Cizí dítě

Anonymní
26.11.20 22:39

Cizí dítě

Zdravím…
ani nevím jak začít, jak to podat.. nechci aby mě někdo poznal, nechci potíže a tak radši anonymita. Omlouvám se za ni, snad mě pochopíte.
Shodou okolností mám v péči cizí dítě, z přítelovi rodiny, od začátku jsem ho nechtěla. Byla jsem postavena do situace buď já nebo dětský domov. Myslela jsem si, že můj vztah k němu se zlepší.. časem.. Nikdy jsem k němu neměla žádný vztah.
Mám i vlastního syna. Když k nám přišel, tak můj syn byl 4 měsíce starý a pořádně nic moc nedělal. Tudíž neměl tolik pozornosti jako když začal lézt po zemi a pořádně se hýbat a vnímat. Můj syn má veškerou mou pozornost, když ji po mě chce on tak mám vztek. Když se začne smát a dělat hlouposti, on musí přijít s tím jeho přitroublým smíchem. Sám si jídlo neudělá, už je ve věku kdy je samostatný, čeká až mu ho udělám já jinak se nenažere. Mohla bych psát spousty věcí.. vadí mi víc než když k nám přišel. Po večerech někdy sedím a mám chuť brečet. Vidí mojí náladu a vidí jak se změní když on přijde do místnosti, buď je slepej nebo to schválně přehlíží.. pak se ptá co mi je. Když řeknu o co vlastně jde, tak je hádka. Dítě za nic nemůže, já jsem špatná. Já musím prostě držet hubu a krok i když ho v bytě nechci.. jsem totiž pak taky sobecká a myslím jenom na sebe a ne na ostatní. když řeknu, že nic, tak je skoro pokaždé taky hádka. Začne s tím “ale já vidím, že ti něco je” a už jsem divná ženská a blázen.. vůbec nekouká na to, že to dítě způsobilo problémů tolik jako stébel trávy u vás před domem.. je toho tolik co bych tady mohla napsat.. ale už teď si říkám kdo to pak bude vůbec číst.. nemám pocity kam ventilovat, zase mám deprese, to mě přimělo se aspoň trochu vypsat tady.. kolikrát mi stačí ke zkaženému dni to, že se ráno prostě probudil a já vím, že teď už bude celej den otravovat.. klid a ticho bez jeho hlasu skončilo..
Drží mě jen můj syn, když jsem nervama v kýblu, stačí ho obejmout a popusinkovat. To drží moje deprese a nervy tak nějak na uzdě..

Jsem opravdu tak špatný člověk?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6150
26.11.20 22:48

A ty teda s tím přítelem seš nebo se staráš jen o jeho dítě?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 22:48

Proč to nevinné dítě tak nenávidíš? radši bys měla být ráda, že se o něj můžete postarat a dát mu lepší život než někde v děcáku… měla by ses nad tím zamyslet, asi nebudeš moc v pořádku. A jestli ti to tak vadí, tak se odstěhuj.

• Citovat
  • Nahlásit
29160
26.11.20 22:50

Špatné bylo to rozhodnutí. Ne ty. Ale musíš myslet na to, že on si to vybrat nemohl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
351
26.11.20 22:51

Za me? Jo ses. Takhle psat o diteti, to je masakr teda. Proboha tak se konecne vzchop a rozsekni to, tomu diteti ublizujes mnohem vic ty, nez kdejaka ustavni vychova. A ses sakra dospela, takze psat, jaks musela a nemela na vyber je nesmysl. Co dela to dite tak ukrutne hrozneho, krome toho, ze se směje blbinam, chce pozornost a „zrat“, jaks to mile podala? Vyrustat vedle tveho dokonaleho andilka, zatimco on dela zle jen tim, ze si troufne se rano vzbudit, ho znici. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14362
26.11.20 22:52

Kolik tomu klukovi je?
On se chová nějak špatně?
Jestli ti vadí jen protože je, ale nic zlého nedělá. Tak je tvoje chování docela dětinské

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 22:55

Ano, jsi špatný člověk. Nezlob se na mě, ale výrazy nenažere atd.Hele to dítě má nárok na život stejně tak jako tvoje, a i jiný děti. Fůj Bože to je smutný..Bůh ví co mu všechno děláš..Jsi nechutná. :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
3498
26.11.20 22:55

