Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky
Mgr. Lucie Machová
@vokishka píše:
Ale ona nenahřívá, dokud nezaklapne a nezačne svítit.
Nerozumím co myslíte:-) psala jste ze příze radši tu rovnou do zásuvky..ale já tuhle používám pouze a jen s kabelem do zásuvky -ze základnu se kterou jste měla problém vůbec nepoužívám:-)pouze strčim kablik přímo do pistole a zásuvky a základnu dam bokem
@NicknackEK píše:
Nerozumím co myslíte:-) psala jste ze příze radši tu rovnou do zásuvky..ale já tuhle používám pouze a jen s kabelem do zásuvky -ze základnu se kterou jste měla problém vůbec nepoužívám:-)pouze strčim kablik přímo do pistole a zásuvky a základnu dam bokem
Začně se nahřívat až tehdy, když se dá do základny, něco se tam tím zmáčkne, rozsvítí se červené světlo a začne nahřívat. V práci mám jen obyčejnou, která se začne sama nahřívat zastrčením do zásuvky.
Klidně vyberte úplně obyč kolem 100, mám doma tři a tu mám nejradši. Nevýhoda u nich bývá, že mají krátkou šňůru, ale jinak mi vyhovuje víc, než z hobbymarketu, nebo z Tchiba (ta se nahřívá strašně dlouho)… Hezký den, Iva ![]()
@vokishka píše:
Začně se nahřívat až tehdy, když se dá do základny, něco se tam tím zmáčkne, rozsvítí se červené světlo a začne nahřívat. V práci mám jen obyčejnou, která se začne sama nahřívat zastrčením do zásuvky.
Tak to mate vadný kus protože tahle pistole má 2 režimy -jeden se základnou kdy nahriva jen když je v základně -druhá možnost je zapojit kabel přímo do pistole a zásuvky a je to jak klasická, kterou jste psala ze byste příště upřednostnila. Je to i v popisku co jste dávala odkaz - 2rezimy..takže já ji používám tak jak jste psala ze byste radši používala vy
takže buď jste nepřišla na to ze pistoli je možné používat i bez základny na kabel nebo mate vadný kus jiná varianta není:-)
@NicknackEK píše:
Tak to mate vadný kus protože tahle pistole má 2 režimy -jeden se základnou kdy nahriva jen když je v základně -druhá možnost je zapojit kabel přímo do pistole a zásuvky a je to jak klasická, kterou jste psala ze byste příště upřednostnila. Je to i v popisku co jste dávala odkaz - 2rezimy..takže já ji používám tak jak jste psala ze byste radši používala vytakže buď jste nepřišla na to ze pistoli je možné používat i bez základny na kabel nebo mate vadný kus jiná varianta není:-)
Tak mozna nase chyba, mame snuru v zakladne.
@vokishka no tak bezdrátový přenos ještě nemají
ale mám tu z Lidlu už nake léto a ok většinou tedy používám přímo s kabelem
Jinak dost lidí ty tavné pistole ničí že tlačí pomalu ještě tuhou tyčinku ven hned tak po minutě, dvou že to sotva leze a ani to ještě nelepí ( práce kvapná „houby“ platna ) a praskají jim uvnitř různé zobacky atd. Tenhle měsíc už tu mám 3 kus na opravu vyztuzim trochou kovu a drží jak bejk.
@vokishka píše:
Tak mozna nase chyba, mame snuru v zakladne.
Určitě, proste šňůru vytahnete a dejte přímo do pistole -základnu můžete úplně dat do…
pak je ta pistole k nezaplacení -pevná, stabilní, neteče z ni mimo používání..zkusila jsem jich hodně a v těch “lowcost” bezkonkurenčně nejlepší ![]()