Vyřazení z úřadu práce

Napsat příspěvek
Velikost písma:
1177
13.7.21 15:24
@Anonymní píše:
Jako nenapadlo me ze mi prijde dopis o vyrazeni tak jsem ho vyzvedla dyl.

To nevadi, zes ho vyzvedla dyl, dulezity je se odvolat do tech 5dnu ode dne, kdy sis ho vyzvedla.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.21 15:25
@topazio píše:
Nouzový stav už dávno skončil. Proč nechodíš do práce?Nebo je dotaz zase provokace od trolla.

Protoze do prace nechci chodit, ale zdravotni si platit take nechci, ale to neni predmetem diskuze. A troll fakt nejsem.

  • Citovat
  • Upravit
5593
13.7.21 15:25
@Anonymní píše:
Jako nenapadlo me ze mi prijde dopis o vyrazeni tak jsem ho vyzvedla dyl.

Zítra tam zavolej, domluv si schůzku a uvidíš. Počítej ale stím, že pokud Ti informaci o schůzce zaslali, tak máš smůlu.
Najdi si práci a máš klid…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
13.7.21 15:27
@Anonymní píše:
Protoze do prace nechci chodit, ale zdravotni si platit take nechci, ale to neni predmetem diskuze. A troll fakt nejsem.

Jdi do práce, že se nestydíš žít z peněz daňových poplatníků. :pocitac:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
19984
13.7.21 15:27
@Anonymní píše:
Protoze do prace nechci chodit, ale zdravotni si platit take nechci, ale to neni predmetem diskuze. A troll fakt nejsem.

Aaaa zase jedna lemra líná

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
13.7.21 15:27
@Anonymní píše:
Protoze do prace nechci chodit, ale zdravotni si platit take nechci, ale to neni predmetem diskuze. A troll fakt nejsem.

Za to jsi líná jako veš a v.ch.aná jako díra do sněhu.
Doufám, že Tě zpět nevezmou :mrgreen:.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3957
13.7.21 15:31
@Anonymní píše:
Protoze do prace nechci chodit, ale zdravotni si platit take nechci, ale to neni predmetem diskuze. A troll fakt nejsem.

Tvl, ty máš dost… :zed: :pocitac: Že co si to dovolujou :mrgreen: :mrgreen: to je ještě nic, ale co ty si to dovoluješ :zed:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1870
13.7.21 15:31
@Anonymní píše:
Protoze do prace nechci chodit, ale zdravotni si platit take nechci, ale to neni predmetem diskuze. A troll fakt nejsem.

Tak to te vyradili pravem. Urad prace je pro ty, co hledaji praci. Stejne si myslim, ze chces jen mistnim uzivatelkam zvednout mandle. Pokud ti byl dopis dorucen dnes, tak ti lhuta bezi ode dneska, ne?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
56505
13.7.21 15:33

Také doufam, že tě nevezmou zpět. Asi nemáš návyky z domova.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.21 15:35

@prokr ja myslim ze vezmou, protoze mi opravdu nikdo vedet nedal. A co ze nepracuji? Je to povinny snad? Neni, ja si vystacim krasne i bez toho.

  • Citovat
  • Upravit
26270
13.7.21 15:38
@Anonymní píše:
ja myslim ze vezmou, protoze mi opravdu nikdo vedet nedal. A co ze nepracuji? Je to povinny snad? Neni, ja si vystacim krasne i bez toho.

úúúplně krásně si vystačíš bez práce… no jasně, když za tebe cáluje stát. A dobře ti tak. Nechceš pracovat? Nepracuj, tvoje volba. Ale za své - včetně zdravotního a sociálního. Proč ti tvé lenošení máme sponzorovat my pracující?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1870
13.7.21 15:44
@Anonymní píše:
@prokr ja myslim ze vezmou, protoze mi opravdu nikdo vedet nedal. A co ze nepracuji? Je to povinny snad? Neni, ja si vystacim krasne i bez toho.

To ti nikdo nebere. Spousta zen je v domacnosti. Povinne je pouze platit si zdravotni a pokud na to nemas, nic nez pracovat ti nezbyva. To ze nechces UP nezajima.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
5593
13.7.21 15:47
@Anonymní píše:
@prokr ja myslim ze vezmou, protoze mi opravdu nikdo vedet nedal. A co ze nepracuji? Je to povinny snad? Neni, ja si vystacim krasne i bez toho.

Jo…to by mě zajímalo, jak to děláš? Ale to se zaručeně nepochlubíš :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.7.21 15:48

@Kosopemi ja na to mam, ale proc bych to platila kdyz muzu byt na urade?

  • Citovat
  • Upravit
5593
13.7.21 15:49
@neumisa píše: úúúplně krásně si vystačíš bez práce… no jasně, když za tebe cáluje stát. A dobře ti tak. Nechceš pracovat? Nepracuj, tvoje volba. Ale za své - včetně zdravotního a sociálního. Proč ti tvé lenošení máme sponzorovat my pracující?

Prosím Tě…to takvýhle asociální lemry vůbec nedojímá a nezajímá :mrgreen:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová