Jakou koupit infrasaunu?

21.5.20 08:36

Jakou koupit infrasaunu?

Zdravím všechny :) Chtěla bych poprosit o doporučení, jakou koupit infrasaunu do interiéru. Jsem strašný zimomřivec ale ve finské (při 90)vydrzim tak minutu, zato bylinkove miluju. S infra nemám zkušenost a teď kvůli COVIDu asi ani nepozkouším. Ale moc mě nadchla představa domácí sauny. Chtěla bych nějakou pidi pro 1,tak max17000.Nemáte, prosím zkušenost, jakou vybrat a jakou nebrat? Moc díky! :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6174
21.5.20 09:48

Třeba Ti něco poradí @sirikit, tak infrasaunu má, ale asi trochu větší, speciálně vybírala tak, aby se tam vešli i hosti, např. já! :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2451
21.5.20 10:25

@jege Když vidím tu tvou fotku, tak bys to s tou saunou neměl zase přehánět :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38363
21.5.20 22:06
@Zumpa píše:
@jege Když vidím tu tvou fotku, tak bys to s tou saunou neměl zase přehánět :mrgreen:
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38363
21.5.20 22:13
@jege píše:
Třeba Ti něco poradí @sirikit, tak infrasaunu má, ale asi trochu větší, speciálně vybírala tak, aby se tam vešli i hosti, např. já! :mrgreen:

Já vybírala trochu větší a s lepší výbavou, ať mě to za pár let neštve, s šlo mi hlavně o to, abych si tam mohla natáhnout nohy k protější stěně a nepřipadala jsem si jako na hajzlíku. :jazyk: Ty jednomístné jsou prostě malinkatý, nemůžu si pomoct. :nevim:
A občas v ní s dcerou a vnučičkou pořádáme holčičí párty, to je pravda. :srdce:

@Bublynka22
Já Ti vzhledem ke Tvým požadavkům nepomůžu, mám druhým rokem tohle

https://www.mountfield.cz/…nga-3sau0023?…

a spokojenost maximální.
Nevymyslíš nic, Ty chceš zjevně úplně levňoučký základ, tak zagoogli, ono Ti něco vyjede a pak na to zajdi kouknout k prodejci. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama