Jaké to je být samoživitelka? Jak jste se k tomu odhodlali?

Anonymní
2.11.19 08:43

Jaké to je byt samozivitelka ? Jak jste se k tomu odhodlali?

Dobry den, zajimal by me názor jak jste se stali samozivitelky? Co Vas k tomu vedlo? Bylo a je to těžké? Jak jste udělali ten krok odejit od chlapa?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20453
2.11.19 08:45

To vypadá jak anketa do novin :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75027
2.11.19 08:50
@ka2ka píše:
To vypadá jak anketa do novin :think:

Vid a jeste anonymne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75027
2.11.19 08:52
@Anonymní píše:
Dobry den, zajimal by me názor jak jste se stali samozivitelky? Co Vas k tomu vedlo? Bylo a je to těžké? Jak jste udělali ten krok odejit od chlapa?

Kde beres tu jistotu, ze se tak rozhodly ony? A proc mas pocit, ze odchazi zena? A proc porusujes pravidla tim, ze to davas anonymne, kdyz tam o sobe nepises ani slovo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20453
2.11.19 08:54
@j.a.n.i1 píše:
Vid a jeste anonymne…

a ještě ten typ otázek
@admin bezdůvodný anonym prosím odhalit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 09:01
@ka2ka píše:
a ještě ten typ otázek
@admin bezdůvodný anonym prosím odhalit

Tak se omlouvam položila jsem otázky špatně:(,ale jsem v te situaci, ze chci odejit od chlapa a proto by me zajimalo jakr to je se takhle rozhodnout :( vim ze určitě těžké, ale nikoho neznám kdo by byl s dítětem sam :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 09:02

Otehotnela jsem neplanovane, s otcem deti jsem nebyla v partnerskem vztahu, jen mileneckem, a on deti nikdy nechtel. Ja ano, i kdyz jsem s tim nepocitala a neplanovala to, tak jsem si miminko nechala a vychovavam ho sama.

Neni to snadne, mrzi mne to hlavne kvuli miminku, ze nebude mit uplnou rodinu, ale zas alespon milujici mamu.

• Citovat
  • Nahlásit
2957
2.11.19 09:22
@Anonymní píše:
Tak se omlouvam položila jsem otázky špatně:(,ale jsem v te situaci, ze chci odejit od chlapa a proto by me zajimalo jakr to je se takhle rozhodnout :( vim ze určitě těžké, ale nikoho neznám kdo by byl s dítětem sam :(

je to tezke se postavit na vlastni nohy, ale zas v dnesni dobe podpory statu a pokud budes mit i podporu rodiny, ne nerealne…

:kytka:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 09:36

Mám dvě děti, jsem samozivitelka. Mám velkou oporu (né finanční )od mých rodičů. Otcovi dítěte hráblo, zjistily mu psychickou nemoc když jsem čekala druhé dítě. Vztáhl na mě ruku a už jsem si balila tašky. Jsem spokojená sama. A popravdě jsem ráda, že neziju s žádných chlapem a ani žádného nechci. Mám krásné zdravé děti a to je pro mě :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 09:40
@Anonymní píše:
Otehotnela jsem neplanovane, s otcem deti jsem nebyla v partnerskem vztahu, jen mileneckem, a on deti nikdy nechtel. Ja ano, i kdyz jsem s tim nepocitala a neplanovala to, tak jsem si miminko nechala a vychovavam ho sama.Neni to snadne, mrzi mne to hlavne kvuli miminku, ze nebude mit uplnou rodinu, ale zas alespon milujici mamu.

Jako nase buchta. Nerikam zes byla milenkou zadaneho, ale ve vysledku je to jedno. Tak kdyz nema zajem chlap budou mit babi s dedou, teticky a stryckove. Neznas je? Nevadi, dojdi se seznamit ukazat jejich noveho clena rodiny. Babicka roztaje, bude ti vozit kocar, hlidat, obcas neco koupi. U nas to tak bylo. Tchyne milence vozila dite vic nez nase. Vnouce jako vnouce. A oficialni manzelka to musi pochopit.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 09:41

Já třeba vím, že bych měla od chlapa odejít, že by nám s dětmi bylo lip. A přesto to nedokážu. Ne proto, že bych se bála, že nás neuzivim. Ale pro to peklo, které by nastalo, kdybych mu řekla, ať jde.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
2.11.19 09:49
@Anonymní píše:
Já třeba vím, že bych měla od chlapa odejít, že by nám s dětmi bylo lip. A přesto to nedokážu. Ne proto, že bych se bála, že nás neuzivim. Ale pro to peklo, které by nastalo, kdybych mu řekla, ať jde.

To jsem měla taky. Ale ustala jsem to. O děti nejeví zájem. Soudně jsem si vymohla alimenty a tím to zhaslo. Mám klid.

• Citovat
  • Nahlásit
33071
2.11.19 09:57
@Anonymní píše:
Jako nase buchta. Nerikam zes byla milenkou zadaneho, ale ve vysledku je to jedno. Tak kdyz nema zajem chlap budou mit babi s dedou, teticky a stryckove. Neznas je? Nevadi, dojdi se seznamit ukazat jejich noveho clena rodiny. Babicka roztaje, bude ti vozit kocar, hlidat, obcas neco koupi. U nas to tak bylo. Tchyne milence vozila dite vic nez nase. Vnouce jako vnouce. A oficialni manzelka to musi pochopit.

Promin, ale tohle tu od tebe ctu uz vícekrát. Neustale nasazujes na milenku a delas z toho vylucne svou zalezitost. Tvuj muz, ktereho jsi tak tezce udrzela, k tomu nema co rict? A co jeho rodina? Nevim, jestli jsi to nakonec s tou rodinou vyhrala… :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33071
2.11.19 10:05
@Anonymní píše:
Já třeba vím, že bych měla od chlapa odejít, že by nám s dětmi bylo lip. A přesto to nedokážu. Ne proto, že bych se bála, že nás neuzivim. Ale pro to peklo, které by nastalo, kdybych mu řekla, ať jde.

Muj muz me dva roky ze ctyr nesnasel a daval mi to vselijak najevo. Tudiz jsem dala prednost zivotu v klidu a sebeucte nez se nechat porad ponizovat. Po mem odchodu nastalo peklo, v cemz mu zdatne sekunduje nova žena. Zvladla jsem to, dite je v pořádku, schovala jsem se pred nim do prace, kde na me s tchanem nemuzou a je mi tak nejak fajn ;) milostne nestradam, s ditetem mi pomaha babička, ted to je zase nejake složitější, asi mi neni pran rodinny život. Asi nejvice otravni jsou lide, kteri presne vedi, co mas delat a jak mas žít vcetne toho, ze to vedes blbě :lol: ale ne kazdy to da. Pro koho je mamzelstvi a chlap velka hodnota a vzacnost nebo neni schopny se sam slusne zivit, tomu vyhody relativni svobody proste nevysvetlim. Drzim palce ke spravnemu rozhodnuti :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53118
2.11.19 10:47
@Anonymní píše:
Tak se omlouvam položila jsem otázky špatně:(,ale jsem v te situaci, ze chci odejit od chlapa a proto by me zajimalo jakr to je se takhle rozhodnout :( vim ze určitě těžké, ale nikoho neznám kdo by byl s dítětem sam :(

Třeba já - ale je to jiná situace. :( Bez pomoci okolí a nejlépe nejbližší rodiny se alespoň ze začátku neobejdeš. Já mám čtyřletou holčičku a když je potřeba, hlídá jí bratr, nebo dědeček s babičkou. Ale věřím tomu, že si časem, tak jako já, k sobě někoho najdeš. Jak máš staré děti? 8) :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat