Jakou půjčku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:29
Jakou půjčku?

Ahoj,
Sháním půjčku ve výši 20-30 tisíc. Jsem studentka a pobírám příspěvek na úhradu potřeb dítěte a od července/srpna budu na rodičovské dovolené. Nevíte kde bych si mohla půjčit? Už jsem beznadějná :?
Děkuju! 8)

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

radkka
Generální žvanilka 20263 příspěvků 19.03.18 11:31

Doufám, že nikde. Já měla být exekutor… :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:34

@radkka Co prosím? Co máš za problém?

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 11:34
@Anonymní píše:
Ahoj,
Sháním půjčku ve výši 20-30 tisíc. Jsem studentka a pobírám příspěvek na úhradu potřeb dítěte a od července/srpna budu na rodičovské dovolené. Nevíte kde bych si mohla půjčit? Už jsem beznadějná :?
Děkuju! 8)

Na co ty peníze potřebuješ? Jsi si jistá, že budeš schopná splácet?

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 19.03.18 11:34

Nejlépe v bance. V té co máte. Pokud vám v bance nepůjčí, nepůjčujte si nikde. To myslím opravdu jako upřímnou radu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:35

@Aries6 Potřebuju si vybavit dětský pokoj. A ano, jsem schopná splácet 2 000 měsíčně.

Markéta80
Hvězda diskuse 38753 příspěvků 19.03.18 11:35
@Anonymní píše:
Ahoj,
Děkuju! 8)

8o a z čeho to chceš splácet? Co rodina, partner dítěte? Zoufalá budeš až nebudeš mít na splátky a dojde exekutor. Z čeho to chceš splácet a jo věřím že Tě půjčí ale kolik přeplatíš?

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:37

Další zoufalka co si udělala dítě a nemá ani naspořeno pár tisícovek… co vám z těch dětí vyroste proboha

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:37

Lidi, ptám se jestli o nějaké půjčce víte. Ne zda jsem schopná splácet apod. Kdybych to nedokázala platit, žádnou půjčku bych si nebrala.

megy.misa
Kecalka 221 příspěvků 19.03.18 11:37

Tak na vybavení bych si určitě nepůjčovala. Tohle je cesta do pekel. Řekneš si „jen 2
tisíce“, ale mateřskou budeš mít 7 tisíc pro DVA LIDI. Takže bych se spíš zeptala po příbuzných a kamarádkách, co mohou postrádat, nebo bazárky a až potom v nejhorším případě to řešila takto.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:38

@megy.misa Měsíčně budu mít 15 tisíc i s rodicakem. :mavam:

Tableta
Závislačka 3931 příspěvků 19.03.18 11:39
@Anonymní píše:
@Aries6 Potřebuju si vybavit dětský pokoj. A ano, jsem schopná splácet 2 000 měsíčně.

A to musíš mít všechno hned? Když na to nemáš, tak pořizuj postupně. Na základkách by měli povinně učit finanční gramotnost.

Aries6
Generální žvanilka 21873 příspěvků 2 inzeráty 19.03.18 11:39
@Anonymní píše:

A je nutné vybavovat dětský pokoj? Je potřeba tolik peněz? To jde o nábytek? Nemůže být bazarový? Zkus se zamyslet takhle a třeba žádnou půjčku potřebovat nebudeš.

Popokatepetla
Závislačka 2963 příspěvků 19.03.18 11:39
@Anonymní píše:

Nedělej to, ty problémy, co by mohli přijít ti za to nestojí. Vybavení dětského pokoje se dá pořídit za hubičku v bazaru, často se i objevují inzeráty, že někdo daruje za odvoz.

Doe_Jane 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 11:39
@Anonymní píše:
@megy.misa Měsíčně budu mít 15 tisíc i s rodicakem. :mavam:

no ty jo to jsi hrdinka!!

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Módní bible Vogue přichází do Česka, titulní stránka patří Olze Havlové

Poprvé v historii se magazín Vogue objevuje v československé verzi. První... číst dále >

Reklama