Jaký samorozkládací plážový stan?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.08.19 08:12
Jaký samorozkládací plážový stan?

Ahoj holky poradíte jaký stan? Na konci srpna chceme na dovolenou a potřebuji poradit jaký stan, budete to hlavně pro děti.

Reakce:
azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 07.08.19 08:15

Hele, my máme vše od Columbie a spokojenost max. V Decathlonu nebo tak určitě rádi poradí… co jsem tak koukala po pláži (hodně cestujeme a trochu se v tom orientuju) tak jsou všechny +- stejné… záleží, co přesně hledáš, vy sami, nebo s dítětem…?

pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.08.19 08:35

Vyděla jsem teďka v Kaufland letáku za necelou pětistovku, ale nikde o té značce na netu jsem nic nenašla, tak sbírám zkušenosti.

Prof. Farnsworth
Echt Kelišová 9272 příspěvků 07.08.19 08:38

Samorozkládací stany mají jednu nevýhodu - dost špatně se skládají. Známý si takový pořídil, při rozkládání machroval a měl hned postaveno, ale složit mu to nešlo a nakonec jsme s tím zápasili tři.

pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.08.19 08:43

@Prof. Farnsworth než se to člověk asi naučí jak na to.

azaleila
Zasloužilá kecalka 778 příspěvků 44 inzerátů 07.08.19 09:20

@pocker nebala bych se zkusit…
@Prof. Farnsworth jak uz padlo vyse… nez se to clovek nauci… skládací historky take mam :mrgreen:

ugluk
Hvězda diskuse 47355 příspěvků 07.08.19 09:29

Mně u těch plážových přijde, že je to všecko prašť jako uhoď, tam člověk neřeší vodní sloupec a tak. My máme normál tyčkový z Lidlu (zabere výrazně míň místa a složený je rychle), dělají i ten samorozkládací a noname lidlová značka jede už čtvrtou sezóny včetně dvou velmi větrných dovolených na Baltu.

pocker
Zasloužilá kecalka 792 příspěvků 07.08.19 13:15

My máme takový ten půl stan z Tesca a ten než se složí..tyčky do země..to ne a je pod ním děsné vedro. Nevím jak je to u ostatních plážových stanech.

Váš příspěvek
Reklama