Vyřazení z úřadu práce

Anonymní
13.7.21 15:07

Jako co si to dovolujou?

Ted jsem zjistila ze me vyradili z uradu prace, protoze jsem neprisla na schuzku, jenze ja vubec nevedela ze tam mam prijit a nikdo mi nedal vedet na mail ani na tel. Dnes je to 5 dnu co jsem se mohla odvolat, ale uz je pozde to vyridit, maji zavreno. Co mam delat? Pocitaji se jen pracovni dny ode dne doruceni nebo i vikend?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21614
13.7.21 15:09

Jako fakt? To je drzost toto :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7334
13.7.21 15:10

Nekecej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35089
13.7.21 15:11

Už je to pár let, co jsem měla někoho z rodiny nebo dobrých známých na UP, ALE.. schůzky se domlouvají dopředu, zápisují se do průkazu. Nedávají vědět. A nevím o tom, že by v tomto směru došlo k elektronizaci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
367
13.7.21 15:12
@Anonymní píše:
Ted jsem zjistila ze me vyradili z uradu prace, protoze jsem neprisla na schuzku, jenze ja vubec nevedela ze tam mam prijit a nikdo mi nedal vedet na mail ani na tel. Dnes je to 5 dnu co jsem se mohla odvolat, ale uz je pozde to vyridit, maji zavreno. Co mam delat? Pocitaji se jen pracovni dny ode dne doruceni nebo i vikend?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 15:12
@mackA159 píše:
Nekecej

U nas se po dobu nouzovyho stavu vubec nechodilo na schuzky a opravdu mi nikdo nedal vedet, kdyby ano dostavila bych se.

• Citovat
  • Nahlásit
1978
13.7.21 15:14

Tak mate alespon duvod najit si praci :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1959
13.7.21 15:15
@Anonymní píše:

když pominu, že kecáš, protože o té schůzce jsi vědět musela, tak proč ses neodvolala hned?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 15:15

Já jsem byla během nouzového stavu taky na UP a nebyla jsem na žádné schůzce, žádnou jsem neměla napsanou, pak mi jedno ráno přišla sms, že se mám den na to odpoledne dostavit. Tak bych se zeptala, jestli a jak ti dali vědět, jestli mají správné číslo atd

• Citovat
  • Nahlásit
14033
13.7.21 15:16

Nouzový stav už dávno skončil. Proč nechodíš do práce?

Nebo je dotaz zase provokace od trolla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 15:17
@Pears206 píše:
Už je to pár let, co jsem měla někoho z rodiny nebo dobrých známých na UP, ALE.. schůzky se domlouvají dopředu, zápisují se do průkazu. Nedávají vědět. A nevím o tom, že by v tomto směru došlo k elektronizaci.

U nas se na schuzky nechodilo vubec po dobu nouzovyho stavu ani karticku jsem nemela, vse se resilo pres mail nebo postou, pripadne tel. ale ja opravdu nic nedostala. A vubec neodpovidate na otazky, zajima ne hlavne ta lhuta na to odvolani, v dopise pisou od data doruceni, pocita se tam i vikend nebo jen pracovni dny?

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
13.7.21 15:20
@prokr píše:
když pominu, že kecáš, protože o té schůzce jsi vědět musela, tak proč ses neodvolala hned?

Jako nenapadlo me ze mi prijde dopis o vyrazeni tak jsem ho vyzvedla dyl.

• Citovat
  • Nahlásit
2024
13.7.21 15:22
@Anonymní píše:
Jako nenapadlo me ze mi prijde dopis o vyrazeni tak jsem ho vyzvedla dyl.

A kdy jsi si ten dopis vyzvedla? Dnes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
324
13.7.21 15:23

5 dni od data doruceni znamena, ze den po doruceni si spocitas 5dni a ten 5.den je konec lhuty. Tzn. napriklad, kdyz ti to bylo doruceno ve stredu, tak ctvrtek prvni den a do pondelni pulnoci musis podat odvolani. Pokud konec lhuty vyjde na vikendovy den (sobota, nedele, svatek), pak je konec lhuty nasledujici pracovni den. Odvolani muzes podat ve lhute i emailem a do 3dnu potvrdit postou.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18105
13.7.21 15:23
@Anonymní píše:
U nas se na schuzky nechodilo vubec po dobu nouzovyho stavu ani karticku jsem nemela, vse se resilo pres mail nebo postou, pripadne tel. ale ja opravdu nic nedostala. A vubec neodpovidate na otazky, zajima ne hlavne ta lhuta na to odvolani, v dopise pisou od data doruceni, pocita se tam i vikend nebo jen pracovni dny?

Nouzový stav uz dávno skončil, tak nekecej. Navic umíš číst? Tak snad víš co tam píšou ne?
A položím stejnou otázku, tak proc si nenajdeš práci?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat