Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
Ahoj holky, poradí mi někdo nějakou očistu těla? jakou si děláte vy? děkuji
Jediná detoxikace, kterou uznávám, je třeba třídenní voda, šťávy, ovoce, zelenina. Nic drastičtějšího mi pro tělo nepříjde dobré.
Jen pro pobavení, moje šílená příbuzná se jednou rozhodla držet Neera detox a tuším, že skončila v nemocnici s dehydratací kvůli akutním průjmům. Doslova a do písmene se vysrala z podoby.
Takže bacha na všechny tyhle rádoby ozdravné detoxikace. ![]()
Ale jestli chceš mermomocí nějakou očistnou kúru, tak většina lidí se pochvaluje metody Mačingové.
@Nmdl píše:
Jediná detoxikace, kterou uznávám, je třeba třídenní voda, šťávy, ovoce, zelenina. Nic drastičtějšího mi pro tělo nepříjde dobré.
Jen pro pobavení, moje šílená příbuzná se jednou rozhodla držet Neera detox a tuším, že skončila v nemocnici s dehydratací kvůli akutním průjmům. Doslova a do písmene se vysrala z podoby.Takže bacha na všechny tyhle rádoby ozdravné detoxikace.
Ale jestli chceš mermomocí nějakou očistnou kúru, tak většina lidí se pochvaluje metody Mačingové.
Neeru zkoušela spousta lidí kolem mě a nikdo průjem nehlásil… spíš je hloupá ona, ne Neera, když to nechala dojít k dehydrataci ![]()
Jinak já si dělám detox o šťávách, čas od času je to fakt super ![]()
@radkka píše:
Neeru zkoušela spousta lidí kolem mě a nikdo průjem nehlásil… spíš je hloupá ona, ne Neera, když to nechala dojít k dehydrataciJinak já si dělám detox o šťávách, čas od času je to fakt super
Radkko, netuším ani, jestli dodržovala správný postup, nebo dělala s Neerou nějaké vlastní hokusy pokusy, čert ví, ale celkově bych u těchto prodávaných detoxů byla obezřetná. ![]()
Detox od šťávách, ovocných a zeleninových je podle mě dostatečný, člověk se pak cítí výborně, má víc energie. Ale nic se nesmí přehánět. ![]()
@esmeralda44 doporučuji aloe vera, zelený ječmen nebo matcha tea
@esmeralda44 píše:
Ahoj holky, poradí mi někdo nějakou očistu těla? jakou si děláte vy? děkuji
Vlezu do sprchy, namydlím se, opláchnu, někdy si umyji i hlavu + si pravidelně čistím zuby. ![]()
@Nmdl píše:
Radkko, netuším ani, jestli dodržovala správný postup, nebo dělala s Neerou nějaké vlastní hokusy pokusy, čert ví, ale celkově bych u těchto prodávaných detoxů byla obezřetná.
Detox od šťávách, ovocných a zeleninových je podle mě dostatečný, člověk se pak cítí výborně, má víc energie. Ale nic se nesmí přehánět.
Já bych do Neery už nešla, přijde mi to jako blbost, ale nemám ráda, když někdo nepoužívá hlavu a pak vinu háže jinam, což možná není tenhle případ, ale trochu na mě ten příspěvek tak působil ![]()
Jinak souhlas, čas od času je to fajn, ale člověk musí poslouchat své tělo ![]()