27.11.20 15:52

Darky mam koupene on line, nikam zbytecne nepolezu, staci kam musim.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1069
27.11.20 15:59

Nakupovani obleceni je pro me nutny zlo, takze ne :lol: jinak do ostatnich obchodu bych rada koukla, ale ne za kazdou cenu. Viru se nebojim ale nebudu se nikde mackat jak trouba. Hlavne se obavam, ze se lidi pred vanocema zase zacnou chovat jak idio.ti, a to vsude, hlavne v potravinach, preplneny kosiky, aby nahodou neumreli hlady :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat