Jakou autosedačku od 9-18kg

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.07 12:23
jakou autosedačku od 9-18kg

už budeme muset přejít z vajíčka do normální autosedačky a proto se teď chci s Vámi zkušenějšími poradit. Finančně nejspíš výhodnější je koupit autosed. přes internet . Chtěli bychom kvalitní autosed. a jak jsem se tady na těchto stránkách dočetla , tak máme prý kupovat buď Romer nebo Maxi Cosi. MŮžete mi prosím poradit nějaké intern. obchody nebo nějaký dobrý obchod v okolí FM a Ostravy. Moc děkuji

nepřihlášená Karin

Nejnovější recenze z kategorie Autosedačky a doplňky

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Reakce:
Markmark
Kecalka 278 příspěvků 21.11.07 12:52

Ahoj Karin,
my nakoupili přes net v Dětském Ráji v Praze ( http://www.detskyraj.cz/…ts/index.php )
pošlou ti to poštou za 150kč a výběr mají docela slušný. Také jsem preferovala spolehlivost a MaxiCosi mi vyšli nejlepší, takže máme typ Priori XP - mají ho teď v akci s podhlavníkem a clonami za 5400kč ( http://www.detskyraj.cz/…i-podhlavnik )
Typ Tobi je taky hezký ale nám vyhovují ty úchytky po stranách a taky je to lehce levnější.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.07 13:52

Ahoj, já mám teda BébéConfor Iseos Isofix, ta vyšla nejlepší pro mě:) Každopádně mi ji ale objednali v obchodě JustGo v Ostravě-Mariánkách, mám telefon na nějakou paní Kornakovou (nebo trošku jinak, nemám tady háčky:) 739044069. Myslím, že tam mají i MaxiCosi. Nicméně jde o to, že jsme se domluvily, že mi dala cenu jako na internetu. Tak to můžeš taky zkusit.
Miladka

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.11.07 13:58

My jsme nakonec nakoupili v kamenným obchodě, dali nám totiž internetovou cenu :D :D :D :D

.............
oblíbené weby: www.mimiburza.cz www.miniboss.cz www.playonline.cz www.mimibazar.cz www.games007.cz

Desty
Zasloužilá kecalka 980 příspěvků 21.11.07 14:23
MC

ahojky máme MC Priori XP a kupovali jsme ji na netu
www.babystyle.cz

Moc spokojeni, paní nám poradila, pomohla vybrat potah a ještě jsme chytli akci od výrobce, takže cenově to bylo hodně zajímavé.
A teď mají opět akci - sice jen na jeden potah,ale třeba by Vám vyhovoval.
Sice nejsou clony a podhlavník, ale zase cena je 4500Kč. A doprava zdarma.

steeve
Kelišová 7092 příspěvků 21.11.07 17:43

Všichni tady doporučují Maxi-cosi, já budu opak, a doporučím Roemera, on totiž Roemer už má všechny sedačky se 4 hvězdičkama, kdežto Maxi-cosi Tobi i Priori mají pouze 3, takže je Roemer bezpečnější, navíc v kategorii 9-18 má Roemer na výběr 8 typů sedaček ve 19 barvách 4 typů potahů, oproti Maxi-cosi kde jsou 4 typy sedaček s max. 15 potahama. ¨
A jaký obchod doporučit, no přece tem můj, nejlepší ceny Roemera na internetu se službami kamenného krámu. a při zaslání do 3 dnů

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.11.07 14:30

moc Vám všem děkuji za odpovědi. Teď vážně nevím, jestli koupit Maxi Cosi nebo Romer. Chtěla bych , aby se dala nastavit sedačky do polohy na spánek a to , jak jsem se dočetla, je možné u autos. zn. Romer. Nevíte, jestli je to možné i u autosed. Maxi Cosi? Steve a jaká je tedy adresa tvého obchodu? Děkuji, opět nepřihlášená Karin

steeve
Kelišová 7092 příspěvků 23.11.07 17:07

Karin, u Maxi cosi jdou sedačky také polohovat, asi srovnatelně třeba s King TS plus, ale nový king přidal 1 polohu navíc, teď má 4 pólohy, tak jde z nich asi nejvíc.
A jinka stačí kliknout na www co jsou pod míma příspěvkama, a už jsi na mých stánkách .

xsonah
Kecalka 247 příspěvků 26.11.07 11:55

Krásný den,
můžu mít taky dotaz,
vybíráme autosedačku mám v užším výběru MAXI COSI PRIORI XP a nebo RÖMER KING TS PLUS

ale mám ještě jinou otázku. Naši Luci bude 8.prosince 10 měsíců a máme tak 8,5kila může už do tý větší sedačky, nebo to vydržet v tom vajíčku. máme BABYCAR EASYBOB
ale zdá se mi, že tam nemá nějak už moc místa, a je tam taková napasovaná nebo tam tak má být

nebo koupit tyhle
a nebo radši od BRITAX - FIRST CLASS SI nebo od BEBECOMFORT ISEOS SAFE SIDE ty je 0-18

i co je bezpečnější

steeve
Kelišová 7092 příspěvků 26.11.07 16:34

Xsonah - z uvedených je nejbezpečnější Roemer King TS plus, má 4 hvězdičky, ostatní 3 jmenované mají hvězdičky 3.
Je zbytečné jít do sedačky kategorie 0-18, jděte do 9-18, vydržte těch pár dní, než bude mít 9 kg. A napasovaná ve vajíčku bude i proto, že ji určitě balíte více než v létě, pokud ji nekouká hlava ven, a stačí pásy, tak to chvilku vydržte, opravdu to je pár dní, a pomalu oblížejte ty sedačky- kdyžtak koukněte ke mě na stránky, mám tam vše o Roemerech. katalogy popisky, potahy, testy, crashtesty, tak to zkoukněte.

xsonah
Kecalka 247 příspěvků 26.11.07 16:42

Já jsem rozhodnutá pro toho Roemera, asi to ještě chvili vydržíme,
za týden jdeme na kontrolu, tak uvidím, koik bude vážit, ale počítám že kolem těch 8,5 mít bude.

a ještě jsem slyšela, že by v tom vajíčku měla být do roka.

akorát se ji tam netroufnu dát bez bundičky, máme tranzita, a ten se hůř vytopí. je tam teplo až když dojedem na místo, jezdíme většinou tak 20 min. a když jedem na delší trasu, tak jí tu bundičku sundám až když je v autě teplo.

steeve
Kelišová 7092 příspěvků 26.11.07 17:12

No právě ta bundička, to je ten důvod, proč tam je tak na těsno,
A do větší sedačky může dítě v 9 kg a 9 měsících, samozřejmě čím déle tím lépe, protože v protisměru je dítě až 5× bezpečnější,ale pokud se tam nevejde, musí do větší.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.11.07 09:38

steeve, ale jak jsem se dívala na internet na MAXI COSI, tak tam píšou, že má taky 4 polohy. Karin

steeve
Kelišová 7092 příspěvků 27.11.07 14:23

Karin, výsledný úhel položení u Kingu TS se 3 polohami je stejný jako 4 polohy u M-C Priori, prostě má King o něco delší dráhy, a právě nový King přidává ještě jednu polohu, takže jde z těchto 3 sedaček nejvíce naklopit, ale je potřeba to vidět u sedaček položených na rovné podlaze vedle sebe, protože pocitově to může každému připadat jinak a navíc má každé auto jiný sklon sedadel a opěradla, a potom i výsledný sklon autosedačky je jiný.

xsonah
Kecalka 247 příspěvků 17.12.07 13:51

Tak jsme koupili novou autosedačku. nakonec jsme vybrali RÖMER KING TS PLUS NOVÝ tak jsem zvědavá, jak bude vyhovovat, ale doufám, že jo :lol:
koupili jsme tuhle
http://www.babystyle.cz/…nna_2008.jpg

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 Další »
Váš příspěvek
Reklama