Doufam, ze je to troll, jinak to snad ani neni mozny.. Ubohy dite. V detskem domove mu bude lip.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
419
26.11.20 22:58

Co by za něj některé páry, co nemůžou mit děti, daly. :( chudak dítě. :roll:

Příspěvek upraven 26.11.20 v 22:59

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
876
26.11.20 22:58

Chudák malej neměla sem to číst akorát je my stoho smutno, a chlapečka líto.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
618
26.11.20 23:00

Já ti nevím, netroufám si soudit, ale můj pocit z celé tvé popsané situace je:chudák dítě. Ty jsi dospělá, sama o sebe se postaráš, můžeš si vybrat kde chceš žít a s kým, dítě bohužel ne. Podle mého by bylo pro vás všechny lepší to rozpustit, než žít v domácnosti kde jeden druhého trpíte. Chápu, že ke svému dítěti máš blíž, ale pokud miluješ svého přítele, měla by ses naučit milovat i jeho dítě. Neříkej mi, že by se ti lehce spalo, kdyby bylo v děcáku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1015
26.11.20 23:00

Když tady čtu jak se chovají “ náhradní matky nebo macechy “ k dětem, modlím se, aby se se mnou nic nestalo a já je mohla vychovávat a provést je spokojeným a bezstarostným dětstvím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
26.11.20 23:04

I já to neměla číst, :zed: Hele panenko, doufáme tady asi všechny, že se na něm nebudeš mstít. Jestli jsi aspoň trochu ženská, která má city a snad duši, tak se vzpamatuj, protože ten chlapeček maminku nemá a jasně že pro tebe je cizí, ale sakra je to dítě. Hele radši buď v pohodě a hodná, taky by se ti to mohlo nějakou vyšší mocí vrátit a věř, že tohle funguje! Tu averzi si prostě odstraň, jdi k psychologovi nebo nevim, ale kluk bude mít akorat trauma a deprese, chápeš Ty tohle vůbec? :(

• Citovat
  • Nahlásit
59
26.11.20 23:05

Ano jsi hnusný člověk. Je to jen dítě, ono si to nevybralo. Jak by bylo tobě na jeho místě? Kdyby ti někdo nechtěl dát dle tvých slov ani nažrat? Nedej bože kdyby jsi to dítě měla obejmout, nebo snad projevit zájem. Jsi vážně nechutná. Možná to dítě mělo jít radši do děcáku, nebo k pěstounům. Ty mu akorát poděláš život, který už i tak zjevně nemá lehkej. A že se směje? No a? Bys byla ráda kdyby sedělo v koutu, mlčelo, nehýbalo se a nejlíp ani nedýchalo že? Jsi ubohá vážně. Chudák kluk. Kdybych byla jediná možnost pro nějaké dítě, tak se mu snažím dát pěkný domov, lásku a vychovat z něj šťastného a slušného člověka. Což u tebe možné není, protože jsi sebestředná pipka, co myslí jen na své pohodlí. A přitroublá jsi tu ty, ne to dítě. :pocitac: :cert: karma je zdarma děvče.

Příspěvek upraven 26.11.20 v 23:15

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13544
26.11.20 23:06

8o pokud je to „hajzlik“ co chodí za skolu, nikdy neposlechne, vedome doma ostatním skodi, nikdy s nicim nepomůže pak si dovedu představit ze kdyz ma clovek ponorku může tohle napsat a co hur citit.
Jestli je to normální kluk, co občas zlobí, dela kraviny a klukoviny, ale v jádru je hodnej a neni neja extra problémovej tak si dej jednu, dve facky a prober se.
Pokud tohle vážně cítíš k normálnímu klukovi tak jsi zla a jen mu škodis. Zkus si představit ze vas syn se ocitne v situaci kdy se o nej nemůžeš starat a stara se o nej nekdo s přístupem jako mas ty. Nic moc představa, vid? Vis jak se musí citit když svého syna pusinkujes a objímás a vidi tu lasku kterou mu davas a on z tebe cíti jen chlad a odpor? Vis jak mu ubližujes? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat