Jaký poklad pro děti?

2
12.6.20 14:11

Jaký poklad pro děti?

Dobrý den, mám mladší sestru která má zítra narozeninovou oslavu cca 6 dětí kolem 10 let. Vymyslela jsem šipkovanou na téma Harry Potter, jen nevím co dát do pokladu????‍♀️ (sladkosti nemůžeme její kamarádka má cukrovku, nechci aby ji to bylo líto, že nic nedostala). Tak prosím o radu, děkuji moc????.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15495
12.6.20 14:13

Třeba pastelky, barevné gumy, glitter-fixy, samolepky a další blbůstky z papírnictví, tam se dá vybrat spousta drobností.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60966
12.6.20 14:29
@-SOFI- píše:
Dobrý den, mám mladší sestru která má zítra narozeninovou oslavu cca 6 dětí kolem 10 let. Vymyslela jsem šipkovanou na téma Harry Potter, jen nevím co dát do pokladu????‍:female_sign:️ (sladkosti nemůžeme její kamarádka má cukrovku, nechci aby ji to bylo líto, že nic nedostala). Tak prosím o radu, děkuji moc????.

Kolik je rozpočet? Budou to jen holky?
Na pastelky mi přijdou už velké. Bud nějaké holčičí serepetičky - gumičky, laky na nehty, tetování. Nebo něco na to tvoření - bud se dělají nějaké hotové sady na tvorbu děníčků a ozdobných dopisů- glitry, razítka, nálepky, šablony. Nebo nějaké deníky na zámek. Možná už trochu out - ingredience na výrobu slizu. Naše holka má ráda jakékoli tvoření - takže bych koupitla třeba věci na tvoření šperků se zalíváním do pryskyřice, výseky a prášky na smaltování nebo cermit nebo jinou polymerovou hmot.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16599
12.6.20 14:38

Já jsem pro podobně staré děti dala do pokladu nějaké propisky, byly na nich figurky čehosi, co jsem ani neznala. Pak se ukázalo, že je to cosi z nějaké hry a děcka se o to porvala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
12.6.20 14:41

Menší dodatek

Na oslavě bude i jeden kluk a rozpočet je jedno.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19925
12.6.20 14:44

Nedávno jsem z Aliexpresu objednávala nějaké šperky na téma HP (na krk - obraceč času, zlatonku, pírko se zaklínadlem…), ale na to je asi už pozdě, to by nestihlo dojít :think: Dá se sehnat i na českých e-shopech, ale několikanásobně dráž, bohužel.
edit: Jsem přehlédla to „zítra“ - tak to už nepomůže ani českej e-shop. Ale nechám to tu jako nápad třeba pro někoho dalšího…

Jinak jsem taky pro nějaké blbinky do vlasů - sponky, gumičky… nebo z papírnictví. Jak nemám moc ráda Pepco, tak myslím, že na tyhle věci je docela fajn, dcerka dostala od kamarádky k narozeninám pár věcí (hrníček, deníček, ty věci do vlasů) a je spokojená. Deníček na klíček je u nás taky docela hit. Nebo nějaká zajímavá propiska (viděla jsem v papírnictví třeba ocasy mořské panny :) ). Nebo nějaké hry - karty, kvarteto, pexesa… to by se na léto taky mohlo hodit.

Já mám doma devítiletou slečnu a upřímně - má radost z každé nečekané blbinky :) Teď hodně frčí na FB akce malované kamínky, takže velká radost u nás, když nějaký najde. Takže třeba i to - pomalovat nějak ve stylu HP? Třeba sovičky? Jde to i takhle úplně jednoduše:

Příspěvek upraven 12.06.20 v 15:32

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14081
12.6.20 15:09

Dá se pořídit v Pepcu, papírnictví. Docela frčí flitrové obrázky. Můžeš cokoli. Tetovačky, barvy na obličej, nějaké tvoření. Barevné propisky, vícebarevné pastelky, gelové fixy. Samolepky. A za sebe bych asi vzala něco unisex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4172
12.6.20 15:11

U dětí vždy frčí bublifuky, teď se dělají různě velké a jsou z nich mega bubliny. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
12.6.20 15:29

Kazdy kup lak na nehty a pro kluka treba nejakou levnejsi celovku, mensi svycarak apod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49257
12.6.20 16:07

Na tohle je super Pepco. Tam se da navybirat blbinek. Gelovky propisky, razitka, nalepky, ruzne kostky, drobnosti atd. Takze bych udelala tam nakup a pouzila to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama