Je tady někdo z Dolních Bojanovic na Hodonínsku?

3293
15.2.13 20:29

Je tady někdo z Dolních Bojanovic na Hodonínsku??

Ahojky, jak to tak vypadá, asi tak do půl roku se budeme stěhovat do Dolních Bojanovic… I když jsem z nedalekého Hodonína tak tady nikoho neznám kromě přítelové rodiny… Najdou se zdě nějaké „holčiny“ po třicítce na kafe, pokec nebo třeba procházku… Děti nejsou překážkou… Boužel zatím děti nemáme…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Psychologická poradna pro snažící se, těhotné i maminky

Ikona - Lucie Machová

Mgr. Lucie Machová